Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-11 от 11 отговора
Аз използвам интимните кърпички на Агива с лайка и алое.В една аптека видях, че фирмата предлага и интимен гел.Ако сте го използвали, пишете дали сте доволни от него.Какви други продукти от тази марка сте използвали, споделете. Love
Цитирай

Интимния гел не съм ползвала, но от кърпичките аз съм много доволна  Peace имах такива за проблемна кожа май се водеха, а за майка ми вземах антибръчкови(не че оказват кой знае какво влияние на бръчките, но все пак Smile )
Цитирай

интимния гел не го препоръчвам - по-добре си купи на Genera или NIvea. Кърпичките за разгримиране са добри, имат и слънцезащитна козметика, но не съм я пробвала
Цитирай

Аз пък съм много доволна от интимния гел. Имам контактен дерматит и ужасно дразнене понякога, но откакто ползвам гела се чувствам много добре.
Цитирай

Аз в крайна сметка си купих Нивеа Сенситив, но от кърпичките съм доволна, само от тях си купувам.
Цитирай

Интимните кърпички са много хубави-доволна съм
Цитирай

Мился че всичко на Агива се произвежда в Китай.
Цитирай

интимния гел не го препоръчвам - по-добре си купи на Genera или NIvea. Кърпичките за разгримиране са добри, имат и слънцезащитна козметика, но не съм я пробвала

А най-добре изобщо не експериментирайте с продуктите за интимна хигиена! Попитайте гинеколозите си да видите колко от тях ще ви препоръчат тези кърпички или геловете! Не си търсете белята, защото рН-то на това място е изключително деликатно. Имала съм проблеми с гъбички заради прекомерно хигиенизиране и затова така говоря. Има си медицински марки такава козметика, която е за предпочитане и дори с тях не трябва да се прекалява. 
Цитирай

Аз съм използвала интимния им гел с лайка и съм много доволна!
Цитирай

Aз използам  LACTACYD femina и сам много доволна Very Happy Very Happy Very Happy.На Агива сам ползвала интимните кърпички и не бих ги сменила  sohappy sohappy sohappy sohappy moresmile moresmile moresmile cow newsm51
Цитирай

Ползвала съм интимните кърпички, причиниха ми ужасни сърбежи!  #Cussing out
Цитирай

Ползвала съм и гела, и кърпичките, страхотни са!  bouquet
Цитирай

1-11 от 11 отговора