Кога проходи детето Ви?

  • 18 172
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 020
Синът ми проходи на 10 месеца, на наши приятели детенцето проходи на 1,4 г., нищо му няма на детенцето.
 Не си пълни главата с глупости, всички дечица са различни  Peace

# 16
  • Мнения: 255
Филип е на 1г и близо 3м и още не иска да се пусне сам да ходи.Пълзи като тротинетка, но ходи само хванат за ръчица.Прави сам няколко крачки но след това гледа да си положи дупето на земята.И аз съм постоянно в очакване на това кога ще се престраши да ходи сам.

# 17
  • Мнения: 3 550
Проходи на 1,3 г., не беше едър. Мисля, че като събере сили и мускулите му укрепнат достатъчно, ще проходи.

# 18
  • Мнения: 179
На 1.3м навършени  Peace

# 19
  • Мнения: 1 420
Карина проходи на годинка и 1 месец. Но почти не е лазила. До 11 месеца не се изправяше и почти не пълзеше. И аз започнах да се чудя какво става с това дете. Но после много бързо стана- почна да се изправя и след месец проходи. Не се притеснявай излишно, децата са различни  Peace Една колежка на свекърва ми си има момиченце и малката проходи на 1,6м.

# 20
  • Мнения: 139
Няма за какво да се тревожиш. Моят син също пълзеше и на 1г и 2м се пусна и тръгна изведнъж.

# 21
  • Мнения: 2 837
Пусна се на година е четири месеца. Преди това пълзеше и ходеше на задник.

# 22
  • Мнения: 201
Изобщо не се притеснявай......няма непроходил човек Hug
Може още утре да се пусне и да тръгне. И аз не вярвах, че става изведнъж, но е факт, пускат се от където са се хванали и тръгват Peace
Моята дъщеря мъжа ми я излъга с мобилен телефон и тя както се държеше за леглото се пусна и тръгна Peace, беше на 1 годинка и 1 месецSimple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 6 011
Не ти е чак толкова тежко детето, за тази възраст си е в нормата.  Peace
Сина ми се изправи сам в леглото на 11 месеца, веднага след това прояви желание да ходи. Водех го за двете ръчички до 1г. и 1м., тогава започна да ходи само за една ръчичка.
Напълно самостоятелно започна да ходи на 1г.2м. и 17 дни, много стабилно и без да пада.
Не бързай, той като е готов ще се пусне.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Синът ми започна да ходи за ръка на 8 месеца,а когато навърши 9м се пусна съвсем сам.Дъщеря ми започна да ходи за ръка на 10м,а на 11м проходи самостоятелно

# 25
  • Мнения: 2 479
И според мен е рано за притеснения, но ако имаш такива и след прочетеното, най - добре питай лекарката на детето.

# 26
  • Мнения: 660
Благодаря ви за отговорите,ами стаистиката ме успокои,има и други деца които късно са проходили,някой питаше по-горе защо ми била...

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 364
Дъщеря ми е на година и два месеца и все още не смее да се пусне сама да ходи. Когато е готова, ще го направи.  Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 1 371
И моята дъщеря е на година и месец почти, а пък не ще да се пусне да ходи сама. А за една ръка (даже за един пръст) вече ходи от 3 месеца и я виждам, че е стабилна, но не може да си преодолее страха да тръгне сама и това си е. Вкъщи обикаля цялата къща като се държи за стените, а като свършат пролазва кратките разстояния, а навън ме влачи със себе си навсякъде. И на мен вече ми писна, ама когато тя реши тогава ще да я е явно.

# 29
  • Мнения: 311
Моята принцеса проходи на 10месеца,ама беше много нестабилна все тичах с нея да не падне,така че колкото по-късно проходи детето по-добре както по-горе са казали.Започна да лази след като проходи.

Общи условия

Активация на акаунт