За храненето с шише?

  • 707
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 234
Как храните вашите бебчета от шише?В каква поза?Наведнъж ли изпиват млякото или правят паузи?Веднага ли давате шишето след събуждане?Горе- долу на какъв часови интервал храните?
Моето съкровище ме побърква с това хранене/ по 1 час продължава и то с мъки/, а е само на 2 месеца и половина!Ако така продължава ще се побъркам!!!
Бъдете здрави и щастливи вие и вашите бебчета!  Simple Smile

# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Хранех бебето гушнато в мен.Давах шишето веднага след сън.Изпиваше го на веднъж.Ядеше на 3ч

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 819
И Тери беше така.Хранеше се по 1 час с прекъсвания гушната в мен.Като поотрасна започна по-бързо да го изпива.Приготвях млякото като се събуди.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Хранех я гушната в мен. Изпиваше си млякото за около 15-20 минути когато беше на възрастта на твоето бебче.  Хранех на поискване.

# 4
  • Мнения: 234
pamsi, благородно ти завиждам...мечтая за момента, в който и Мира ще започне да се храни така!Аз също я храня в мен, но я слагам на възглавница/така си ми остана навик от кърменето в началото/.Откакто давам мляко от шише никога ни си го е изпивала наведнъж или пък без да се върти, да  свива крачета...Хапва 30-40 мл и почва да се извива да избутва биберона и да се гърчи!Вдигам я- орига понякога и пак я слагам легнала и като почне един рев...То не знам и през колко време се храни като самото хранене е с 300 зора и за около 1-1.5ч!!!
Къде греша!??
Все си мисля, че я боли коремчето, защото все свива тия крачета и се напъва/от което напъване най- често връща мляко/!?
Възможно ли е да не и харесва самото мляко?

# 5
  • Мнения: 4 111
Имаше такъв период и смених дупката на биберона с по-голяма. От доста време процедираме така. До към 3-4 месечен го хранех гушнат в мен, от тогава го храня само легнал на леглото, само така иска.

# 6
  • Мнения: 4 335
Винаги сьм го хранила гушнат в мен,като беше по мальк изяваше вси4ко наведньж,сега ве4е му е любопитно и се вьрти.До 5 месе4ен го храних 6 пьти на ден през 3 4аса,сам си сьздаде този режим,не сьм го карала по никькьв на4ин аз.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
brandi адаптираното мляко е по-различно от кърмата и на вкус и на консистенция ....А и коликите най-вероятно още ви мъчат.Всичко ще се оправи...имай търпение Hug

# 8
  • Мнения: 552
Смени биберона PeaceС какъв е в момента?
Пробвай да я храниш легнала.
След като изпие определено количество мляко първия път и после реве-много вероятно е да са колики WinkУспокой я и й дай да яде по-късно...нека й поуспокои стомахчето...Недей да се мъчиш да й дадеш цялото количество.Този период ще отмине,но ако детето свързва храненето с реване и неприятни емоции е възможно да продъжи и по-дълго Wink

# 9
  • Мнения: 4 017

Моето съкровище ме побърква с това хранене/ по 1 час продължава и то с мъки/, а е само на 2 месеца и половина!Ако така продължава ще се побъркам!!!
 Simple Smile


Бранди, и аз имах такъв период - един час се мъчим с шише, а преди това с кърмене, но-стоп ядяхме. Сега ми се струва невероятно, но наистина беше така. Нещата се оправиха, когато сменихме АМ. Сега бебка вече си яде млякото за около 15 минути. (гушната в мен). Много рядко я храня легнала (не знам дали е опасно), то е тогава, когато няма апетит или в мен й става скучно и иска да става

# 10
  • Мнения: 2 960
Давам мляко сутрин и вечер.Вечер винаги го храня -гушнат в мен ,легнала на спалнята!Сутрин/откакто седи стъбилно/ се куква на столчето си за хранене и така иска да си пие млякото!!!

Общи условия

Активация на акаунт