Доверие или безхаберие?

  • 3 316
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 018
Няма да се възмущавам на тази майка, макар, че никога не бих постъпила така.
Може би, И е било неудобно, да те попита дали може  да остави малката на вас и е разчитала да сте чули, че тя тръгва за малко. Не знам. Чудя се и аз, дали е доверие или безхаберие.
Аз също не бих си тръгнала, ако бях на твое място. Иначе детето, какво щеше да стори - или да тръгне на някъде, или след вас, или да плаче. Не мисля, че майката не го е знаела. Не знам.
Някак си, не ми го допуска мозъка, да има такава безотговорност.

# 31
  • Мнения: 2 479
Няма да се възмущавам на тази майка, макар, че никога не бих постъпила така.
Може би, И е било неудобно, да те попита дали може  да остави малката на вас и е разчитала да сте чули, че тя тръгва за малко....
Дори да е така - те са напълно непознати. Не вярвам, че здравомислеща майка ще си остави така детето, та дори и да е питала, че и да са и обещали да го гледат докато я няма.

# 32
  • Мнения: 2 018
Съгласна съм.
Може би търся под вола, теле, ама може и да И е вдъхнала доверие. Знам ли?

# 33
  • Мнения: 1 447
Съгласна съм.
Може би търся под вола, теле, ама може и да И е вдъхнала доверие. Знам ли?
От един поглед никой не би ми вдъхнал доверие.Като знам каква съм.

# 34
  • Мнения: 1 121
Не бих го оставила, знам го още отсега, нищо, че е толкова малък. Просто ако му се случи нещо никога няма да си го простя.

# 35
  • Мнения: 5 103
Безхаберие е според мене.

# 36
  • Мнения: 85
Да оставиш толкова малко дете само е наистина опасно.
Обаче пък ми е странно, когато с гордост заявявате, че не оставяте 7 или 8 годишни деца да си играят сами.

# 37
  • София
  • Мнения: 2 296
Просто не вярвам,че може някой да остави детето си така.Това за мен е абсурдно. ShockedКолкото и да не иска да тръгне,ако трябва насила ще го замъкна,но не бих го оставила.После децата не слушали родителите си.Ами ,ако не беше останала там което си е похвално и се беше случило нещо после кой щеше да е виновен в тази ситуация?  newsm78 Сигурно детето,че не е стояло там където са го оставили.Явно има сякакви родители.Просто нямам думи. ooooh!
Peaceи аз така.

# 38
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Нито доверие, нито безхаберие... това си е чиста лудост!  Rolling Eyes
Недай си Боже, някой ден тази същата майка да пусне обява за отвлечено или загубено дете!
То хубаво, детето ще седи и чака, а не се ли е притеснила от отвличане... ами, че то едно тре годишно почти веднага би тръгнало с всеки който каже , че познава мама, ще даде шоколадче и прочие... После иди си търси детето ...

# 39
  • Варна
  • Мнения: 634
Лудост ! Това е пълна лудост .
От както се е родил изпитвам ужас някой някъде да не ми го открадне Sad, може и параноя да е моето, но да го оставя на непознат е напълно невъзможно .

# 40
  • Мнения: 1 234
 Shocked Тази майка определено не разсъждава трезво... Толкова много неща могат да се случат за това време  ooooh! Все пак детето е само на 3 години, и според мен, колкото и да е оправно, си е все още малко. Аз бих тръгнала с детето, против волята му, с цената на ред тръшканици, ама сигурно съм лоша майка ooooh! или просто ще си отложа ангажимента, ако не е толкова наложителен...На тази възраст е просто абсурдно...нямам думи...

# 41
  • Мнения: 654
лудост.няма друга дума.

# 42
  • Мнения: 5 370
Аз съм още по-крайна и от ДоДо, просто....не знам какво не бих избълвала по темата. На непознат/а, пък макар и с дете, да си оставя моето дете???? Дето и насън бълнувам, че ми го вземат???? АБСУРД АБСУРДЕН!!! Stop Stop
Пък количката си да оставя навън-забрави( то вече и не се вози в количка де).

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Това за мен е абсурдно #Crazy

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Много е малко 3 годишно за доверие. Просто не мога да си обясня постъпката и. Не я ли посъветва нещо като дойде - такъв риск с лека ръка...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт