Какво изгубихте по пътя?

  • 3 605
  • 68
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 731
Аз май нищо не съм загубила,а съм придобила и нови неща.Е,не смятам два куфара със зимни дрехи ,откраднати в Русия. LaughingИначе придобих смелост да отстоявам себе си.С годините все повече я имам.Придобих умението философски да гледам на нещата.Сега имам и самочувствието ,което никога преди не съм имала.Имам достойнство,чест и женска интуиция.Все качества ,които или са спали дълбоко или съм си ги придобила сега/ Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 7 837
Не мога вече да пия до сутринта, слушайки любима музика, без да ми пука, кога ще стана от леглото на другия ден. Само за това съжалявам.
Сантименталността отдавна ми е чужда и го приемам за голямо предимство.

# 17
  • Мнения: 2 448
А правото да се влюбя и да разлюбя, кой може да ми го отнеме?
Чувство за безсмъртност не съм имала никога.

Имам предвид, че вече не го мога не че някой ми го е отнел. Отишло си е с времето. Сега имам прекалено цинична гледна точка към живота за да мога така чистосърдечно да се хвърля в това чувство.
А за безсмъртието давам за пример абитуриентите - смятат че могат всичко, светът е в краката им, живеят все едно никога няма да умрат.
Най-вече съжалявам за детското вътре в мен. От доста време го няма!

Детското в мен все още не е умряло напълно.
Макар, че съм доста цинична в погледа си към живота вече, в доста лудории намирам смелост да се хвърля през глава. Въпреки осъзнаването, че нещата са други или може би точно заради това. Шанса да се влюбя по силно на 35 отколкото съм била на 15 е по голям, може би защото знам, че най вероятно ще е за последно.

# 18
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 710
Бях загубила или по-точно бях скрила някъде дълбоко в себе си същността си. Успях да се самооткрия и осъзнах , че ми е много добре така. Иначе нищо не ми се губи. Все още имам безкрайно щури идеи, които си ги следвам

# 19
  • Мнения: 2 005
Загубих много свободно време , тренинга по  дискотеките ... Joy ,кучето   ooooh! ,  но пък сега се радвам искрено на семейството си , най - вече на моето слънчице , с което никога не скучая  hahaha  rotfImao

# 20
  • Мнения: 2 070
доза безгрижност и непринуденост, наивност, но те и без това ми бяха в повече преди

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Не мога вече да пия до сутринта, слушайки любима музика, без да ми пука, кога ще стана от леглото на другия ден. Само за това съжалявам.
И на мен това ми липсва.Загубих способността да се забавлявам както преди...
И ми е мъчно,гледам да не мисля.Но ти ми напомни....... Confused

# 22
  • Мнения: 901
Ех, на 32 е драматично, че си изгубила нещо (не е ясно какво точно).
Виж, на 38 ще ти се иска да пуснеш тема "какво опазих". Дишай дълбоко и дано има какво да напишеш след още 6 години.

# 23
  • Мнения: 7 837
Desert`Rose, не тъжи. Важното е, да си пием калция редовно. Другото е поправимо.

# 24
  • Мнения: 167
Загубих чувството и увереността, че все още имам време за всичко....

# 25
  • Мнения: 494
  На 32 съм. Изгубих "по пътя"...какво? Няколко пъти точно пътя си губих. Добре, че за мой късмет, новите посоки излязоха по-правилни от предполаганите. Изгубих още...страха си от разни неща. Не се сещам от какво се боя в момента...Изгубих желание за разни неща, започнах да желая други. Запазих обаче най-важното от себе си и, изглежда, никога няма да го изгубя Simple Smile.
  п.п. А, да...да не забравя! Преди няколко години, най-накрая загубих няколкото излишни килограма от себе си, но не съжалявам никак, ама никак! И да не ги "намеря"-все ми е едно Mr. Green !

# 26
  • Мнения: 1 008
Загубих безгрижието.
Загубих почти безкрайните купони.
Загубих авантюризма.
Загубих много близък човек.
Но както някой каза по-горе, когато загубиш нещо не знаеш какво печелиш.
Придобих способността да бъда отговорна.
Спечелих сигурност и комфорт.
Вече  мога да мисля трезво.
Родих дете, създадох живот.

# 27
  • Мнения: 419
Изгубих биологичната си половинка  Tired, а намерих духовната си  Hug.
Никога не съм била купонджийка и авантюристка, по-точно не успях да стана.
Темата ми прилича на онази, с 18-годишното и днешното АЗ.
Вървя напред и нагоре - така беше вчера, така е днес, така ще е и утре  Peace

# 28
  • Мнения: 836
Все несъществени неща. Важното е, че съм сега и тук.

# 29
  • Мнения: 5 940
Малко наивност. Но още имам много за  раздаване на нуждаещите се.

Общи условия

Активация на акаунт