Какво давате за вечеря на едногодишните деца?

  • 1 270
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Какво давате за вечеря на едногодишните деца. Малката отказа млякото и ме хвърли в размисъл, защото и супата от кухнята не я иска. А обедното и следобедното хранене са от кухнята и няма проблем.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 08:09 от Vivi

# 1
  • Мнения: 1 062
За вечеря давам супата от кухнята, кисело мляко( чисто или с плод), елда или зърнена каша.

# 2
  • Мнения: 116
И аз давам бульона от кухнята, но с 2-3- сухара. Като не съм взела храна от ДК давам каша  Simple Smile /кисело мляко още не съм давала, но май и то е вариант/

# 3
  • Мнения: 9 973
супа,кис.мляко,прясно мляко

# 4
  • Мнения: 126
Не се бях сетила за кис. мляко. Благодаря за отговорите, утре вечер ще пробвам.

# 5
  • Мнения: 362
  Аз давам супа или манджичка към 19.30 и после към 21.30 Ам.Но и кисело мляко например с бисквита Закуска си е супер вечеря Peace

# 6
  • Мнения: 5 940
Супа в 19 часа, преди сън адаптирано мляко.

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Давам плодово кисело мляко с бисквити

# 8
  • Мнения: 2 960
В 19.30 ни е вечерята !!Най -често давам супичката от ДК със сухар.Давам /но рядко/ кашите за Лака нощ или нещо приготвено за нас и подходящи за възрастта на сина ми!!АМ-то го пие в 21 часа-преди сън!!

# 9
  • Мнения: 525
Подреждам приоритетно Simple Smile:
240 - 250 мл. АМ; кисело мляко с половин плодово пюре или 2,3 бисквити /това ми се вижда малко тежичко честно казано/ - давам в случай, че сме навън и не съм подготвена; каша Лека нощ или някоя по - млечна и без много много зърна на прах, но изключително рядко /утре мисля да дам една такава за закуска:)/; или супа със сухар, което пък се случи днес за пръв път.
Детето ни е  на 1 година и малко.

Между другото и тя не искаше супата, защото вечер знае, че трябва да си пие от чашата, както си й е кеф, но аз сложиХ любимия Мишко до нея и ядоха двамата. Една на мен, една на теб... Wink

# 10
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 370
На годинка давах супа в 19ч и мляко преди сън в 21ч.
Сега давам супа или от нашето готвено в 19.30 - 20ч. и мляко в 21.30ч.

# 11
  • Мнения: 139
Момичета след като вечерят децата колко мляко изпиват преди сън?

Ние ядем в 19 часа супа около 150-200 грама и после не знам колко мляко да й дам като ляга  към 21.30 часа  Thinking

# 12
  • Мнения: 2 960
Момичета след като вечерят децата колко мляко изпиват преди сън?

Ние ядем в 19 часа супа около 150-200 грама и после не знам колко мляко да й дам като ляга  към 21.30 часа  Thinking
ами аз на моя син му приготвям винаги към 230мл.АМ.В повечето случаи го изпива ,понякога остава,зависи дали си е изял всичката вечеря!

# 13
  • Мнения: 2 131
Алекс все още си заспива с млякото - около 22.30 ч. Преди това - около 18-18.30 яде овесени ядки, каша, кисело мляко с плод или бисквити и т.н.  Все още не давам някаква сериозна вечеря - имам предвид супа или манджа. Това обаче вероятно ще се промени след като го дам на ясла, защото там хапват следобедна закуска около 16 ч. и той със сигурност няма да издържа до млякото.

# 14
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Синът ми отскоро почна да проявява интерес към ядене за вечеря.
И сега му давам супа или от нашето готвено/но гледам да е нещо
по-леко/ в 20 -20.30ч. и мляко в 21.30 - 22.00ч.

Момичета след като вечерят децата колко мляко изпиват преди сън?

Винаги му правя около 250мл. кисело мляко и синът ми в зависимост от
 това какво и колко е изял преди това изяжда понякога 50мл-понакога
 100,а понякога и всичкото мляко.

Общи условия

Активация на акаунт