Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 27 авг. 2008, 19:13 ч.

Аз ли не съм в ред или....?

• 3 335
  • 48
  •   1
Отговори
Преди няколко години се влюбих много силно в един човек, тогава бях обвързана, но не можах да устоя. Няколко месеца бяхме заедно и сега като се замисля, за нищо не съжалявам. В последствие с този човек се разбрахме да си останем приятели, без да
говорим въобще от тук нататък за любов. Срещаме се от време на време на кафе, пишем си писма в интеренет почти всяка седмица.
Когато имам среща с него, се чувствам много особено, сякаш имам любовна среща, а реално нищо не се случва, никога повече не сме се целунали дори приятелски. Научих от общи приятели, че започнал работа с една жена, която била лудо влюбена в него. После уж случайно го разпитах и той ми каза, че не може да изпита нещо дълбоко към някого, поне за сега, но не иска и да седи сам, много объркан отговор получих. Аз не мога да имам никакви претенции към него, поне външно не се издавам, че още ми е много мил и скъп....Разкъсана съм.
Това което ми се случи преди няколко дни съвсем ме обърка. Един друг познат, познат в истинския смисъл на думата, защото се познаваме от много години и родителите ни също, ме покани на кафе, после трябваше да минем през тях, за да вземе някаъв документ. Та влизаме у тях и като започна да ми прави едни странни предложения....аз съвсем  откровено му казах да се "разкара", защото не ми е до такива глупости. Този мъж има прекрасна - физически жена, не я познавам иначе добре и най-важното толкова прекрасна дъщеричка.
Чувствам се много глупаво - единствения човек, на когото държа истински ми се изплъзва, страхувам се, че като стане "семеен", вече няма да се сеща за мен, а другия приятел, с когото си споделях разни неща, ме принизи до някаква си там само за секс...
Правилна ли е реакцията ми или нещо ми се изплъзва?

# 1
  • В сигурни ръце
Правилно ли разбрах,че вече не си обвързана?Ако не си,защо не кажеш на бившия си приятел,че още имаш чувства?Заради предишната ти връзка ли останахте с уговорката,че ще сте само приятели?

# 2
  • Горно нанадолнище
Чудно ми е , как с човека , с който сте правили секс - после си оставате приятели , след като сте се разделили ?! Ееее, това не мога да го разбера ... newsm78

# 3

Правилна ли е реакцията ми или нещо ми се изплъзва?
Ми според мен не ти е правилна. На приятел не се отказва.

# 4
Чудно ми е , как с човека , с който сте правили секс - после си оставате приятели , след като сте се разделили ?! Ееее, това не мога да го разбера ... newsm78

Peace мда, много е съмнителна работата  Wink

# 5
Още съм обвързана с моя мъж, затова и нямам право да имам претенции към този, за когото бие сърцето ми.
нещата се стекоха така, че дори и в един момент да исках да прекратя първата си връзка, за да започна на чисто с него, не успях да се разделя с него, намесиха се и други елементи - родители и тем подобни.

# 6
какво толкова ви е чудно, мъжете само за секс ли ги използвате? Rolling Eyes

# 7
  • В сигурни ръце
Е,щом си омъжена,за мен темата ти е лишена от смисъл!

# 8
Не им обръщай внимание, забравили са вече как е било през пубертета.  Hug

# 9
  • Алпите
Реши с кой искаш да си и другите ги разкарай... като въобще не се надявай на истинско приятелство.

# 10
Не те разбирам...., ама наистина Crazy

Казваш, че се страхуваш " тръпката " да не се ожени newsm78,... не мислиш ли, че си егоист?

А път тая втората история , какво общо има с първата ooooh! #Crazy?

Явно си решила да изневеряваш на всяка цена..., ама поне да е с човек, към когото имаш чувства?

Така те разбрах, сори Sick

# 11
Аз ли не съм в ред или....? - Ти не си в ред. bowuu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Нищо чудно няма в това, ако не е била някаква опустошителна любов завършила зле само за единия от двамата си е в реда на нещата.
Аз също поддържам приятелски отношения с мъже, с които съм била интимно обвързана.
Много зависи какъв тип връзка е било.

# 12
  • Горно нанадолнище

Има два варианта : или имаш интимна връзка , или нямаш ... newsm78
Какви приятели могат да бъдат ?! Да си излива сълзите и мъката и да му поплаква от време на време  на раменцето ли ... Joyпък защо не и да се по е..ват от време на време ...  Peace

# 13
Лелеее, ти ме разби! Искаш първият да ти е като "държанка" , а се нервиш, че вторият е поискал това от теб. Може би , първият гледа на теб само като на "позната"...

# 14

Има два варианта : или имаш интимна връзка , или нямаш ... newsm78

На това отговарям.
Да, имам такива приятели, с които преди съм правила секс.
Това устройва ли те?
Това, че ти не разбираш нещо, не значи че не съществува.  Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт