Аз ли не съм в ред или....?

  • 3 990
  • 48
  •   1
Отговори
Преди няколко години се влюбих много силно в един човек, тогава бях обвързана, но не можах да устоя. Няколко месеца бяхме заедно и сега като се замисля, за нищо не съжалявам. В последствие с този човек се разбрахме да си останем приятели, без да
говорим въобще от тук нататък за любов. Срещаме се от време на време на кафе, пишем си писма в интеренет почти всяка седмица.
Когато имам среща с него, се чувствам много особено, сякаш имам любовна среща, а реално нищо не се случва, никога повече не сме се целунали дори приятелски. Научих от общи приятели, че започнал работа с една жена, която била лудо влюбена в него. После уж случайно го разпитах и той ми каза, че не може да изпита нещо дълбоко към някого, поне за сега, но не иска и да седи сам, много объркан отговор получих. Аз не мога да имам никакви претенции към него, поне външно не се издавам, че още ми е много мил и скъп....Разкъсана съм.
Това което ми се случи преди няколко дни съвсем ме обърка. Един друг познат, познат в истинския смисъл на думата, защото се познаваме от много години и родителите ни също, ме покани на кафе, после трябваше да минем през тях, за да вземе някаъв документ. Та влизаме у тях и като започна да ми прави едни странни предложения....аз съвсем  откровено му казах да се "разкара", защото не ми е до такива глупости. Този мъж има прекрасна - физически жена, не я познавам иначе добре и най-важното толкова прекрасна дъщеричка.
Чувствам се много глупаво - единствения човек, на когото държа истински ми се изплъзва, страхувам се, че като стане "семеен", вече няма да се сеща за мен, а другия приятел, с когото си споделях разни неща, ме принизи до някаква си там само за секс...
Правилна ли е реакцията ми или нещо ми се изплъзва?

# 1
  • Мнения: 824
Правилно ли разбрах,че вече не си обвързана?Ако не си,защо не кажеш на бившия си приятел,че още имаш чувства?Заради предишната ти връзка ли останахте с уговорката,че ще сте само приятели?

# 2
  • Мнения: 2 005
Чудно ми е , как с човека , с който сте правили секс - после си оставате приятели , след като сте се разделили ?! Ееее, това не мога да го разбера ... newsm78

# 3
  • Мнения: 366

Правилна ли е реакцията ми или нещо ми се изплъзва?
Ми според мен не ти е правилна. На приятел не се отказва.

# 4
  • Мнения: 1 960
Чудно ми е , как с човека , с който сте правили секс - после си оставате приятели , след като сте се разделили ?! Ееее, това не мога да го разбера ... newsm78

 Peace мда, много е съмнителна работата  Wink

# 5
Още съм обвързана с моя мъж, затова и нямам право да имам претенции към този, за когото бие сърцето ми.
нещата се стекоха така, че дори и в един момент да исках да прекратя първата си връзка, за да започна на чисто с него, не успях да се разделя с него, намесиха се и други елементи - родители и тем подобни.


# 6
какво толкова ви е чудно, мъжете само за секс ли ги използвате? Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 824
Е,щом си омъжена,за мен темата ти е лишена от смисъл!

# 8
  • Мнения: 25 551
Не им обръщай внимание, забравили са вече как е било през пубертета.  Hug

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Реши с кой искаш да си и другите ги разкарай... като въобще не се надявай на истинско приятелство.

# 10
  • Мнения: 194
Не те разбирам...., ама наистина Crazy

Казваш, че се страхуваш " тръпката " да не се ожени newsm78,... не мислиш ли, че си егоист?

А път тая втората история , какво общо има с първата ooooh! #Crazy?

Явно си решила да изневеряваш на всяка цена..., ама поне да е с човек, към когото имаш чувства?

Така те разбрах, сори Sick

# 11
  • Мнения: 2 448
Аз ли не съм в ред или....? - Ти не си в ред. bowuu

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Чудно ми е , как с човека , с който сте правили секс - после си оставате приятели , след като сте се разделили ?! Ееее, това не мога да го разбера ... newsm78

Нищо чудно няма в това, ако не е била някаква опустошителна любов завършила зле само за единия от двамата си е в реда на нещата.
Аз също поддържам приятелски отношения с мъже, с които съм била интимно обвързана.
Много зависи какъв тип връзка е било.

# 12
  • Мнения: 2 005

Много зависи какъв тип връзка е било.
Има два варианта : или имаш интимна връзка , или нямаш ... newsm78
Какви приятели могат да бъдат ?! Да си излива сълзите и мъката и да му поплаква от време на време  на раменцето ли ... Joyпък защо не и да се по е..ват от време на време ...  Peace

# 13
  • Мнения: 1 726
Лелеее, ти ме разби! Искаш първият да ти е като "държанка" , а се нервиш, че вторият е поискал това от теб. Може би , първият гледа на теб само като на "позната"...

# 14
  • Мнения: 2 448

Много зависи какъв тип връзка е било.
Има два варианта : или имаш интимна връзка , или нямаш ... newsm78



Чудно ми е , как с човека , с който сте правили секс - после си оставате приятели , след като сте се разделили ?! Ееее, това не мога да го разбера ... newsm78


На това отговарям.
Да, имам такива приятели, с които преди съм правила секс.
Това устройва ли те?
Това, че ти не разбираш нещо, не значи че не съществува.  Peace

# 15

 Rolling Eyes

С някои неща съм съгласна, други ми се струват просто смешни, като например мнението на Ивалина....
За сега ви чета.

# 16
  • Мнения: 554
Аз пък нищо не разбрах  Tired Хем те сърби, хем те боли май newsm78 Пак ти четох поста и ако съм схванала поне мъничко, имаш си мъж, но имаш чувства към друг, с който си приключила секса и сте останали само приятели, но пък искаш и да е свободен, защото ако си има жена нямало да се сеща за теб. Имало пък и трети мъж, който ти е близък познат и то женен, но решил да се пробва дали ще му излезе късмета с теб и ти си шокирана от тези му мръсни мисли. Обърках се, защо не си седнеш на д-то и не си гледаш мъжа, ако не го обичаш не виждам смисъл да си с него пък дори и да са намесени родители и т.н., никой не те кара на сила да си с него, предполагам newsm78

# 17
Мама на слънчице, добре си резюмрала ситуацията.
Този, който не ми дава мира не е тръгнал да се жени, каза ми, че не иска да е сам, което е доста различно.
А това, което свързва другия ми приятел с историята е, че той беше единственият човек, на когото съм споделяла нещо за цялата тази каша, с една дума му имах доверие.....дори и на най-близките ми приятелки нищо не съм разказвала, познавам женския маталитет. Или щяха да се изпуснат услужливо пред някого, или щяха да ме заплюят като долна к....

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
За този, в когото явно още си влюбена - няма как да го обречеш на вечна самота, докато ти си омъжена...Рано или късно ще влезе някоя в живота му. Ако това ще те нарани толкова много, по-добре ти излез от неговия.

# 19
  • Мнения: 2 448
За този, в когото явно още си влюбена - няма как да го обречеш на вечна самота, докато ти си омъжена...Рано или късно ще влезе някоя в живота му. Ако това ще те нарани толкова много, по-добре ти излез от неговия.
Допълвам изречението , или се съберете без да мислиш роднини или там каквото спомена.  Peace

# 20
  • Мнения: 2 005
[
Да, имам такива приятели, с които преди съм правила секс.

Предлагам да вземе да се съберете с тая откачалка , която не е в ред и да заформите една тройка с един от нейните верни приятели ... Joy Еееее, тогава вече ще ви призная за комплект "Тодорка "! Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 005

 Rolling Eyes

С някои неща съм съгласна, други ми се струват просто смешни, като например мнението на Ивалина....
За сега ви чета.
А, ти миличка наистина не си в ред ... newsm78 Имаш нужда от психиатър , а не от приятел ...  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 448
[
Да, имам такива приятели, с които преди съм правила секс.

Предлагам да вземе да се съберете с тая откачалка , която не е в ред и да заформите една тройка с един от нейните верни приятели ... Joy Еееее, тогава вече ще ви призная за комплект "Тодорка "! Mr. Green

Ами ти ги разбираш виждам тези работи с тройките.  Wink

# 23
А теб Ивелинке, ще те пратим в някой средновековен манастир hahaha

# 24
  • Мнения: 1 960
Още съм обвързана с моя мъж, затова и нямам право да имам претенции към този, за когото бие сърцето ми.

Ти наистина си много объркана  #Crazy
Досега нищо не каза, защо още не си с този човек, за който според теб "бие сърцето ти", след като наистина така го усещаш?  newsm78  Защо ми се струва, че се вкарваш в латино сериал....

# 25
  • Мнения: 2 005
[
Да, имам такива приятели, с които преди съм правила секс.

Предлагам да вземе да се съберете с тая откачалка , която не е в ред и да заформите една тройка с един от нейните верни приятели ... Joy Еееее, тогава вече ще ви призная за комплект "Тодорка "! Mr. Green

Ами ти ги разбираш виждам тези работи с тройките.  Wink
Да , луда фенка съм на тройките  Peace Ако нещо не ви се получи с тая разкрепостената селянка и верният и приятел се обади ... Joy

# 26
  • Мнения: 2 448
Ивалина много обидни епитети и квалификации раздаваш, добре, че не са насочени към мен, а към гостенката, защото съм била свидетел да банват и за по малко.  Peace

# 27
  • Мнения: 2 005
За какви обиди става въпрос... newsm78 Просто авторката на темата е доста объркана и за това и предложих алтернатива не скъпо струваща : Първо да събере мислите си , второ : тогава да пуска някаква тема , защото нищо конкретно не можем да и предложим освен това , което е до момента  Peace

# 28
  • Мнения: 2 448
За какви обиди става въпрос... newsm78

Объркаността на авторката не предполага задължително пренебрежително и обидно отношение. Както е да е.

По повод нещо, което твърдиш, че не разбираш, направих най учтиви опити да ти обясня, но след като е извън твоите възможности на разбиране и възприятие, защо просто не си замълча, ами продължи да се хилиш и пишеш излишни глупави коментари, които на всичко отгоре нямат връзка с темата?

Обясних ти най учтиво още в първия пост. Мъжа не е само п***а и след като страстта си е отишла, какво пречи да цениш други качества в него и да сте в добри отношения. Само зле приключила любовна драма , в която има наранена страна не може да стане това. В другите случаи може.

# 29
  • Мнения: 2 005
Предлагам да не правиш оценка кой , какви възможности и възприятия има и на кой колко му е капацитета на интелигентност...също да ме поучаваш като например :какво е приятелство ?!Защото това е едно доста обширно понятие , за което както си и мислех - отново не ме разбра  ThinkingЖелая ти от сърце да имаш доста искрени и верни приятели и да бъдеш толкова щастлива , колкото и аз ...  bouquet  bouquet  bouquet

# 30
  • Мнения: 2 448
Не правя оценка, цитата, "аз това не го разбирам е твой", за това и написах първия си пост опитвайки се да обясня.  Peace

# 31
  • Мнения: 2 103
Да се върнем на темата.
Ситуации всякакви и отношения всякакви.
Не те съдя теб-интересен ми е този тъп мъже,като този дето ти е уж приятел, споделяш му отношенията ти с мъжа ти, с този, който харесваш..и той виждаш ли изведнъж решава,че може да намаже от цялата ситуация. Излиза,че докато си споделяла той е слушал и кроял планове,как да се намести... познат ми е добре този тип поведение... няма нищо общо с приятелството-той за мен не ти е приятел.
Никой не може да забрани на сърцето ти да чувства нещо, към който и да е, щом и след секса сте останали приятели,значи не сте се нагрубили,наранили,забравили -според мен трябва да дадеш шанс натази си свръзка. Важно е дали имате дете и какво точно ви свързва. Намесилите се родители и т.н. ще са до време, а след това?! Другия вариант е да приемеш,че той рано или късно ще се обвърже.

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 10:38 от Наоми

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Аз не разбрах ти какво искаш?
Изясни си това и работи в тази посока. Едва ли форума може да те "осветли" в тази ситуация.

# 33
Мъжа не е само п***а и след като страстта си е отишла, какво пречи да цениш други качества в него и да сте в добри отношения. Само зле приключила любовна драма , в която има наранена страна не може да стане това. В другите случаи може.

Това мнение се препрокрива с моето разбиране за приятелството мъж-жена, независимо дали е имало нещо преди това между двамата.
Наоми  Peace ти си ме разбрала, боли ме, че съм вярвала искрено на един простак, боли ме, че за мен беше страхотен баща.
Има деца и наше и негово от предишен брак, което приемам като мое собствено.

# 34
  • Мнения: 1 960
Nejinka, говориш много объркано... мисля че преди всичко трябва да си изясниш кой от тези доколкото разбирам трима мъже ти е "на сърцето" и наистина обичаш  Peace всичко останало е след това... успех     bouquet

За приятелството с мъж, който наистина си обичала, имам малко по-различно мнение. Не мисля че може да съществува приятелство след като сте имали пламенна и страстна връзка, защото винаги близостта на другия ще напомня миналото и ще се получава едно постоянно "дразнене" и сдържане на чувствата /точно както ти си го описала - като се виждаш с него все едно имаш любовна среща, но нищо не се случва/. Може да се правите, че имате хубаво приятелство и да се залъгвате взаимно, но винаги ще има един скрит копнеж, който няма да си отиде така, а просто ще свърши отново с изкушение  Wink  Ако вашият случай с този човек е такъв а ти на всяка цена искаш да останеш с другия мъж, с който си в момента, то задължително според мен трябва да не се виждате с бившата си любов. Обаче ти говориш за него като за мъжа "за който бие сърцето ти", така че помисли си преди всичко кой искаш...      bouquet

Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 15:18 от si*

# 35
  • Мнения: 2 103
Наоми  Peace ти си ме разбрала, боли ме, че съм вярвала искрено на един простак, боли ме, че за мен беше страхотен баща.
Има деца и наше и негово от предишен брак, което приемам като мое собствено.

Ти имаш общо дете, с този дето има хубава жена , правил ти се е на приятел и те е уж разбирал,пък накрая си е поискал?
Или ти имаш общо дете с твоя си мъж,но той има и дете от минал брак?

# 36
  • Мнения: 884
Е... си приятелствата! Подбирай приятелите си, както си подбираш приятелките, щото те, милите момичета, може и де те принизят в някои ситуации до к..., ама пък момчетата направо явно те възприемат като такава.
 Не мога да ти дам друг съвет, просто защото не разбрах какво пречи да си с този, който ти е на сърце?

# 37
  • София
  • Мнения: 8 932
Aми логично е, че щом си му споделила на човека за предишни изневери и залитания, да се пробва. Явно те е взел за лесна (без да се обиждаш). Иначе от този дето "ти е на сърцето" какво очакваш-цял живот да е сам, защото ти го искаш тайно? newsm78

# 38
  • Мнения: 651

Ама че филм!

nejinka,
с най-добри намерения:
Е възможно да ти се направи чат-психоанализа тук и сега, но никой не би ти спестил обидните реплики. Лешояди навсякъде.
Вземай координати на специалисти и не си хаби времето и нервите тук.
Желая успех  Peace

# 39
Наоми, малко ми е трудно да говоря с подробности, защото тук четат много хора.
С моя мъж имаме две деца, едно наше и едно детенце от негова предишна връзка, което приемам като мое собствено, защото се грижа за него от бебе. Не правя разлика между двете ни деца. При раздяла ще ми бъде много тъжно да разделя двете деца.

Мислех, моя добър приятел, за прекрасен баща. Към него нямам никакви чувства.
Наистина разказът ми е малко объркан.

Si, права си за всичко...уви в момента предпочитам да сме приятели, отколкото да се правим, че не се познаваме, трудно е, но е по-добре от нищо.

# 40
Мерси Мила,
още не съм за лудница Laughing
да споделя с непознати е един вид освобождаване, пък и дори да не се хареса на всички.

# 41
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
не си в ред.
подреди си приоритетите в главата и режи.

# 42
  • Мнения: 4 509
Съвсем си си в ред. Само едно мога да ти кажа - ако не обичаш мъжа си, без значение дали си влюбена в друг или не, както и дали имаш бъдеще с другия, не е редно да оставаш с него. Това ще е мъчение и за двама ви. Успех!

# 43
  • Мнения: 1 960
Si, права си за всичко...уви в момента предпочитам да сме приятели, отколкото да се правим, че не се познаваме, трудно е, но е по-добре от нищо.

Нямам предвид да се правите, че не се познавате, а просто да не се виждате, различно е  Peace

# 44
А теб Ивелинке, ще те пратим в някой средновековен манастир hahaha
  smile3521 Ивалина - в манастира! Пък ний тука ще се плющим наволя... Аз съм "за" свободната любов... За всяко нещо - приятел: №1 за брак - да носи заплата, №2 - за секс, №3 - за кафе, №4 - за споделяне, ама без други интимности...
Не удоволствие, КЕФ му трябва на човека!  Peace

# 45
  • Мнения: 950
Не са ли много четири номера айде да ги намалим  Peace
Или нещо от сорта две в едно ...три в едно ... Wink

# 46
  • Мнения: 2 111
Развеждаш се и се събираш с онзи дето ти е в мислите, сърцето и т.н. На приятеля, който ти се е натиснал му посипваш пепел и го изключваш от живота си. На мен ми изглежда не толкова сложно като изход от ситуацията. Гадно ще е за децата, но дали ще са по-щастливи с родители, които не се обичат и майка, която не може да бъде емоционално пълноценна, защото копнее за друг мъж?

# 47
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 474
Интересно ми стана, защо да не може да е приятел само с мъж, с когото е била интимна?
Аз имам такъв приятел, сега сме семейни приятели, омъжена съм, не изневерявам, мъжа ми няма нищо против да се виждам с този бивш и отдавна вече семеен приятел.Мога само да съжалявам хората, които мислят, че веднъж като са били интимни с някого то автоматично това предполага да се "плющят" при всяка среща. Sick

# 48
  • Мнения: 592
 smile3532  Joy - извинете, но това беше първата ми и спонтанна реакция като прочетох тази съдържателна тема - аман от жени дето не знаят какво искат или не са се научили как да го постигат! И аман от гости по такива пикантни теми! ....че и омъжена....

Общи условия

Активация на акаунт