Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте мами! Малко сам притеснена и ми се ще да чуя вашето мнение. Вече съм в 25 г.седмица. Тази сутрин се събудих с болки, които имах по време на цикъл и леки пробождания и болежки в яйчниците! И още нещо вече имам и изтичане на коластра от гърдите. Нямам идея нормално ли е да ме боли и да имам коластра толкова рано!?????Някой от Вас имал ли е подобни оплаквания! Забравих да кажа, че в началото лежах в болница за задържане, пих хормони и Но - шпа, и продължавам да пия, защото имам контракции. Имах и болки в началото, но лекарите казцаха, че било нормално! Но сега дали е така!????? Моля споделете!

Последна редакция: ср, 29 юни 2005, 12:07 от Reza

# 1
Според мен най-добре е веднага да се консултираш с лекар!Ако можеш помоли някой да те закара на преглед, ако не можеш обади се на лекаря ти и му обясни каква е ситуацията и той да вземе инициативата от там.Дори и нищо тревожно да няма (което ти пожелавам най-искрено Praynig) поне ще се успокоиш.В такива случаи както една мама беше казала в друга тема - по-добре да ти се смеят, че се притесняваш за глупости, от колкото да пропуснеш нещо важно!Успех и пиши какво е станало после!

# 2
  • Кори Селести
Изтичането на коластра не е притеснително, но за болните се консултирай с гинеколог за всеки случай!

# 3
  • густо майна Филибето
Гинепрал ли пиеш?Ако е така и въпреки това имаш болки,непременно отиди на лекар.Ще се наложи да увеличиш приема.За коластрата не знам,но според мен не е проблем.

# 4
  • София
За изтичането на коластра не се притеснявай, не е необичайно, ако изтича.

И с двете ми бременности имах коластра от 4-я месец.
Или ставаше като коричка на зърната ми, или имаше петна на сутиена ми.

Предполагам нямаш предвид, че изтича коластра на струйки, така както кърмата Wink

А за болките  - незабавно се консултирай с гинеколога си.

# 5
коластрата няма какво да те притеснява,но ако не си се консултира с гинеколога,незабавно го направи,успех Hug

# 6
  • на върха
За коластрата не е рано - аз си я имам още от 20 г.с
Всъщност аз и болки си имам още от самото начало, но ти си се обади на лекаря Grinning В повечето случаи се касае просто за болки при разширени на матката или за механичен натиск от тежеста на бебо, но ти не рискувай.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт