Магазин Paolo Boticheli в Хасково

  • 15 809
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте момичета...като чета какво пише тука за въпросната марка и се ужасявам защото вчера си купих ботуши от там за не малко пари. Една от продавачките беше уникално нелюбезна (изявления от рода - ама тва ся ако само ще ми го мериш, въобще да не се занимавам да ти търся номер...?!?!?!) Както и да е, преглътнах това отношение, защото обувките мн ми харесаха. Прибрах се вкъщи и като походих малко с ботушите установих, че дясната се свлича (те се нахлузват, нямат ципове и т.н). Занесох я на един обущар до нас да я погледне и човекът ми каза, че е допусната груба грешка при кроенето, и че всъщност дясната обувка няма нищо общо с лявата и да отида веднага да ги върна. Днес ходих да разреша проблема в магазина, беше ми вдигнат едва ли не скандал, защото съм ги била обувала вече и не знам си какво...интересно как да разбера , че имам проблем, ако не ги обуя? Да съм си признаела веднага, че съм излизала навън с тях....беше ужасно унизително, ужасно. На гаранцията пише, че пари не се връщат и чифтове не се заменят, но поне бяха така добри да ми дадат друга дясна обувка, която поне засега не се свлича. Има малка разлика в нюанса на двете обувки, но съм се примирила вече. Да ви кажа, тръгнах си с ужасно чувство от този магазин и там няма да стъпя повече...

# 31
  • Мнения: 2 142
Аз днес също мерих ботушки в този магазин, на пръв поглед ми харесаха, но после от близо не чак толкова а на крак никак, не можах да си намеря удобно моделче. Момичетата с мен бяха много любезни,нооо там просто не бяха моите обувки. Всичките им обувки са или напълно равни или с мнооого висок ток. Е,аз не мога да ходя ежедневно нито с едните, нито с другите.
Иначе имам едни чехли и едни балеринки, които преживяха страшно носене и още са ок, но въпреки това не съм сигурна дали бих ги препоръчала Peace

# 32
Аз ще трябва само да внеса уточнението, че говорех за магазина им в Пловдив...

# 33
  • Мнения: 3
Момичета аз си бях взела едни обувчици от там преди седмица.При първото ми обуване ми направиха невиждани и болезнени мазоли smile3518 Не знам просто как ще ги нося newsm61 С мен бяха поне любезни(говоря за магазина им в Хасково)

# 34
# 35
  • Мнения: 12
Здравейте, аз също изкаквам крайно негативно мнение от изделията и отношението на продавачките в магазините. Купих си от София чанта от изкуствена кожа за не малко пари  Sad  След 2-3 седмици носене дръжките й се нацепиха. Отидох в магазина с надеждата поне да ми сменят чантата, (да не кажа че ако парите ми бяха върнали най-добре щеше да е). Но отношението беше ужасно, надменно, непрофесионално и кво ли още не. За мое учудване въпреки издадената гаранция, нито ми беше подновен моделът, нито ми бяха върнати парите - едно абсолютно НИЩО. Обяснението: "Така било с изкуствената кожа, вижте ако беше естествена.......веднага ще Ви я сменим". Значи тези листчета дето ги издават като гаранция .......никаква работа не вършат.
Възмутена съм.....

# 36
zdraveite vidqh 4e iskate da razgledate sait na paolo botticelli eto go http://911.bg/a2/offers.asp?p=3790545  az bqh v magazina i neznam dali sa im ka4estveni stokite no magazina e vinagi palen i ima mn momi4eta na moqta vazrast (15-16) mnogo se kolebah dali da si vzema edni balerinki i o6te se 4udq mojete li da mi pomognete Thinking

# 37
  • Мнения: 1 477
kiss_of _the _sun ето го сайта  Rolling Eyesкак да ти помогнем...

# 38
Здравейте, преди няколко години продукцията им се произвеждаше в Турция и противно на схващанията ни определено беше по-качествена. От 2 години пазаруват от Китай (както разбрахте от предишните постове) и както се сещате резултата е налице. И аз преди това съм пазарувала от тях, но нямам намерение да го правя пак. Факт е, че на обувките пише "произведени в Китай" и никой не го отрича. Най-вероятно не могат да държат тези цени с Турска продукция и затова са прибегнали към тази тактика.

# 39
  • Мнения: 1 616
От Паоло Ботичели имам само едни боти - естествен велур и лачена муцунка. Не са ми създавали проблеми, а се скъсах да ги нося. Но струваха 119 лева - явно по-скъпите им модели са качествени, а по-евтините - не чак толкова... Wink

# 40
  • Мнения: 0
Zdraveite.
Da vi kaja, tova edni obuvki kolko sa kachestveni e otnositelno. Ima hora koito pazqt obuvki i drugi koito gi unishtojavat. Sushto e vqrno che po-skupite modeli ot estestvena koja sa po-hubavi, vse pak sa ot estestvena koja Simple Smile
Az imam ne malko obuvki ot tam, nqkoi sa mnogo zdravi drugi sa edin sezon. No nemoga da se oplacha pri polojenie che ot namaleniqta si vzeh 4 4ifta za 80 leva. A ednite sandali gi nosq 2ro lqto bez spirka. Maika mi imashe edni sandali, koito se skusaha, no sled mnogo uporito nosene i nakraq dori se spuna i padna i chak togava sdadoha bagaja.
A otnostno markata, Haskovska e do kolkoto mi e izvestno i dosta ot modelite sa mnogo dobri imitacii na skupi obuvki ot visshata moda.
Az i ot chantite sum dostatu4no dovolna, zatova bih preporuchala. Znam che ne si kopuvam italianski obuvki, no puk za smetka na tova ne davam i 200-300 leva, nali?
Na saita imat podrobna informaciq za magazinite, no moi nabliudeniq tozi v Plovdiv e nai dobre zareden. Pazaruvala sum sushto i ot turnovo i sofia.

Общи условия

Активация на акаунт