Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора

софия

здравейте имам въпросче. има ли майчета които са ползвали капки БЕБИНОС. на листовката пише от 3 до 6 капки за деца до 1 година, но кога да ги давам. приди или след ядене. ние сме на един месец и 11 дни и ни мъчат яки колики. благодаря придварително! дано да ни помогнат поне малко.
« Последна редакция: чт, 28 авг 2008, 15:05 от Reza »
Цитирай

Варна

аз ги давах преди ядене
Цитирай

София

мисля, че всички капки против колики независимо от марката се дават преди ядене Peace
Цитирай

Варна,морето,сините вълни...

мисля, че всички капки против колики независимо от марката се дават преди ядене Peace
То4но така PeaceИ нас ни мь4иха страшни колики,давала сьм и тези капки,но те определено нямаха никькьв ефект при нас Tired
Цитирай

Стара Загора

Аз ги давам с млякото и общо взето съм доволна от тях
Цитирай

София Люлин 10

Така е  Peace
Цитирай

СОФИЯ

Аз съм ползвала тези капки,давах ги преди ядене и бях доволна.Едно шишенце не бях използвала,а с баткото ползвах Саб и нямаше кой знае какъв ефект.
Цитирай

софия

благодаря на всички за бързите отговори. надявам се да ни помогнат знам че всички капки са за успокоение на нас мамите но ние сме длъжни да направим всичко за да им помогнем в този гаден период на коликите.
Цитирай

Аз ги давах при нужда след ядене вечер когато има колики,защото не сме имали всяка вечер.
Имаха добър ефект.
Цитирай

ВАРНА

Аз ги давах при нужда след ядене вечер когато има колики,защото не сме имали всяка вечер.
Имаха добър ефект.

И аз така. Не съм ги давала по схемата, защото не му бяха редовни коликите.
Цитирай

Стара Загора

На двете ми деца давах Саб симплекс-и двамата нямаха никакви колики
Цитирай

sofia

Аз ги давах на дъщеря ми  след ядене или в млякото и нямаше кой знае какви колики.Не знам дали се дължи на тях,но беше спокойна.Сега синът ми го мъчат страшни колики и мисля пак да давам бейби нос.Засега сме на саб и на колиф.
Цитирай

Sf

Мехлемчето Бебинос ни помагаше много повече.  Peace
Цитирай

софия

купихме и мехлемчето ползвала съм го 2 пъти успокоява се за 20 мин. и после пак наново, но поне имаме малък ефект
Цитирай

София

преди ядене,но давай по 2-3 капки,че още сте много малки
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 18 отговора