Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
60-74 от 155 отговора
Кalaka, с каква диета си свалила толкова см от талията?

За Леокрема съм чувала много добри отзиви. Смятам да си взема крема за корем.

НВД+кардио  Peace
Цитирай

Препоръчвам корема да го мажете с   крема на  Биотерм Абдошок   няма по добро мазило  1  туба    -4-5 см   като прибира корема  е разбира се   това с диета и спорт но  няма никакво увисване на кожата  ,много  съм доволна  .Тези дни мисля пак да поръчвам от Ягодата  Smile
Цитирай

Аз продължавам редовното мазане от 28.08 и кремчето вече е на привършване,но кожата е по-стегната и мисля като ми свърши мазилото да продължа да си правя от време на време масажчета с олио за тяло и да продължа с тае бото, въртенето на колело и степера newsm39
Цитирай

Bluevelvet ,чела съм много добри отзиви за този крем.Ти от колко време го ползваш и наистина ли е възможно с една тубичка да се стегнат до 5 см?Някак си ми звучи като мисията невъзможна.За колко време ти стига 1 опаковка?  bouquet

stop ,продължавай все така! bouquet
Цитирай

Ох, ще се опитам с мазила и фитнес, въпреки че май при мен е вече късно.
Нямах възможност да го правя докато траеше ударното сваляне и сега... Tired

Не можах да прочета всичко по-горе, може да сте засегнали темата, но някоя интересувала ли се е от оперативно премахване на излишната кожа- цена, оставащи белези, клиники и т.н... newsm78

Успех и постоянство на всички, мацки!  Hug
Цитирай

Yogurina цената на абдоминопластиката е между 3000-3500 лв
белег от 10 см до ........може да стигне от кокал до кокал

цък
Цитирай

Sunbeam ,поздравления за постигнатото!   :bouquet: Би ли споделила малко повече за артивит-а.Аз лично чувам за пръв път.Ще съм ти много благодарна да ми напишеш повече за всичко,което си правила за да постигнеш този резултат-процедури,добавки и т.н.Ако се притесняваш да пишеш тук,защото не е по темата,може и на лични.Извинявай ако съм много нахална,но просто съм отчаяна  ooooh! Благодаря ти предварително! bouquet

Вероятно отговорът ми е закъснял. Преди малко се скапах да пиша и накрая не зная какво направих и изтрих всичко.
Аз много пъти съм писала във форума за Артивит и изобщо за добавките, които съм пила и които продължавам да пия.
Значи Артивит Спин, нарочно пиша цялото име, защото така е оригиналното е испански препарат. Съдържа хидролизиран колаген.
По принцип колагенът, който не е хидролизиран, не се усвоява в стомашно-чревния тракт. Хидролизираният колаген се усвоява, защото голямата молекула на колагена е разцепена на много малки частици. Другото, което прави този тип колаген е, че е получен чрез молекуларни технологии и е запазена последователността от аминокиселини, която кара организмът сам да започне да синтезира колаген в достатъчно количество и да замести загубения или повреден.
В Англия този колаген се продава също, като има две търговски форми. Едната е за дерматологията и веднага ти пускам линк:
http://www.bodyedge.co.uk/product.asp?P_ID=138
Можеш да прочетеш за всичките ефекти на колагена върху кожата, ноктите, косата, стриите.
Същият този колаген, само че обогатен с витамини В, магнезий, витамин Е и ликопен се продава с друго търговско име и то е Артивит Спин. Ето ти пак линк към английския сайт.
http://www.bodyedge.co.uk/product.asp?P_ID=129
Eто този колаген купувам аз. Нарича се Артивит Спин и е този, който се продава в Англия:
http://www.activemed.medicinebg.com/index.php?option=com_content … =29&Itemid=27
В началото го пих 6 месеца. Имах огромни лилаво-морави стрии по корема след раждането, които много бързо избледняха и сега си личат само 2-3 от тях. Всъщностт при мен се търсеше и ефект за предпазване на ставите, защото ти виждаш от лентичката от какво свръхтегло тръгнах и когато започвах да ходя на фитнес, задължително трябваше да взимам и нещо, с което да си пазя ставите. Реално като погледна, кожата ми не е толкова зле, колкото би трябвало да е на толкова свалени кг. Бях го спряла за известно време и веднага усетих разликата. Сега съм го започнала пак и реших и малко да се възползувам от намалението.
Много справки си правих в началото, докато избера продукт и съответно продукти за себе си. Артивитът го избрах точно, защото има по-общо действие, заради колагена. Впоследствие попрочетох повече и за ефектите на хидролизирания колаген. Доколкото разбирам е подходящ и за жени, които им предстои да се подложат на лазерно или фотоподмладяване и могат да правят един месец подготовка с него и после се пие известно време и след самите процедури.
Звънила съм във фирмата да питам дали ще го има първият колаген, но ми казаха, че няма разлика и понеже козметиката не им е приоритет, затова са започнали с този, който е с витамини В и магнезий. Разликата е в грамовете, които се поемат дневно. При този, който се продава тук те са 7 г. Казаха ми, че ефектът е с натрупване и 7 г не са никак малко, въпреки че за козметиката някои препоръчват 10 г дневно.
За кремовете - различни съм ползувала. Започнах с един гел златно чудо, който сега не намирам. После пробвах и на билка. Най-много и най-често съм ползувала стягащите серии на Avon. Даже сега съм на шпрейовете, но не съм особено сериозна. Пропускам някои дни.
Хубаво е да правиш и гимнастика.
Не е по темата, но ако желаеш мога и на лични да ти напиша за другите добавки за подпомагане на отслабването.
Надявам се, че с нещо съм била полезна.

« Последна редакция: Съб., 20 Септ. 2008, 17:16 от Sunbeam »
Цитирай

Sunbeam ,благодаря ти за подробния и изчерпателен отговор.Със сигурност си ми от полза.Всякаква информация свързана с отслабването ми е полезна,така че ще се радвам да ми пишеш и на лични.Благодаря ти предварителни! bouquet Hug
Цитирай

Благодаря, мацка за инфото.
Тия белези от кокал до кокал нещо ме притесняват.  Sick
Такава суетница съм станала, че няма накъде.  Whistling
Цитирай

йогурина, аз съм на мнение, че дори и да се наложи на някакъв етап пластика на корема, то е по-добре предварително самата жена да е поработила доста над себе си, тоест кожата да е прибрана максимално и да е максимално тонизирана и стегната. също така и мускулите да са в добро работно състояние (да живеят коремните преси). тогава е обемът кожна престилка ,който се изрязва е по-малък и белегът е по-малък и резултатите са по-добри. поздрав!
Цитирай

Здравейте irkata1984   и аз мислех че е невъзможно но    ефекта е повече от видим,разбира се с постоянно мазане , докато  се слабее  .А з началото на лятото   бях 55   , при височина почети  170  см    сега съм 48  кг   диета  и спорт...и постоянно мазане  за да не се отпуска   кожата .
Специално за корема от Биотерм  съм най доволна от ягодката   може да си ги поръчаш най малко две туби е добре да се измажат ...
Антицелулитния крем  го ползвам    сутрин и вечер  всеки ден   Hug
Цитирай

Здравейте момичета Smile
записвам се да следя темата
Цитирай

Здравейте irkata1984   и аз мислех че е невъзможно но    ефекта е повече от видим,разбира се с постоянно мазане , докато  се слабее  .А з началото на лятото   бях 55   , при височина почети  170  см    сега съм 48  кг   диета  и спорт...и постоянно мазане  за да не се отпуска   кожата .
Специално за корема от Биотерм  съм най доволна от ягодката   може да си ги поръчаш най малко две туби е добре да се измажат ...
Антицелулитния крем  го ползвам    сутрин и вечер  всеки ден   Hug
Може ли да споделиш с коя диета точно успя да отслабнеш? Понеже аз съм 55кг и не мога да мръдна нито грам надолу... 1.69 съм висока. newsm78
Цитирай

Zdravei,steffi k,mislq,che za tvoqta visochina kilogramite sa idealni.Zashto iskash da svalqsh oshte?Prosto modelirai tqloto si. newsm78

Цитирай

Аз по принцип съм слаба  но като кача  5-6  килограма зимата   иииии  дрехите стават  тесни  Mr. Green ,заоблям се  в зоната  около корема и  не изглеждам толкова добре .От   май месец  до сега   вече края на септември минах на салати  - това включва  овчарска ,зелева,шопска ,млечна , печени чушки  основно зеленчуци  в неограничено количество  .Риба на скара ,варени картофи - 1 картоф.  Никакво безалкохолно газирани,бира ,
хляб ,тестени  продукти .Мазане  с гел Ісутрин обед  ве4ер - лятото плувах тк ходех всеки ден на плаж .Не съм   гладувала а просто спазвах   здравословен режим на хранене .Огромно количество диня ,праскови  нектарини ,круши  , фрешове сутрин с кафето ..мисля че е това  за  6-7 месеца  около 6 килограма  .Доволна съм  HugОсвен това правя коремни преси ..и когато има време  кардио .Мисля  че без режим на хранене  не става ... Thinking
Цитирай

60-74 от 155 отговора