Давайте идеи за подарък?

  • 2 892
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 792
  Мозъкът ми е мухлясъл, а от всякъде всички роднини ме тормязат с въпросът "Какво да вземем, на Момчил, за рождения ден?", аз не знам ние, какво да му подарим, камо ли да спретна списък за всеки ooooh!.
  Ще ходим на море, на рождения му ден, за една седмица, но трябва и подарък да му купим, а аз се чудя и мая, грам идея нямам. Той ще става на 4 години, това да го вметна, ако някой не му се смята подписа ми Wink, в общи линии играчки всякакви имаме, колела, джип, надуваем влак със 100 топки....., абе всякакви идиотщини Rolling Eyes, на мен ми се иска да му подаря нещо, което да е хем занимателно, хем полезно и обучаващо, но този мухъл в главата ми, не ражда никакви идеи Close, пък и нали е рожден ден, трябва да бъде и достатъчно впечатляващо, ох не знам какво да правя.
 И с тез, мойте сестри в Канада и Германия, дето нямат деца, а само тези племиници и не се спират да пращат играчки и те, изчерпана съм, давайте и вие идеи, пък аз ще сондирам мненията, значи основното, което търсим в задачката е хем да хубаво и привлекателно, да е полезно и занимателно Crazy Laughing
 

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Детски лап-топ. Хубави са, защото под формата на игри може да се научат доста неща. Игрите са по теми - английски, смятане, музика, писане и т.н. И са страшно занимателни.

Кола или мотор с акумулатор. Това няма начин да не го зарадва, но не знам имате ли лимит. Моят е на 5 и аз това съм решила. По-точно майка ми го е избрала. Но това сякаш по-бързо омръзва.

Ако друг те пита - има чудесни детски енциклопедии или някаква хубава книга. Моят син е болен на тема динозаври и всякакви книги и енциклопедии на тази тема го радват безумно.

Това се сещам засега....

# 2
  • Мнения: 2 792
Детски лап-топ. Хубави са, защото под формата на игри може да се научат доста неща. Игрите са по теми - английски, смятане, музика, писане и т.н. И са страшно занимателни.
    Имам такива програми на компютъра, а  и доста книжки с такива занимателни задачки Sad, нали Димана е по-голяма, ох и енциклопедии имат.....
   Джипа, който имаме е като тези с акумулаторите, но с педали, та и този вариант отпада, пък и Момчил е с доста едър кокал и ми сеще, да се движи повечко Wink, пък и не ми се дават толкова пари, да си призная Rolling Eyes
  Той врънкаше, за костюм на принц, защото  сестра му за Коледа, получи рокля на принцеса....,но съм 100% сигурна, че ако му връча, някаква дреха, веднага ще си търси и играчката newsm78

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 141
Тя и мойта голямата на компютъра си има игри, но брат й много си се радва на лап-топ-а. Друго си е да си има негов си.  Simple Smile

И моите имат двамата РД сега през август и аз съм в шах с пешката. Засега съм измислила този мотор за малкия /той си е харесал едно плюшено хъски, голямо колкото него, но баща му не дава, че не било нормална момчешка играчка/ и един детски кът за каката. Не е много оригинално, но те вече какво ли нямат. Наскоро ни изпратиха от Канада една надуваема джаджа, която е като огромен октопод и от пипалата й бълват фонтани. Моите умряха от радост. Сега гледам по магазините е пълно с такива надуваеми замъци, аквапаркове и чудесии. Или работилница от тези с 1000-та инструмента. Развиват разни умения. Може и чин с помагала за рисуване, моделиране, оцветяване и др. такива. Ох, май се изчерпах откъм предложения.

# 4
  • Мнения: 2 792
   Това за чина и аз го обмислях като идея Thinking, да се строява да бюрото на сестра си (нали от септември е ученичка), ще разгледам по магазините, какво предлагат по въпроса. Кът с инструменти имат, имат и кът с кухня,  имат грамаден надуваем влак с два вагона и 100 топки вътре, мъжът ми е за бой, той е основния доставчик на играчки в къщи. Аз пък май прекалявам с енциклопидиите и книгите Embarassed
 dara  Благодаря за идеите  bouquet, виждаш вършат ми работа

# 5
  • Мнения: 2 807
Ами за съжаление не мога да ти дам съвет, т.к моите са по мънички...

т "Какво да вземем, на Момчил, за рождения ден?",

Аз при този въпрос, то няма кой да ме пита, де Wink, бих отговорила: Пари.
Пък после вие заедно с детенце ще прецените какво да си купувате.

И весело изкарване на 4-я рожден ден!   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 625
за конкретна идея не се сещам при наличие на такъв арсенал newsm62, но иди в магазина на бонжур на втория етаж/този на книжния пазар на славейков/ там не може да не харесаш нещо.............има от....до......

и да не забравиш да разкажеш после за партито newsm44 Laughing

# 7
  • Мнения: 3 211
Има ли батут? Бях видяла в Метро много готин, около 80лв. струваше.
Има и страхотни пластмасови детски чинове, ако нямате, някакъв по-интересен комплект за рисуване (не знам дали си пада по рисуването Thinking) или пък часовник стенен. Много е трудно с тези задоволени деца.

# 8
  • Мнения: 2 792

Аз при този въпрос, то няма кой да ме пита, де Wink, бих отговорила: Пари.
Пък после вие заедно с детенце ще прецените какво да си купувате.
И весело изкарване на 4-я рожден ден! bouquet
  То лесно ще дадат пари, но пък всеки иска лично да връчи подаръка, нали ги знаете бабите Wink
  Мерси за пожеланията.
за конкретна идея не се сещам при наличие на такъв арсенал newsm62, но иди в магазина на бонжур на втория етаж/този на книжния пазар на славейков/ там не може да не харесаш нещо.............има от....до......

и да не забравиш да разкажеш после за партито newsm44 Laughing
  То къде ли няма, ама и в къщи какво ли няма, но ще погледна и там.
 Мерси  bouquet
Има ли батут? Бях видяла в Метро много готин, около 80лв. струваше.
Има и страхотни пластмасови детски чинове, ако нямате, някакъв по-интересен комплект за рисуване (не знам дали си пада по рисуването Thinking) или пък часовник стенен. Много е трудно с тези задоволени деца.
  Батут нямаме, ще обмисля и тази идея, но май тази за чин най ми допада.А за рисуването, рисува та се къса, пълни сме с какви ли не фуомастри, моливи и пастели, стенен часовник имат...
 Аз съм се зарекла, че като пораснат още малко, ще занесем играчките в някой дом, да зарадваме децата, аз дарявах вече на няколко пъти, но край нямат...

# 9
  • Мнения: 5 877
Статив за рисуване, който от другата страна е черна дъска. Имаме вкъщи и доста го ползваме, забавно е, понякога като обяснявам нещо и не ме разбира, направо й рисувам с тебешири за какво иде реч, като не го ползва известно време го сгъвам и прибирам между библиотеката и стената, докато се присети пак за него.

Куклен театър. Или кукли за куклен театър, сцената става и от подръчни материали - като деца използвахме одеяло, метнато върху два стола. Голям кеф е да гледаш как детенцето си джумоли нещо и размахва куклите.

# 10
  • Мнения: 2 332
Имате ли си хвърчило?

# 11
  • Мнения: 50
Тротинетка. Ако целите повече двигателна активност мисля, че е подходящ подарък.

# 12
  • Мнения: 2 792
 Вече ме е срам да пиша Embarassed и тротинетка имаме и хвърчила, тях сами си ги правим Wink
Anda имаме една дъска за тебешири, но не е много голяма, иначе долу в двора имат направена голяма дъска за рисуване Laughing
 Играчки за куклен театър, има един чувал наследство от нас, като деца ooooh!
  В събота ще ги пратя, на гости при баба и ще обиколя по магазините, да видя какво ще измъдря Laughing
  Мерси на всички Heart Eyes  bouquet

# 13
  • Мнения: 215
Е вие пък всичко си имате!!!!!
Предлагам ти да му купите фотоапарат, подходящ за възрастта му- хем се учи, хем ще му е приятно, хем може да му стане хоби!!!
Ако пък и това си имате, тогава ти предлагам да му кажеш, че днешния Р. Ден е необичаен, понеже сте на морето и ще го отпразнувате специално. През целия ден го водиш по всички всевъзможни морски щуротии за деца- влакчета, батути, скутери, водни колела, пица и прочеее фантазии и правите снимки, накрая купувате 1 албумче и редите снимките. Ще има прекрасни спомени!!!
Весел празник!!!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 6 848
А той какво иска, питала ли си го? Или държиш да е изненада?
Сиси има рожден ден на 14ти и аз съм в същото недоумение. Проблема е, че тя не се радва на всичко. Зависи от моментното си настроение а веднъж нарочи ли нещо че не го харесва - край!
Пък искам да я зарадвам и я питах какво иска. Каза - да съм жива и здрава и дебело яке за зимата! Laughing Laughing Laughing Разби ми илюзията за разрешаване на проблема отвсякъде. Питах искаш ли голяма кухня или тоалетка като тези в градината - не, имала си.../едно котлонче и огледалце от 1,20 ама като пеперудка:-))))/. Въобще толкова е неориентирана, че повече няма накъде!
Последно съм решила да я заведа в някой магазин, напр. във ВЕГА-та и да си избере нещо на момента. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт