Кое е най-странното име, което сте чували-8

  • 92 164
  • 1 507
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 555
Дроздстой -  #Shocked точно с това изражение стоях и се взирах в личната карта... ooooh!
А ти самия Дроздстой ли си срещнала?
Аз помня, че даваха предаване за него, когато беше на 15 години. Беше някакво генийче, започващо да следва медицина и обясняваше колко били кухи неговите връсници и как не можел да комуникира с тях, защото нямало за какво да си говорят.
Родители му бяха лекари и обясняваха как искали да имат гениално дете.

# 76
  • Мнения: 72
Странното в случая е, че на баща му винаги сме казвали Чочо, а то не било цялото му име. Името и презимето на детето са Калифорния Вълчова.
По този повод - какво ще кажете за Димитричка, която навсякъде казва, че името й било Жана. Даже внук й е кръстен Жан, на нея демек  ooooh!

 newsm78 Димитричка  newsm78 Жана. Аз нищо общо не намирам. Иначе баба ми има една комшийка - Чонка. А внучето и кръстено на нея - Чонкита.  rotfImao

# 77
  • Мнения: 0
Сестра ми има една книга,нещо като справочник,и там има такива неворятни имена,ум да ти зайде!Наскоро чух обаче още едно странно име...Нарцислав...славещ нарциса...що за име,боже!
Но колкото и странни имена да има ,мен лично най ме вбесява българи да кръщават децата си с имена като...хм!-Памела,Рич,Стивън,Майкъл...

# 78
  • Мнения: 197
Но колкото и странни имена да има ,мен лично най ме вбесява българи да кръщават децата си с имена като...хм!-Памела,Рич,Стивън,Майкъл...

 Laughing Не искам да критикувам никого, явно е въпрос на мода. Има прекрасни български имена за нашите български деца.
  Представям си някое чистокръвно американче в Тексас да се казва Пешо... Joy

# 79
  • Мнения: 934
Колега с име Пройко Пройков. Паднах като го чух. Проверих и в личната му карта пише така.  Joy

# 80
  • Мнения: 619
Транул... видяно на некролог  Rolling Eyes Embarassed.Беше дядо.. ама някога е бил дете

# 81
  • Мнения: 364
Маратонка кръстена на бабите си Мара иТонка Rolling Eyes hahaha hahaha Joy

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 19:05 от мистерия

# 82
  • Мнения: 480
Йордечка - на баба си Йорданка и баба Дечка  hahaha

# 83
  • Мнения: 3 459
Транул... видяно на некролог  Rolling Eyes Embarassed.Беше дядо.. ама някога е бил дете
Това ми звучи като тарантула  Joy Joy Joy

# 84
  • Мнения: 101
Пенислава - на баба Пенка и баба Славка.

А имах една съученичка, на която брат И се казва Господин Господинов Господинов.

И аз имам един съсед същия г-н Господинов Laughing Явно е популярно  Grinning Grinning

# 85
  • Мнения: 72
Маратонка кръстена на бабите си Мара иТонка Rolling Eyes hahaha hahaha Joy

Ай стига бе! Как може някой да си кръсти детето така. Да го бяха кръстили Цвичка. А ако беше момче, сигурно щеше да е Кец.  smile3532

# 86
  • Мнения: 97
аз се си мислех , че Парешка и Койчо са странни имена...........като чета тук...смях

# 87
  • Мнения: 364
Смехотерапия четох за това име в някои вестник и много се смях. какви са тези родители не знам. newsm78 Joy

# 88
  • Мнения: 163
На моя съученичка майка й се казваше Водица, към нея се обръщахме с леля Дица. Имах и съученик, който се казваше Ризо.

# 89
  • Мнения: 1 250
Пенислава - на баба Пенка и баба Славка.

А имах една съученичка, на която брат И се казва Господин Господинов Господинов.

И аз имам един съсед същия г-н Господинов Laughing Явно е популярно  Grinning Grinning
От кой град си? И аз имах съученик Господин Господинов. И майка му сякаш нарочно го обличаше в пепитени костюми Crazy

Общи условия

Активация на акаунт