Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 217 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте, сега ще слагаме изолация на кухнята и детската стая.Проблема,е че откакто разширихме кухнята ,когато вали дъжд всичко в стаята(кухня)става леш мокро.Със жена ми редовно при дъжд подсушаваме с хавлии,кофата и стирка.Говорихме с една фирма, която се занимава с изолации и ни обясниха,че за да е по-сигурно да спре да вали в нас е хубаво и съседите отгоре  и те да сложат изолация.Естествено те не се сагласиха,защото на тях не им е нужна,защо да се харчат. Та въпроса ми е може ли да се направи наистина добра хидро и топло изолации,които да спират дъжда в кухнята ми. newsm78                                  П.П Живеем в панелка в Бургас,ако някой знае някоя добра фирма моля нека пише.Благодарности...  bouquet
Цитирай

Варна

Точно откъде се получава теча ,от дограмата или през пролуки между панелите  newsm78
Цитирай
Точно откъде се получава теча ,от дограмата или през пролуки между панелите  newsm78
Ами не е от дограмата тя е нова пвц.
Цитирай

Варна

Мисля че трябва да разберете откъде е теча ,да не се окаже че с изолацията ще хвърлите едни  грешни пари, и ефекта да е никакъв !
Цитирай

Може да се окаже, че този теч не е от съседите над вас, ами от тези примерно два или три етажа над вас. В панелките а така. То наистина е хубаво да се санира целия блок, ама няма как. Може при разширяването на кухнята да е станало нещо по ваша вина - все пак преди това не е текла вода.
С една дума - първо локализирайте теча. След това мислете как да го премахнете. Може да се наложи да платите частта на съседите ви, ако наистина няма друг изход.
Цитирай
Но сега,като загледах водата влиза между дограмата откъм тавана и панела,а също и от зида ,който направихме като разширихме кухнята.
Цитирай

Ами някой майстор явно си е оставил ръцете.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.