Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

UK, Derby

Има ли някой от вас които са абонирани или си купуват весник Будилникъ.Мисля да се абонирам но незнам дали си заслужава.Ще се радвам на всяко мнение или предложение Very Happy
Цитирай

Хамбург

А защо не го четеш онлайн? Или е различно съдържанието?
Цитирай

UK, Derby

Това и аз го знам ама ми се иска весник да си го разглеждам с чаша кафе сутрин(даже и 1 път в седмицата)
Цитирай

Аз съм абонирана само защото исках да го получвам като беше майка ми тука, да има какво да прелиства. Иначе вестникът е се състои от преразказани (понякога неточно) истории от английския печат, има секция за Франция, Холандия и Чехия, задната страница прилича на тази на вестник 24 часа с разни разголени каки, единственото, което чета, са обявите, заради хумористичния ефект: има неща от рода на: "Ако имате проблеми с брака, здравето, красотата или бизнес плана, обадете се....." или "Молим Нонка Пенкова да ни се обади на.... да ни върне парите".
Не мисля, че си заслужава, но пък абонамента не е скъп, можеш да се абонираш за 6 месеца (май беше 18 лири, не помня)
Цитирай

UK, Derby

Аз съм абонирана само защото исках да го получвам като беше майка ми тука, да има какво да прелиства. Иначе вестникът е се състои от преразказани (понякога неточно) истории от английския печат, има секция за Франция, Холандия и Чехия, задната страница прилича на тази на вестник 24 часа с разни разголени каки, единственото, което чета, са обявите, заради хумористичния ефект: има неща от рода на: "Ако имате проблеми с брака, здравето, красотата или бизнес плана, обадете се....." или "Молим Нонка Пенкова да ни се обади на.... да ни върне парите".
Не мисля, че си заслужава, но пък абонамента не е скъп, можеш да се абонираш за 6 месеца (май беше 18 лири, не помня)
Аз мислех да се абонирам за 2 месеца хем да видя дали ще ми носят весника на време.
Цитирай
Аз преди бях абонирана, но май нямаше много смисъл. Сега получавам БГ БЕН.
Цитирай

UK, Derby

Аз преди бях абонирана, но май нямаше много смисъл. Сега получавам БГ БЕН.
Какво е БГ БЕН имаш ли линк кам това можеш ли да ми дадеш повече инфо
Цитирай
Мисля, че този линк към форума ще ти помогне: http://forum.bghelp.co.uk/forums/forumdisplay.php?f=20

Това е също БГ вестник тук, който аз лично намирам за по-полезен и интересен /зависи и кой какво го интересува, де/.

Надявам се да съм била полезна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.