Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Родители по държави
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 281 отговора

Линкове с полезна информация :
Асоциация на българите в Португалия
Acime.gov.pt
Рortugalia.start.bg

Вериги магазини:
jumbo.pt
carrefour.pt
plus.pt
clubeminipreco
lidl.pt

Старите теми :
Португалски мами-защо сме без теми 
Имаме си втора тема-ние португалките !
Португалия-3
Португалия 4 - boa vinda !!! 
Natal a porta, Muitas festas é prendas para todos em Португалия- 5
® Португалия - пролетна тема № 6
® Португалия - тема № 7

Светле ЧРД, бъди здрава  Hug Love  bouquet
Цитирай

Пу,първа !

СВЕТЛЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН !!!
Нека твоите желания , бъдат мои пожелания !

Hug на всички !
Цитирай

Стара Загора

Светле, бъди здрава, усмихната и много щастлива!  love001
Цитирай

Португалия - Пловдив

Честит рожден ден Светле, желая ти много здраве, късмет и семейна идилия, през следващата година да ти се случат най-прекрасните неща в нужното време и количество   bouquet

Аз да ви се похваля отказах втората работа. Много взеха да ме болят краката, нали имам слаби вени, много ми липсваха мъжа и най-вече Крис, който е взел да разбира много и да говори и е страшно забавен и си дадох сметка че след някоя година дори да имам време той няма да иска да прекарва толкова много време с мен, а работа винаги колкото искаш. Много се бях натоварила и психически и физически. Вчера и днес времето е по-лошо, днес даже пръска дъжд, и сутринта вчера като отидох на работа плажа празен едно прохладно и тихо, чува се само шума от вълните, толкова добре и зареждащо ми подейства, на фона на 2 месеца лудница.

Зои, личи си че сте прекарали супер в БГ. И аз с нетърпение чакам Нова година, да отидем и ние. А ти нали само за някакъв панаир работеше, сега на ново място ли си.
Доре честито колело, по-здравословно е от кола  Peace
 Hug на всички че работата ме зове
Цитирай

Portugalia

Благодаря ви моми4ета за пожеланията(дано поне половината да се осъ6тесвят) Hug Hug Hug
Цитирай

Портокалия

Светле ЧРД! Не се кахъри, че вече си с една година по-голяма. Защото вече си и с една година по-красива, по-умна и по-привлекателна! Продължавай с тази скорост
Ще празнувате ли?Нали е кръгла годишнина,полу4и ли подаръци,похвали се Wink
Форти ти къде за4езна кажи как си,как е малката?
Вики и аз бях така миналата година лятото се скъсах от ба4кане,а малкият така ми липсваше.Аз сега съм казвала,4е ве4е от една година работя в една къща,4истя и гладя 2 дни в седмицата,но тази седмица ходех всеки ден,за да наваксам пропуснатият един месец.Разкажи пове4е за Крис,отървахте ли се най сетне от болестите,ходи ли на ясла,какво то4но говори,на какъв език,4е ми е интересно Embarassed
Дани има напредък ве4е по 4есто използва думите "sim" и  "esta bem",което е супер,понеже ина4е всяка втора дума му е  "nao".А пък преди няколко дена Филип ме целува и Дани ревнува и бута баща си и му вика "A mai e minha" LaughingСамо той може да ме целува Crazy
мам@ благодаря за теми4ката Hug
Дани какво става с теб?Как е работата?Оправиха ли ти се проблемите?
Приятен уикенд на вси4ки Hug
Цитирай

Португалия - Пловдив

Зои да чукам на дърво за сега държи да не се разболява и ходи на ясла и добре че е така че иначе няма кой да го гледа. Сега една седмица са почивка и аз ще отсъствам малко но повече майка ми ще го гледа и ще пробваме да махнем памперса. Вие махнахте ли го. Крис говори доста и на бебешки но казва доста думи и на БГ и на португалски, меша ги, току що например вика това еси, и като му кажеш нещо повтаря къде сполучливо къде не много. От яслата също казаха че казва доста думи. Като агуа, вода(тоест и на двата езика), майш, още, сай - когато иска да се махнеш за да направи нещо, авиао - самолет, дай, това, сирене, супа, пари, бон бон - една от любимите  Very Happy, както и солети, бисквити и много други, общо взето повтаря всичко.
Аз утре съм почивка и сигурно ще отскочим с Крис до плажа, че мъжо ще работи, а за обяд ще направя нещо хубаво и ще купя торта, че в неделя съм на работа(когато и аз ще стана по красива и по привлекателна с още 1 година  Crazy както каза Зои за Светлето но да си припиша и аз заслуги  Wink).
Приятна събота и неделя на всички.
Цитирай

po sveta i u nas

Честит рожден ден,Светле!!!Желая ти много здраве,любов и успехи!!!! newsm59  bigdance2 smile3510
Аз последна се вписвам с поздрави,но все пак навреме,приятен празник и прекрасни спомени от днешния ден!!! newsm10
Мама@,много благодаря,радвам се,че те има,иначе няма кой да се грижи за темата ни newsm51
Вики,добро решение,здравето преди всичко,трябва да се мисли и за напред,не само за днес и утре! newsm10
Зои,Инес толкова много говори и пита,че глава ме боли целодневно,и Дани скоро ще ти осигури тоя лукс smile3508
Форти,как сте?Малката как е?
Момичета,при нас нищо ново,утре половинката има имен ден,ако имате Александри и александровци,поздравете ги....после на 9-9 има рожден ден,ще има семйно парти,това са вълненията за  момента.
Приятен уикенд ви желая!!!  love001
Цитирай

Портокалия

Меди не се измъквай аз още 4акам снимки от Португалия Crossing Arms Smile
Вики радвам се,4е Крис е добре,много е сладка снимката от подписа ти HugДани пък малко неща знае и на двата езика,примерно оня ден ми вика горещо е кенте,превежда ми,голям смях LaughingА за водата на бг казва само да,а на португалски е ауа,още не казва хубаво г,абе и той доста говори но нищо не му се разбира.Примерно шаша е болаша CrazyИна4е от най 4есто използваните думи са като вашите маиш,саи даи,пао,интересното е,4е на баща си вика на български тати,а на мен на португалски мама,с ударение на второто а CrazyНие махнахме памперса преди около 2 месеца,но много трудно стана,не беше готов,но понеже в яслата ходе ше без памперс и го натиснах,сега ползва само,докато спи,но ощ? си пишка стабилно нощем.
Цитирай

В голямото море...Живот

Да се запиша  Blush

Поздравих Светлето по телефона вчера   bouquet

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ПРАЗНУВАЩИТЕ ДНЕС   bouquet

Добре съм,на работа съм през уикенда,нищо ново...
Цитирай

Португалия - Пловдив

...
Зои,Инес толкова много говори и пита,че глава ме боли целодневно,и Дани скоро ще ти осигури тоя лукс smile3508
...
hahaha hahaha Добре я успокои Зои че тя се притеснява милата
Иначе Зои и Крис не казва всички думи правилно дори доста само аз и баща му и баба му ги разбираме.
Цитирай

Портокалия

Абе той и сега ми надува яко главата,представям си после,сега е на етап крещене,направо полу4авам главоболие от него.А може да говори малко,оба4е като си науми нещо и повтаря по 100 пъти,примерно ако иска да излизаме и по4ва имбора,до откат го повтаря,докато му угодя #Crazy
Цитирай

Portugalia

Здравейте..празника мина добре..бях много приятно изненадана с подарък  (телефон)..големи заговори са имали двамата..6том не съм разбрала Mr. Green..но съм доволна..имах нужда Peace
Тук времето се разваля и е едно заспало такова..мързеливо...
приятен уикенд на вси4ки Hug
Цитирай

Здравейте!
Зоя , разгледах снимките и разбрах че сте си изкарали много добре .Кога ли ще дойде този ден и Луиза  да се почувства така както Дани . Хей  , Зойче ние работим еднакви работи  и тук и ако не се лъжа имаме еднакви специалности от България . Какво съвпадение. Peace
Луиза е добре . Ходихме на прегледи във връзка с тези съмнения за епилепсия и съмненията за тазобедрената става ,че лявата е по-ниска от дясната , но Благодаря на Господ всичко мина само с уплаха , докторите казаха че тя е здраво и добре развиващо се дете .  newsm44  Батковците  също са добре !
Светле много се радвам ,че празника е минал добре и със здраве да ползваш новият си телефон .  bouquet
Хей много рожденици тези дни аз бях на 21.08 , Светлето на 29.08 , Вики доколкото разбрах е на 31.08 , а Дорето на 04.09.
Меди чакаме снимки ! Naughty
Приятен уикенд на всички ! newsm10
Цитирай

Портокалия

Вики Нека само обич топли твоите очи,
нека слънцето огрява дните ти с лъчи,
здравето да ти е спътник всеки божи ден
и 100 години да празнуваш този рожден ден.

Наистина много рожденници имаме,Форти незнаех,4е ти си на 21.08 защо сме те пропуснали така newsm78Радвам се,4е Луиза е добре и,4е притесненията ти са отпаднали.А синовете ти идвали ли са тук?Ако си завършила икономика,зна4и наистина сме колежки LaughingА бащата на малката(незнам дали сте женени) какво работи?
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 281 отговора