Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 авг. 2008, 10:52 ч.

Странен сън кръсти сина на Мира Добрева

• 3 183
  • 19
  •   1
Отговори
Мира Добрева кръстила сина си Георги, но ако името не й се е било присънило щяла до го кръсти на свекърва си. Съдба ...
Ето и подробности:
http://---/news.php?id=4046

# 1
  • Страната на чудесата
Хехе, колко удобно е сънувала този сън-така хем тя доволна че го е кръстила както иска, хем оправданието си го бива Laughing

# 2
  • Нови Искър
стига де, има тема за звезди, компромати и тн.
Стига с тези тема за такива............маловажни неща.
Авторката да не се обиди - добронамерено го казвам Peace

# 3
  • В света на една приказка
малеееееее лелеееееее  каква топ новина, ще я следя с голямо вълнение!!!

# 4
Ще ми се да чуя какво мисли свекърът по въпроса.

# 5
  • София
Бавачката мисли само за пари, а Мира Добрева е била винаги над тези неща... Доплака ми се чак! Това е много наранително за една извисена душа, като нейната...

# 6
  • София
Ама то чак малко смешно звучи: бавачка за 9 годишно дете..... Е, наистина прекаляват понякога с капризите си нашите "звезди"....  Close

# 7
  • он дъ чери трии
...възбудих се!

# 8
  • Страната на чудесата

Да не би да ставаш сега Wink

# 9
На мен самата Мира Добрева ми е много странна, а във всички интервюта в които съм я гледала все имам чувството, че я тресе някаква депресия тая жена. А пък това за бавачката просто кърти  Joy Как ли се оправят сами повечето майки с голямо 9 год. дете и бебе направо незнам, то си е извън човешките възможности май  Mr. Green

# 10
Ама то чак малко смешно звучи: бавачка за 9 годишно дете..... Е, наистина прекаляват понякога с капризите си нашите "звезди"....  Close

.........такива са нешите псевдозвезди

# 11
  • София
На мен лично Мира Добрева много ми допада,но имам чувството,че е прекалено чувствителна и ранима душа.Но той Господ си знае работата,за сметка на това до себе си има силен мъж и неговата подкрепа във всяко едно отношение

# 12
  • София
Madam Stasita ти да не си Мира Добрева? Или вярваш на всичко?

# 13
  • София
Madam Stasita ти да не си Мира Добрева? Или вярваш на всичко?
Mr. Green не съм,а иначе на кое да вярвам?

# 14
Да пусна ли нова тема, че Венета Райкова е бременна - да не разводняваме темата. Ама да не се окаже поредния кьорфишек. Щото миналата година по това време се вълнувах от развода й.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт