Странен сън кръсти сина на Мира Добрева

  • 3 397
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Мира Добрева кръстила сина си Георги, но ако името не й се е било присънило щяла до го кръсти на свекърва си. Съдба ...
Ето и подробности:
http://-spam082-/news.php?id=4046

# 1
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Хехе, колко удобно е сънувала този сън-така хем тя доволна че го е кръстила както иска, хем оправданието си го бива Laughing

# 2
  • Мнения: 4 195
стига де, има тема за звезди, компромати и тн.
Стига с тези тема за такива............маловажни неща.
Авторката да не се обиди - добронамерено го казвам Peace

# 3
  • Мнения: 649
малеееееее лелеееееее  каква топ новина, ще я следя с голямо вълнение!!!

# 4
  • Мнения: 12 662
Ще ми се да чуя какво мисли свекърът по въпроса.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099
Бавачката мисли само за пари, а Мира Добрева е била винаги над тези неща... Доплака ми се чак! Това е много наранително за една извисена душа, като нейната...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 302
Ама то чак малко смешно звучи: бавачка за 9 годишно дете..... Е, наистина прекаляват понякога с капризите си нашите "звезди"....  Close

# 7
  • Мнения: 152
...възбудих се!

# 8
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473

Да не би да ставаш сега Wink

# 9
  • Мнения: 332
На мен самата Мира Добрева ми е много странна, а във всички интервюта в които съм я гледала все имам чувството, че я тресе някаква депресия тая жена. А пък това за бавачката просто кърти  Joy Как ли се оправят сами повечето майки с голямо 9 год. дете и бебе направо незнам, то си е извън човешките възможности май  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 803
Ама то чак малко смешно звучи: бавачка за 9 годишно дете..... Е, наистина прекаляват понякога с капризите си нашите "звезди"....  Close

.........такива са нешите псевдозвезди

# 11
  • София
  • Мнения: 2 430
На мен лично Мира Добрева много ми допада,но имам чувството,че е прекалено чувствителна и ранима душа.Но той Господ си знае работата,за сметка на това до себе си има силен мъж и неговата подкрепа във всяко едно отношение

# 12
  • София
  • Мнения: 3 099
Madam Stasita ти да не си Мира Добрева? Или вярваш на всичко?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 430
Madam Stasita ти да не си Мира Добрева? Или вярваш на всичко?
Mr. Green не съм,а иначе на кое да вярвам?

# 14
  • Мнения: 12 662
Да пусна ли нова тема, че Венета Райкова е бременна - да не разводняваме темата. Ама да не се окаже поредния кьорфишек. Щото миналата година по това време се вълнувах от развода й.

Общи условия

Активация на акаунт