Диета - "Японско чудо" - 16 част

  • 25 993
  • 371
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 2 631
4око25, като ти стане лошо, но искаш да продължиш с диетката, просто се наплюскай с малокалорични храни  Mr. Green зеленчуци, плодове, или поне от разделното хранене нещо...  Wink
Браво и за твоето кило!   bouquet
Айде, днес кой е с мен на плодово-зеленчуков обяд??  Flutter

# 361
  • Мнения: 309
Здравейте , момичета !
Отново браво за добрите резултати. Heart Eyes
Аз съм надолу с половин килограм , но и с МЦ от днес , така че не се учудвам ,че е толкова малък минуса ( а по принцип доста бързо свалям ).Продължавам напред.
Успешен ден на всички!

# 362
днес ми е 1 -ви ден момичета ,ауу идват и празниците не знам какво ще направим  Thinking ,,пия си кафето и чета вие какво се правили.за обяд си сварявам яйцата за да са готови newsm53   

# 363
  • Мнения: 3 306
и аз съм си сварила яйца , ама гледам по-късно да ги изям  ooooh!

# 364
  • Мнения: 407
Момичета не бързайте да си варите яйцата по-рано. Аз правих така и мисля, че беше резултатно.
Когато оставяш и си казваш след малко ще ги сваря, след малко ще ги сваря и то става 14-15часа и така после ще ви е по-леко до вечеря.
Е това е мое лично мнение, не го налагам на никой. Някоя да не ми се разсърди.

Аз съм 7 ден, но днес кантара пак показва -4, сигурно заради месечния цикъл.
Но не се отказвам.

Лек ден от мен!!!

# 365
  • Мнения: 2 631
И аз от днес съм в цикъл!  bowuu
Моите яйца  Mr. Green си ги варя предварително, защото съм на работа и няма как, но пък каквото и да трябва да хапвам за обяд се старая да ги хапвам към 13:00ч., за да е по - близо до вечерята...
Чудя се сега какво да хапна: 1 домат и връзката репички, или само два домата?? Щото час след това и банан ми се полага. Дайте съвет, че много се колебая  Thinking

# 366
  • Мнения: 0
kafe ако не обичаш репички, изяж само доматите,
 ако не, то си изяж и двата зеленчука, да ти е по - разнообразно   Peace

# 367
  • Мнения: 2 631
Обожавам репички, затова и съм си ги купила!
Ще изям първо репичките и един домат. (за резерва имам и още един Wink ) а час след това ще изям и банана.  Peace
Хайде, приятен обяд на всички, аз след това отивам да си купувам гирички!

# 368
  • Мнения: 0
И на теб кафе    Hug! Всъщност на теб ти стана 3 ден, нали, щом си на плодове и зеленчуци  newsm78

# 369
  • Мнения: 2 631
Дааа, трети ден ми е. Изядо х домата и 10-те репички, сега отивам да се яхам на банана.

# 370
  • Мнения: 3 306
аз сега си изядох яйцата - поръсени с 4ерен пипер и ябълков оцет  Crazy

# 371
  • BG
  • Мнения: 2 217
Момичета, отворих нова тема, защото тази е станала доста дълга!

Диета - "Японско чудо" - 17 част

Общи условия

Активация на акаунт