С какво мляко храните децата си след 1 годинка ?

  • 3 147
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 756


 Извинявам се, че разводнявам темата, но имам въпрос.Двойката на АМ засища ли децата като са на около 9-10 месеца?Не е ли по-хранителна тройката и за това да се предлага при по-голяма възраст?Чудя се, защото детето ми я пи до около втората година и нито е напълнял, нито е развил вкус към сладкото.
Биляна , хранителната стойност е като тази на единицата , само молекулата е по-трудно разграждаща се и ги оставя по -дълго време сити . Не го препоръчват , давах тройка известно време - ние сме на мляко против повръщане и ни го изписват, но след годинката тройката не е хранителна и е добре да се започне с тези млека , които са за след една година , не само заради калоричност , а и правят прехода към пълномасленото прясно мляко по-лек.Аз също се бях подвела по тази двойка и щях да си създам допълнителни проблеми.

# 46
  • Мнения: 1 745
Тъкмо и аз щях да питам същото! Hug
Само дето не знам малката дали ще пие или ще й слагам в попарата и където сваря,само и само за да приема мляко! ooooh!
И аз ще опитам с Нестле Джуниър! Peace

# 47
  • Мнения: 390
Малката харесва Нутрилон 3

# 48
  • София
  • Мнения: 17 591
От раждането е на различнби варианти на фризо.

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 241
След годинката мина на прясно мляко поради отказа й да пие каквото и да било АМ.

# 50
  • Мнения: 2 587
Нестле Джуниър!Но не го пи дълго време-около 2-3 месеца и отказа да пие мляко.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 857
Фризо НА до навършване на 1,6г. по съвет на педиатъра.

# 52
  • Мнения: 638
Милумил за след 1 годинка  Simple Smile

# 53
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Само с кисело кляко.Не хареса никакво адаптирано мляко и се наложи мама да го пие към кафето. Grinning Grinning

Общи условия

Активация на акаунт