Какво мислят българските мъже за българките???

  • 4 330
  • 79
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 401
..ама и за townsman.   Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 61
townsgirl няма  Peace

# 47
  • Мнения: 6 992

Българката е много странен човек, никога не можеш да я разбереш. Когато ти казва 'Не', всъщност има предвид обратното... а когато ти каже 'няма нищо, всичко е наред' (в случая съм сгафил нещо), си мисли реално 'по-късно ще съжаляваш'  Laughing
Това си мислех, че важи за всички жени newsm78

# 48
  • Мнения: 9 865
Към кого е отправен въпросът в този, мисля, женски (предимно) форум?

# 49
  • Мнения: 649
Към кого е отправен въпросът в този, мисля, женски (предимно) форум?

Въпроса е отправен към всички, все пак жените имат наблюдения от мъжките мнения, както на техни приятели, познати, съпрузи и т.н.

# 50
  • Мнения: 150
Днес по радиото казаха,че съпругата на известен футболист не го пускала в България,защото българките били...курви.Да,точно така,а не красиви,както ние си мислим.Курванлъка ни е повече от красотата за съжаление.Вече ни научиха навсякъде,че сме готови на всичко за кинти.

 newsm10 Точно така

# 51
  • Мнения: 940
Има си жени и жени. Но за тези, които се предлагат навсякъде като евтина (или по-скоро скъпа) стока, две мнения какви са няма.

# 52
  • Мнения: 830
Въобще не ми дреме от тази масова статистика, важно е какво мисли мъжът който ме обича, другите ДГД Mr. Green
 А и да сложиш всички жени под един знаменател е доста тъпичко!

# 53
  • Мнения: 39
Абе не знам какво мислят българските мъже за българките,ама знам какво мислят кипърските мъже за българките...хич не е хубаво Crossing Arms аз от 6 месеца съм тук и като отида някъде вечер познайте какво става...
сваляли са ме с думите "Имам 3 коли,огромна къща и собствен бизнес.Как се казваш?" Joy

Въобще не ми дреме от тази масова статистика, важно е какво мисли мъжът който ме обича, другите ДГД Mr. Green
 А и да сложиш всички жени под един знаменател е доста тъпичко!

Съгласна!

# 54
  • Мнения: 2 448
Абе не знам какво мислят българските мъже за българките,ама знам какво мислят кипърските мъже за българките...хич не е хубаво Crossing Arms аз от 6 месеца съм тук и като отида някъде вечер познайте какво става...
сваляли са ме с думите "Имам 3 коли,огромна къща и собствен бизнес.Как се казваш?" Joy

А ако ти казваха обикновено имам п***с  25 см как се казваш, по добре ли би се почувствала? Един вид, че не те блазнят парите.  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 2 891
А, да бе, само нашенките гонят парите. Това изобщо не го вярвам, ама хич!

# 56
  • Мнения: 39
Много жени гонят парите,не само нашенките...

[/quote]
А ако ти казваха обикновено имам п***с  25 см как се казваш, по добре ли би се почувствала? Един вид, че не те блазнят парите.  Mr. Green
[/quote]
Казвам какъв случай съм имала. Теб ако това би те впечатлило... Mr. Green

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 16:03 от lusien4eto

# 57
  • Мнения: 2 891
Извинете, ама 25 не само впечатляват, но и респектират  Laughing

# 58
  • Мнения: 5 622
Познавам чужденци, но изобщо не е вярно, че смятат Бг жената за лека. Ниищо подобно. Даже изпитват респект.

Това, разбира се са моите наблюдения!

# 59
  • Мнения: 649
Въобще не ми дреме от тази масова статистика, важно е какво мисли мъжът който ме обича, другите ДГД Mr. Green
 А и да сложиш всички жени под един знаменател е доста тъпичко!

Да права си трябва всяка жена поотделно  да питам какво мисли мъжа и за нея. Под общ знаменател щяха да бъдат всички, ако ги бях казала,че българките са к....., но аз попитах, като цяло какво мислят мъжете за нас!

Общи условия

Активация на акаунт