Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 авг. 2008, 16:30 ч.

Мнения за този модел готварска печка ???

• 10 728
  • 32
  •   1
Отговори
  • В града на хумора...
http://www.technomarket.bg/product_images/i_09010714.jpg
Момичета , мнения за този модел печка имате ли ??? ...Благодаря ви ПРЕДВАРИТЕЛНО   :bouquet:AEG 41016 VH-WN    цена с ДДС: 1,099.00 лв.    код: 09010714
   -ГОТВАРСКА ПЕЧКА
-4 КЕРАМИЧНИ КОТЛОНА
-ВЕНТИЛАТОРНА ФУРНА
-ЕЛ. ГРИЛ
-ТЕРМОРЕГУЛАТОР
-ЕЛЕКТРОНЕН ТАЙМЕР
-СЕНЗОР ЗА ОСТАТЪЧНА ТЕМПЕРАТУРА

Последна редакция: пт, 29 авг 2008, 17:38 от meridichka

# 1
  • weltweit
Това Горение ли е? АКо да давай смело, в готварските печки за добри  Wink

# 2
  • Балчик
И какво мнение искаш- за картинката ли??? Хубава е на картинка, ама ако напишеш модела кой е  може и повече мнения да получиш. Да видим поне какви функции има. Иначе като марка (АЕГ е, нали?)- е супер. Peace Моята фурна е АЕГ и много си я обичам. Heart Eyes

# 3
  • Athens-Varna
Ползвам я вече 4 години.Има добри програми,харесва ми.Давай смело Hug

# 4
  • В града на хумора...
Редактирах....Благодаря   bouquet

# 5
  • На село
От две години имам тази печка и досега кусур не съм й намерила!

# 6
  • Пловдив
Майка ми използва печка, същия модел. И тя казва, че кусур не и намира, но има такъв. Не са я снабдили с дистанционно управление да готви сама и да се самопочиства.  Joy AEG са по-добри от Горене.  newsm10 Успех!

# 7
  • Балчик
Майка ми използва печка, същия модел. И тя казва, че кусур не и намира, но има такъв. Не са я снабдили с дистанционно управление да готви сама и да се самопочиства.  Joy AEG са по-добри от Горене.  newsm10 Успех!

Е, има и модели със самопочистване от свободностоящите, доколкото знам, но цената се променя.
И АЕГ определено са доста по-добри от Горене, вярно е. Peace 

# 8
Ние не сме с АЕГ,с друга марка сме,но със същите функции-хубави са много,керамичните котлони много бързо загряват,въобще доволна съм и от фурната с вентилатора-бързо стават две ястия на вентилатора...

# 9
Ние не сме с АЕГ,с друга марка сме,но със същите функции-хубави са много,керамичните котлони много бързо загряват,въобще доволна съм и от фурната с вентилатора-бързо стават две ястия на вентилатора...

АЕГ са много добри.

# 10
  • Пловдив

Е, има и модели със самопочистване от свободностоящите, доколкото знам, но цената се променя.
И АЕГ определено са доста по-добри от Горене, вярно е. Peace 

Джемма, визирах дистанционното, не толкова функциите  Simple Smile. И естествено, че всяка екстра си е надбавка към цената.

# 11
  • Балчик
AlexaS, ами какво ни остава освен да чакаме кога ще пуснат на пазара печка в която на входа зареждаш продуктите, по възможност направо с опаковките и неизмити, а на иахода имаш готово ядене. Laughing  Peace

# 12
Малко е стара темата, но да не пускам нова........въпросът ми е към ползващите именно тази печка: AEG 41016 VH-WN
Какво почистване има?  И случайно да има телескопи?!

Повече от година мина откакто тръгнах да сменям уредите, а това което установих скоро е, че няма стояща печка с повечко екстри на нашия пазар Cry........Няма го по-стария модел на Горенйе с телескопични водачи, нито едно АЕГ или Бош няма с пиролоза......... а вградени изобщо не ме устройват......

Благодаря!

# 13
До колкото знам пиролизните панели се монтират допълнително ,ако си поръчаш.За мен това е революционно откритие.Това печката да се чисти съвсем сама  ooooh!.Страшно ме улеснява,а и вечно е като нова отвътре без да си мръдна пръста Peace

# 14
Ами аз затова искам печка с екстри. Готова съм да платя цената. Обаче стоящо АЕГ с пиролиза няма. Дори не можело да си поръчам  Cry
Затова поставям тъпи въпроси тук, защото дори в магазините не мога да получа пълна информация, не им се говори на консултантите, сакън да не попита човек нещо.......

Твоятя всъщност каква е?

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт