Ще ви пука ли, ако утре няма Клюкарник?

  • 3 916
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 677
Е, ще ви пука ли? И защо?

# 1
  • Мнения: 11 747
Да, ще ми пука! Информирам се тук - за клюки и други актуални събития. Губя си времето, забавлявам се. Ще ми липсва, макар да не съм от редовните учстници.

# 2
  • Мнения: 2 401
Ако е за един ден ще го преживея, иначе не ми се мисли, спретвам по най-бързия начин един алтернативен мирър клюкарник.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Не!Би ми пукало преди време.Но сега тук започнаха да пишат всякакви екземпляри.Според мен този подфорум се изроди, благодарение на някои от пишещите в него.

Но няколко потребителя биха ми липсвали.

 

# 4
  • Мнения: 1 775
В случая, дали ще отговориш с "Не" или "Все ми е тая" не е ли едно или също  newsm78? Гласувах с "Да", но като се замисля - "Все ми е тая"  Mr. Green.

# 5
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Да. Ще ми липсва.

# 6
  • Мнения: X
Е, стига де! Телевизия не гледам от пет месеца, радио не слушам от две години, сега и клюкарник да няма! Ми не е ... хубаво така! Naughty

# 7
  • Мнения: 2 401
Не!Би ми пукало преди време.Но сега тук започнаха да пишат всякакви екземпляри. 

Мдааа, за съжаление всеки екземпляр днес има право на интернет и на мнение.. ooooh! Whistling

# 8
  • Мнения: 25 562
Не. Мога да си клюкаря и в другите подфоруми.
Но, виж, ако залипсва целият форум, тогава вече ще ме друсне абстиненцията.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 11 747
О, ако залипсва целия форум, направо за никъде не съм.

# 10
  • Мнения: 13 512
Е, стига де! Телевизия не гледам от пет месеца, радио не слушам от две години, сега и клюкарник да няма! Ми не е ... хубаво така! Naughty
аз пък телевизия не гледам от година и половина! Така че ... няма да мога без клюкарника. Като "прозорец към света ми е" Laughing

# 11
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тази тема е като блоговете на Капитал  Mr. Green

http://www.capital.bg/browseblog.php?blogrubr=1333

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Повече ще ми липсва ДИС  Blush Там има много любов, ревност и още нещо  Flutter А тук - нищо!

# 13
  • Мнения: 4 916
Повече ще ми липсва ДИС  Blush Там има много любов, ревност и още нещо  Flutter А тук - нищо!

И аз така.
Бих прежалила Клю-то, обаче ДиС е друга бира.

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Защо няма опция "Как те не беше срам да си го помислиш дори!"?
Ще ми е тъжно.
Тук започнаха няколко бютифул рилейшъншипс.

Общи условия

Активация на акаунт