салони за красота "Angel Face"

  • 34 923
  • 87
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
След Варна и София , вече и в Бургас има салон за красота  "Angel Face"
Очаквам да споделите вашите впечатления (предполагам с по -голяма информация ще се включат софиянки и варненки, тъй като салона тук е открит отскоро )
За бургазлийки , салона се намира на улица " Апостол Карамитев  "9( срещу операта)

# 1
  • Мнения: 73
 Peace Peace PeaceАз вече го посетих. Супер са!!!Наистина работят професионалисти!

# 2
  • Мнения: 1 035
Peace Peace PeaceАз вече го посетих. Супер са!!!Наистина работят професионалисти!
Благодаря , че сподели   bouquet
Можеш ли да коментираш цените?

# 3
  • Мнения: 73
Масажът на тяло /цялостен-30,поч.на лице/с ултразвук 30, аз правих терапия на лице,която мисля беше около40.....за др.процедури,не помня точно,но цените са напълно достъпни.А обслужването е супер. Peace

# 4
  • Мнения: 1
от този салон във варна не съм доволна.много отгоре,отгоре.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 183
от този салон във варна не съм доволна.много отгоре,отгоре.



И аз така смятам.Преди 7-8 години когато стартираха бизнеса всичко беше ОК. Сега само претупват работата и все те тормозят по телефона да не би да си забравиш часа за почистване. Сякаш, ако пропуснеш веднъж и лицето ти ще се разкапе.

# 6
А къде се намира салонът във Варна?Правят ли масаж с шоколад,изобщо какви по-интересни масажи на тяло правят?мерси

# 7
  • Мнения: 72
Ходила съм в "Angel Face" само веднъж - за почистване на лице и не повторих. Изобщо не бях доволна. Козметичката не смееше да ме пипне и в крайна сметка не почувствах лицето си дори освежено. Чувала съм и други подобни мнения. Разбира се говоря само за козметичка. За другите услуги не мога да коментирам. Освен това при първото посещение правят картон на клиента и записват всякаква информация включително телефон. Посещението ми беше преди 3-4 години, но не спират да ми звънят и да ми предлагат разни промоции. Много е досадно.

Josephina_Jeanette, във Варна салонът е на "Съборни" в близост до бившата сладкарница "Еделвайс" (тя беше на ъгъла на "Съборни" и "Сливница" сега е някакъв магазин за сувенири и подаръци),

# 8
  • Мнения: 606
от този салон във варна не съм доволна.много отгоре,отгоре.



И аз така смятам.Преди 7-8 години когато стартираха бизнеса всичко беше ОК. Сега само претупват работата и все те тормозят по телефона да не би да си забравиш часа за почистване. Сякаш, ако пропуснеш веднъж и лицето ти ще се разкапе.

и мен това най ме дразни,все звънят все напомнят аман вече
иначе от почистване не лице съм доволна обаче от педикюраа  Sick попретупа ме и от горе на всичкото ме болеше #Crazy

# 9
  • Мнения: 5 622
Аз хоя при две козметички само, познавам им работата вече и само при тях си запазвам часове. Доволна съм. Масажи също съм си правила там. Масажистката им е страхотна, но за съжаление последно я нямаше, отсъствала нещо и не знаели кога ще се върне (и дали изобщо  Rolling Eyes  )


А къде се намира салонът във Варна?Правят ли масаж с шоколад,изобщо какви по-интересни масажи на тяло правят?мерси

не помня да съм виждала в каталога им масаж с шоколад, но може и да не съм обърнала внимание  newsm78

Аз съм си правила само с грозде ( разбирай масло от грозде ), мирише много приятно, но не е нищо особено или запомнящо се. Масаж като масаж. Според мен масажът го прави масажистката. На мен ми харесва това, че не те претупва, масажът е дълъг (чак си погледнах часовника по едно време..) и наистина качествен  Simple Smile

# 10
  • Варна
  • Мнения: 230
А къде се намира салонът във Варна?Правят ли масаж с шоколад,изобщо какви по-интересни масажи на тяло правят?мерси

Намира се зад Археологическия музей, на улицата на Стоматологията. До бившата сладкарница Еделвайс. Вчера ходих там на масаж. Аз не пробвах този, но предлагат такъв с шоколад и какао. Цялостен - 30 лв, частичен - 22 лв.
Честно казано мисля, че можеше и по-добре да бъде, но не беше лошо. Масажистката веднага "напипа", че имам проблем с ръцете, което все пак говори, че си разбира от работата. Най-ме впечатли, когато успя да ми изпука една кост на стъпалото, която дори не подозирах, че съществува. Simple Smile

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 354
Мисля да им пробвам сауната(в бургас) Thinking..Някой ходил ли е?

# 12
  • Мнения: 2 161
Аз само това студио признавам,купувам си и кремове за лице от там.

# 13
  • Мнения: 3
Някои знае ли къде изчезна масажистката от салона в София? Не съм срещала друг такъв пофесионалист-имаше златни ръце.Бях в чужбина за малко и като се върнах останах неприятно изненадана-като отидох на масаж попаднах на др.масажистка-не струват нейнете масажи
Моля ви ако някои има информация къде е мацката,мисля че се казваше Доби да пише-спешно е немога без нейните масажи

Здравейте, масажистката от Айнджъл фейс - Добрина понастоящем работи в един салон в Стрелбище - Стефи стил. Мисля, че беше на ул. Хайдушка гора. Мога да ви дам мобилният й тел. - 0899927673.

# 14
  • Мнения: 97
Искам да споделя моето мнение за салона във Варна. Преди това бях посещавала и други, но от около 5 месеца ходя само там.
Относно цените - дават най-доброто за това, което си плащаш. Има и по-маркови салони, с по-високи цени, но не мисля, че качеството е по-добро. От козметичките ходя при Зина, страхотна е, нямам мнение за другите. Тъмно е заради релаксацията на клиента, ако кажете че искате светлина, веднага ще я увеличат. Не съм пробвала единствено фризьорските услуги. Всичко друго е на страхотно ниво. Прочетох и мнения, че много дразнят с непрекъснатото напомняне по телефона. Просто се разберете с момичетата от рецепцията, че си записвате и в случай на възпрепятстване и отлагане на час, ще позвъните вие, няма да имате проблеми.
Не съм от салона и не правя реклама, имат си и недостатъци, например душа в сауната е отвратителен, а водата се оттича много бавно и ако си с друг човек си е малко гнусничко. Освен това съблекалните им са безкрайно неудобни за не много висок човек, не се заключват и най-добре да не се носят ценности и по-големи суми в чантата. Но това е нищо за цялостното мнение. За цените които си плащаш там, мисля че предлагат възможно най-доброто!

Общи условия

Активация на акаунт