Скара,бира в Разград пак ще има и пари ще харчиме на панаира!

  • 10 417
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 500
Данчето е бременна!Много се радвам!Дано всичко е наред! Praynig

# 16
  • Мнения: 3 219
Кате, браво, а и щом си намерил аначин за Крис, още по-добре Hug
Сега да ни пазиш обувки от намаленията Crazy Crazy Crazy

# 17
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Кате,честита работа.Сигурна съм,че ще се справиш.Благодаря за почерпкат Hug
Мирка,благодарско за кафето.Ей сега ще пийна,че имам нужда и аз.
Ние днес заминаваме за Варна,на гости и разходка.
Приятна събота и неделя от мен. Hug

# 18
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добро утро! Ма, то много ядене и пиене днес отрано! Мисля да не готвя. Ще почерпя мъжете ми с вашите снимки. Честита работа на Кати и Мирка! Приятна разходка на Макс-мама.
Лек ден на всички!

# 19
  • Мнения: 500
Добро утро! Ма, то много ядене и пиене днес отрано! Мисля да не готвя. Ще почерпя мъжете ми с вашите снимки.

Страхотна идея,пробвай......... Whistling Ако стане и ние ще я прилагаме... Mr. Green
 Peace

# 20
  • Мнения: 441
Кати,Мире,честита ви работа.Данчето и аз я познавам,братовчедка е на моя приятелка от училище.И тя в момента е бременна и даже е в болницата за задържане(егати съвпадението).
Макси,приятна разходка.
Аз май ще подремна преди разходката в парка,че 3 сутрешни в много ми идват,а утре пак съм от 7.00 на работа.Щефката е грипава и няма кой да ни поеме почивките  ooooh!.
Добро утро! Ма, то много ядене и пиене днес отрано! Мисля да не готвя. Ще почерпя мъжете ми с вашите снимки.

Страхотна идея,пробвай......... Whistling Ако стане и ние ще я прилагаме... Mr. Green
 Peace
И на мен ми допада идеята.Пробвай и ако номера мине докладвай  hahaha

# 21
  • Мнения: 201
Благодарности на Титания и Барба за страхотното оформление на новата тема и подобаващото заглавие!   bouquet

Мирка, Кате, честита ви нова работа и на двечките! Много премии и малко ядове ви пожелавам!  Hug

Макси, как се подържаш в такава добра форма при все, че постоянно готвиш такива вкусотии? И аз ще опитам солената ти торта, сладкиши вече почти не правя, че се налага да ги изяждам сама - мъжете вкъщи наблягат на мръвките /за това са слаби и тримата сигурно, а аз все на въглехидрати налитам  Mr. Green /.

Хубава събота и неделя на всички!

# 22
  • Мнения: 50
Здравейте и от мен! Титания, чудесна тема   bouquet. Чета ви редовно, но не съм писала отдавна. Нищо ново при нас.

Честита нова работа на Мирка,Кати и Стела! Пожелавам ви всичко най-хубаво, да е лека, доходна и ходите с желание!

Хубав уикенд от мен

# 23
  • Мнения: 11
Добро утро!Хайде тази сутрин аз да се разпиша за кафето Simple Smile

# 24
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Добър ден! Светли, мерси за кафето!

Къде изчезнахте днес всички?

# 25
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте!  Hug
Титания, темата е чудна! Благодарности и към Барба!   bouquet
Днес подухва, но ние след малко ще водим малката в парка!  Peace
Ако има някоя от вас там и види голям татко с нисичка мама и зелена количка свиркайте!  Peace

# 26
  • Мнения: 25
Браво Тани,чудесно оформена тема както винаги!  bouquet
Аз наминавам на бързо да се разпиша,че през седмицата незнам дали ще имам време.
Утре пожелавам късмет на Мирката и Стелито(както и на себе си)на новото  работно място!
Дано са ни живи и здрави децата и роднините,и да работим безпроблемно(това за всички се отнася, не само за трите ни).
Сега ви пожелавам спокойна вечер,може и по-късно да се включа!

# 27
  • Мнения: 2 774
Кати,Стели успех в новата работа,и честито  Hug

# 28
  • Мнения: 25
Благодаря Поли,аз минавам само да побутна напред темата!
Днес никви ви няма,нещо са скатавате.......
Айде лека нощ от мен и успешна нова седмица!

# 29
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро!  Hug
Черпя по едно кафе всички!   food010
Желая успешен и приятен първи работен ден на Мирка, Кати и Стели!   bouquet
Само положителни емоции и дано да има и добър финансов стимул за да работите винаги с усмивка!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт