Мнения за шезлонг Бертони

  • 3 160
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Здравейте!
Чудя се дали да взема на малката шезлонг, и по-точно модел Дисни на Бертони, нещо такова: http://www.hippoland.net/display.php?page=cat1&cat=1&sub=51&offset=5, долу.
Някой ми беше казал, че не бил качествен, лесно се преобръщал и т.н.
Моля, споделете доволни ли сте от вашия шезлонг и каква марка е? И имате ли впечатления от този на Бертони?

Благодаря предварително!  Hug

# 1
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Въобще не съм очарована от нещата на Бертони! Stop
И нашия шезлонг е на същата марка, само че друг модел! Много е неудобен както за малкия, така и за нас! Naughty Не мисля, че си струват парите, макар и да са доста евтини нещата им като цяло.

# 2
  • Мнения: 142
изобщо не съм доволна. Купихме уж да мога да оставям детето да си седи( когато беше бебче) и да си върша работата, а то- не можех да мръдна от нея след като се преобърна и то без много да шава. Добре че беше върху леглото и падна на мекичко, но шезлонгът беше отгоре и. Освен това се счупи доста лесно.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 1 833
Аз пък съм много доволна. Имаме такъв като третия на страницата, която си дала (Шезлонг с гриф). Постоянно оставях малкия в него и през това време можех да свърша малко работа или да седнем да ядем двамата заедно с таткото, а не на "смени". Естествено не съм го оставяла без надзор и винаги го слагах на земята, ако е на високо много ясно, че ще се преобърне. Още повече трябва да е твърда повърхност отдолу - на леглото  е още по-нестабилно. Ползвахме го до към 7-мия месец, след това вече малкия стана много подвижен и наистина имаше опасност да се преобърне дори  и на земята да е.

# 5
  • Мнения: 1 006
Ние имахме модел Гриф.Нямам никакви забележки.

# 6
  • BG
  • Мнения: 1 900
Аз също не съм за тази марка Бертони,но трябва да кажа че шезлонга ми свърши страхотна работа и за първото и второто дете.Ако не беше той незнам как щяхме да се приспиваме.Още е здрав не е мръднал.Очарована съм този път и от към здравина и от модел - топ релакс на Бертони се води.

# 7
  • Мнения: X
Моя приятелка ми подари като дойде да види бебка именно такъв шезлонг Шезлонги - TOP RELAX TOYBAR на Бертони и много ми харесва и допада.Бебка заспива като къпана в него Wink

Общи условия

Активация на акаунт