с Рамадан карим и приказки от Шехарезада заповядайте при нас -83

  • 25 973
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 126

Waiting for the Ferry, Upper Egypt

Ра- а тоя камилар ..бих го заложила на мерник-...одухотворен ми изглежда-с история.. Joy Добре Дошла   bouquet  bouquet
Дуа....Добре дошла отново
Магдетто и тя вече е тук...а  Близнаците...къде сте

Леле Наде....е пък пукнах се от смях с твоя арабин с фотото....кривнала му ръката неволно  на човека-..от немощ  ще да е !!! Joy

Не смогвам да изчета всичко.....Шехито си е пазя за десерт като хубава книга -насаме  в ноща,че ми носи душевна благодат като  чета и после ми е по-хубав и съня   bouquet

Свеарче-и файла получих.   bouquet Пу пууу са не ви е уроки .  Да се пазиш   bouquet -малко остана още

И таака-...имам много нови  снимки да разглеждам...Дтти -винаги много красиво ги оформяш твоите .  bouquet
Ще чета и разглеждам фото таз вечер  ...да наваксам -че  изпуснеш ли влака в нашите теми и  докато се ориентираш и ..в другия не можеш да се качиш  Joy Joy  bouquet

# 286
  • Мнения: 100
Ех, Далка, както винаги си в тон!! Ама ей на - традиция е явно - пак черен пустия... ми то на тва слънце с тия камили как да си запазят хубавичкия матов тен...  Crazy
Ама тоя твоя на картината... май си има камиларка  Joy като гледам тя как влюбено си мечтае на тревицата... Flutter

Наде, срам нямаш ти!! Не съм бременна, ама съм по-пощелива и от бременните!! Как можа така да я опишеш тая супичка и това пиленце бре.... оле оле... и каниш само на Катя гостите... я вземи покани и мен, че току виж съм не могла да спя сега!! еееее  Naughty

Секси, в арабската символика не знам, но съм чувала, че когато мъж те целуне по очите означава, че те обича. Ама обича имам предвид оная чистата любов... Погрешно хората смятат, че целувката по устните е индикатор за това... там е друга работата...  Crazy

Абе Марси, ти напълни главата на сексито със суеверията на свекито ти... пък после не я слушай!!  Joy

Лили, мерси за разясненията... тоя Рамадан малко ми е непонятна работа, но от тук, от там взех да се ограмотявам малко по малко... Смисъла го разбрах, разбрах и защо не се пие вода... разбрах и че живота коренно се променя през този един месец... Имам едно странно не добро предчувствие за нещо... не знам какво е, ама така го усещам няколко дни  newsm78  Confused

Тъжно ми е нещо...  Cry

Деси, не съм приготвяла тема тоя път  Sad

# 287
  • Мнения: 689
Кукли,хайде отваряйте тема,че да си напиша каквото имам...

# 288
  • Мнения: 3 804
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=327837.new#new

лили не си поискала,не съм я пуснала-добре дошли в новата тема Hug

Общи условия

Активация на акаунт