ТОЙ МЕ ИЗОСТАВИ

  • 15 081
  • 180
  •   1
Отговори
Здравейте,ето че съм тук да споделя болката и унижението което ми се случи.На 17.08.08г. любимият ми съпруг излезе на работа и не се прибра повече при мен-отиде при майка си,молих се,плаках унижавах се но той-дори отказва вече да разговаряме.Душата ми е празна,вкъщи е пусто не знам какво да направя и накъде да тръгна,но него вече го няма до мен,а майка му в момента най-щастливата жена,защото това което искаше го постигна.Всичко се обърна за един ден Sad Cry Cry

# 1
  • Мнения: 280
Е, как така от нищото?  newsm78 Трябва да е станало нещо?

# 2
  • София
  • Мнения: 93
не знам какво да ти кажа-не пишеш защо,какви са неговите доводи и причини да се стигне до тук.Ако искаш сподели повече,поне ще ти олекне Hug

# 3
  • Мнения: 5 710
Според мен в това един мъж да предпочете живот с майка си, отколкото със съпругата си има нещо много сбъркано. Или у него ( някаква скрита едипова патология), или във връзката ви ( 'от хубаво никой не бяга"). Или има трето лице между вас. И в трите  случаи почти нямаш  ходове. Със сигурност да се унижаваш, молиш и настояваш не е добра политика, и бабите знаят, че мъжете не бива да се чувстват сигурни.  Т.е като го търсиш и настояваш си вкарваш автогол падаш и се отдалечаваш от истината, не я доближаваш.  Успокой се, направи си маникюр или есенно почистване на празната къща, изразходвай енергиитте в др. посоки и чакай.

# 4
  • Мнения: 4 511
Как така всичко се е обърнало за един ден? Извине ме, но това не го вярвам. Ако искаш, разкажи предисторията, за да сме наясно (не че си ни длъжна де).
Пожелавам ти кураж и сила да се справиш!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 320
Как така изведнъж не се прибира и те напуска!? Според мен е друга причината, а просто майката е лесно оправдание! А може и да не съм права!
Аз съм в подобна ситуация от 4 месеца вече, сега ми престои развод, но при мен нещата са трупани от доста години контактуване с майка му, не е от един ден...

# 6
  • София
  • Мнения: 15 453
Щом майка му е щастлива и е постигнала това ,което е искала, значи тя е действала отдавна за да се стигне до тоя момент!

# 7
  • Мнения: 1 247
Мога да кажа че майка му е кучка Twisted Evil
а той не е мъж щом слуша майка си Naughty

# 8
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Ако искаш разкажи малко какво точно се е случило.Както са ти писали и другите със сълзи и молене нищо няма да постигнеш,само ще те тъпче,а ти не искаш това,нали?!

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Мога да кажа че майка му е кучка Twisted Evil
а той не е мъж щом слуша майка си Naughty

айде холан
то така ако ставаха работите ... на работа и в един момент ще си ходя при мама, кой знае каква е авторката, че мъжа и чак да избяга ...

# 10
  • Мнения: 1 062
Има предистория. Това е само развръзката, не може никой да те посъветва,каквото и да било, ако не знаем предисторията.

# 11
  • София
  • Мнения: 90
Никой не си тръгва просто така!
Нищо ли не каза?
Ако е така, "другата причина " вероятно е друга жена....
Не искам да наливам масло в огъня, но обикновенно е така.
Мълчи.
Отчуждава се бавно.
Става сприхав и раздразнителен , заради чувството за вина.
Избягва всеки отговор на въпроса "Какво става ?"....Вероятно защото и той не е наясно.
И когато вече няма как да скрие че има проблем- се изнася при мама.
Обикновенно, за да си даде време и да си освободи пътя назад, ако се окаже че от новат му любов не става нищо повече от любовница.
Дано да греша, но каквато и да е причината да си тръгне от теб без обяснение и опит да спаси отношенията ви, не е за добро.

# 12
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
grig го е казала много точно. В началото на лятото това се случи с моя приятелка. Проблемите обаче са отдавна и все с майка му. Тя ми е споделяля, че няма друга жена, нямат такива проблеми, никога не се е усъмнила. Проблемът е само и изцяло майка му. Накрая като при авторката- изнесе се при майка си, приятелката ми също мислеше, че майката вече е доволна и щастлива. Последва бърз развод и хоп изненада. На 10-тия ден след развода той обзавежда изцяло по нов начин апартамента и заживява с друга жена. Нещата излязоха наяве, че връзката им не е от месец-два.
Така че,  майката може да е само параван. И никога няма да е причина за раздяла, ако нещата в семейството са наред. Авторката не ни казва всичко.

Но в крайна сметка, заминал си- заминал. Прав му път. Занм,чеще боли и място няма да си намираш първите седмици, месеци. Но той не е център на Вселената, огледай се. И разбери, че ТИ си най-важна. А с него или без него, животът ти продължава и ТИ, ЕДИНСТВЕНАТА И НЕПОВТОРИМА, заслужаваш да си щастлива, а не да страдаш от остатъка на живота си, че него го ням !
Колкото по-бързо го разбереш и се отърсиш от вклиянието му, толкова по-добре за теб. Ако нещата са толкова непоправими де.

От опит ще ти кажа- молих, плаках, но човека гордо си отиде . В момента, в който казах-  добре, край, няма го повече в живота и започнах да си живея чудесно без него- той не можа да го понесе. Сам започна да бяга след мен, да моли, да плаче ивсячески да търси път обратно в живота ми. Peace

Кураж, мила. Hug

Последна редакция: сб, 30 авг 2008, 14:15 от Джемма

# 13
  • Мнения: 2 448
Така като си го написала, какво очакваш, дружно да запеем хули за мъжа ти и майка му ли?   Thinking

# 14
  • София
  • Мнения: 1 320
Хубавия сън не свършва просто така! Става и си тръгва...
Не се събуждаш изведнъж в свят, в който мъжа ти иска да живее с майка си!
Мислиш си, че времето е спряло?
Чуй сърцето си, то още бие!
Страданието ти сега те поглъща, но кошмарът сега започва!
Спомените са най-големия ти кошмар!
Боли те! Всяка вечер, а вечерите стават все по-дълги!
Обичаш го?
Времето минава, а то не лекува! Лекува забравата! Спомена горчи!
Отново ще го виждаш, той не е умрял! Никога обаче няма да е същото.
Пука ли ти?
С времето много чуства ще се преплитат в теб - болка, любов, омраза, желание, страст, ревност, сънища, кошмари, обида, мечти, недоволство, ненавист, мъст
А защо ти е всичко това?
Сега изпитваш болка, имаш надежди!
После ще се сблъскаш и със самотата! Ще ходиш без посока! Ще горчи от обида!
Плачеш? Не си мислила, че може да плачеш така!
Боли? Не си мислила, че може наистина да боли?
Е, няма го! Безсилна ли си сега? Това ще ти даде сили за да продължиш утре!
Не иска да бъде с теб! Не може да го имаш насила, нали?
Огледай се!
Той не е умрял, ти също!
Поеми дълбоко въздух!
Има неща за който си струва да преживееш това!
Така се чуствах аз преди 4 месеца! Минах през всичко това! Намерих начин да продължа - сина ми! Станах силна! Имам сили и за още една борба!

Общи условия

Активация на акаунт