БГ-Мамма и мъжете

  • 5 602
  • 90
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Брейййй че чудоооо!!! Абе женурята вии вервате ли си ? То не беха бисери не беха чудеса  - „моя има регистрация ама не пише…”; „моя чете за обзаяеждане”; „моя се радва на аватара с баба Яга…” … начи имате грешка мога ви кажа – ние тук петтимата (и тати донякъде) нема как да сме геичета – бива ли да гледаш на Пасинетката опънатите гащи и да не им се радваш а? Борисе, Фиатаджия, Щангиста???? А? А? да ни падне малиииииииии – нема да останат гащи!!!!!!! Пък извода е за вас – кои гледа обзавеждане и се радва на аватари с баба Яга ………..

# 46
 newsm78 Преди като е нямало БГ мамма как са ни възпитавали нас, майките и бащите ни?
Т.е. имам други способи за трупане на житейски опит... Може би форума, също е отличителна черта на мъжете и жените... Имам предвид повечето хора от даден пол... Както всяко правило и това си има изключения... Аз влизам във форума основно да се забавлявам и когато си почивам... Убеден съм, че съпругата ми е получила много ценни съвети относно отглеждането и възпитанието на децата, а също така и за специфично женски здравословни проблеми...   bouquet Мъжете, когато се разболеят от нещо, ходят първо на лекар, а после, евентуално, го обсъждат с някой друг...

# 47
  • Мнения: 1 312
Имам чувство,че живея с мъжа на Летящата крава Rolling Eyes.

# 48
  • Мнения: 919
Брейййй че чудоооо!!! Абе женурята вии вервате ли си ? То не беха бисери не беха чудеса  - „моя има регистрация ама не пише…”; „моя чете за обзаяеждане”; „моя се радва на аватара с баба Яга…” … начи имате грешка мога ви кажа – ние тук петтимата (и тати донякъде) нема как да сме геичета – бива ли да гледаш на Пасинетката опънатите гащи и да не им се радваш а? Борисе, Фиатаджия, Щангиста???? А? А? да ни падне малиииииииии – нема да останат гащи!!!!!!! Пък извода е за вас – кои гледа обзавеждане и се радва на аватари с баба Яга ………..
Като писах,че моят мъж има регистрация,но няма време да влиза във форума,не съм имала предвид че не влиза от срам или нещо друго,а просто наистина няма време за нет.И изобщо не мисля,че мъжете,пищеши тук,са гейчета Peace

# 49
  • Мнения: 25 589
Мъжете, когато се разболеят от нещо, ходят първо на лекар, а после, евентуално, го обсъждат с някой друг...

Трепач, и ти ли си женско под прикритие?  Joy
Да знаеш за друг път от кака си, че когато се разболеят, мъжете не ходят на лекар. Те само пъшкат, охкат, тръшкат се, примират от ужас, играят ролите на десет великомъченика едновременно, но и през ум не им минава, че може да отидат да се прегледат. Докато на жените им не им писне, не им хвърлят по един як бой и не ги замъкнат насила при джипито.  Mr. Green

ПП Извинявам се за отклонението, ама трабваше да поправим колежката, да внимава друг път.  Peace Hug

# 50
Joy Подозирах го, ама сега вече се убедих, че нещо не съм на ред, как` Сийке... Иначе си притежавам всички първични полови белези, даже някои от тях доста силно изразени... Явно нещо психически не съм добре, ще трябва да ида на лекар...  Joy

# 51
  • Мнения: 12 662
Трепач, ти наистина си изключение.
КакСийка както винаги много точно ги е описала, аз да прибавя за лекарствата - деля ги на 2 подкатегории - гледа с огромно притеснение на аспирина, който му давам, след като се тръшка 2 дена - да не го отровя и ІІ група - гълта антибиотик, щом кихне.

# 52
  • Мнения: 25 589
Мадам Х, ти си женена за мъжа ми!  Shocked

# 53
  • Мнения: 3
Моето отношение към мъжете във форума е малко като към гейовете - много са ми симпатични, само да не са ми в къщата.
е к`во му е гейското един мъж да виси в този форум и да се интересува за доброто на детето си...

# 54
  • Мнения: 2 448
Моето отношение към мъжете във форума е малко като към гейовете - много са ми симпатични, само да не са ми в къщата.
е к`во му е гейското един мъж да виси в този форум и да се интересува за доброто на детето си...

Ще си позволя да цитирам Сопрано . Ти ли си на аватара?  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 3
Моето отношение към мъжете във форума е малко като към гейовете - много са ми симпатични, само да не са ми в къщата.
е к`во му е гейското един мъж да виси в този форум и да се интересува за доброто на детето си...

Ще си позволя да цитирам Сопрано . Ти ли си на аватара?  Mr. Green

аз съм на аватара...и к`во от това...ще се променят ли нещата  Simple Smile

# 56
  • Мнения: 301
Mъжа ми работи много (ама наистина много) има дни, в които едва успявам да му видя очите. По среднощите, когато не е скапан или аз не съм го полазила, се вихри в форуми за мотори и коли, разни имотни и инвестиционни. В нашия форум се е позачитал покрай мен и през рамото ми. Подозирам, че не знае за съществуването на Клюкарника и ДиС,  Mr. Green иначе, ако е интерес към форума, от моите писания би се заинтересувал. Аватара ми обаче е забелязал и го нарече скромен   Mr. Green

# 57
  • Мнения: 335
Да сложиш въпросителен вместо удивителен в израза „Защо  във форумите на БГ-Мамма пишат толкова малко мъже?”, е по-малка грешка, отколкото  да питаш „Защо в „Татковци” пишат толкова много жени?”.

# 58
  • вкъщи
  • Мнения: 704
За мен е странно че посещават предимно клюкарника.Явно не ги интересува друго. ooooh!Никъде не видях интересна  тема за децата започната от мъже. Или са на друга вълна? Laughing

# 59
  • Мнения: 4 678
Аз от година и повече съм в диетите,затова влязох във форума.На много жени съм помогнал  за диети,хранене и спорт/фитнес.Не съм тук за друго .Пиша и в други фитнес форуми:hug: PeaceИ аз работя много и имам семейство за което се грижа.Това ,че мъжете ви не влизат тук,не ги прави повече мъже от всички останали Hug

Общи условия

Активация на акаунт