Дали всичко се връща?

  • 6 144
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Когато направите мръсно на някого дали след време се връща на вас или на вашето семейство?Какво мислите?   newsm78

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Съвестта ли те гризе, душко  Grinning

# 2
  • Мнения: 11 747
По- скоро не! Не съм сигурна... Thinking   Обичайно разсъждавам в посока, когато на мен са ми направили нещо кофти, дали някой ден ще им се върне?  Simple Smile Аз не правя лоши неща  Blush
Но това са бабини деветини, на всеки му се случват всякакви неща.

# 3
  • Мнения: 6
Съвестта ли те гризе, душко  Grinning
  Мен лично   не ме гризе душко но можеби една позната я гризе защото сега нея я сполетя мойта съдба .....                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
връща се

# 5
  • Мнения: 2 759
                        Категорично да. И на другите им се връща, но и на мен ми се връща.

# 6
  • Мнения: 830
Връща се да, това е нещо като кръговрат, поне аз така си мисля. Тъпото в случая, че през целия си съзнателен живот се опитвам да правя добро и да помагам на хората , а понякога живота ме облива с такава помия, че мога да се задуша....

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Нищо не се връща

# 8
  • Мнения: 5 254
В живота всичко се случва ,не вярвам на някой да му се върне за това,че някога ми е направил лошо/Както и не очаквам да ми се върне добро,ако правя само добро.

# 9
  • София
  • Мнения: 173
Аз съм на мнение , че по един или друг начин всичко се връща.

# 10
# 11
  • Мнения: 2 448
Не, нито доброто, нито злото е задължително да се връщат. Каквото и да правим, трябва да е с мисълта какво ни носи това в момента, а не да чакаме отплата или възмездие, защото ще останем излъгани.

# 12
  • Мнения: 35
Не се връща.Живота е поредица от върхове и спадове,  няма как на някой все да му върви и да е успешен или да не му се случват лоши работи..Смешно ми е когато някой се мисли за толкова важен и извънреден,че специално на 'враговете' му им се случват лоши работи.На добрите хора също им се случват гадости,а гадняри остават ненаказани.Справедливост във вселената не съществува.

# 13
  • Мнения: 4 290
Ще ми се да се връща, но не вярвам. Познавам хора, които живяха и си умряха без нищо да им се върне. А тези, чиито живот са тровили още си ближат раните.

# 14
  • Мнения: 1 212
Не правя "мръсно" и незнам ...
Много полезна тема  Flutter , тъкмо ще разбера как стоят нещата
Защо само не виждам анкета  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт