Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора

Анкета

Каква застраховка имате?

Въведи твоя глас

София

Не съм съвсем сигурна дали съм за тук или за ДиС, ако съм в грешен форум - моля, модераторът да се чувства поканен да ме замете къмто правилния Smile

Интересува  ме тези от вас, които имат застраховки - собствена, на съпруга, на други близки и т.н. - какво сте предпочели - застраховка "живот" или т.нар. спестовни застраховки, при които в края на периода се изплаща някаква сума и без да е настъпило застрахователно събитие? И ако искате, може да споделите кой застраховател сте предпочели и защо.

Благодаря!
Цитирай

Springfield, VA

Aз не, мъжът ми има застраховка Живот. От работата и лична.
Цитирай

София

Само на Буба мъжа й ли има застрховка Shocked
Цитирай

Защо няма опция "Нямам" Crossing Arms

Само на Буба мъжа й ли има застрховка Shocked

35
Цитирай

Сливен

Мъжа ми като тегли кредит и му направиха застраховка Живот. Аз нямам, щото все не остават пари и за застраховка.
Цитирай

Мъжът ми има - живот и трудова злополука. Аз - само трудовата. Имуществото ни е застраховано.
Цитирай

Бургас

Имам застарховка "Живот",мъжа ми-също.След 25 год,ако нищо не ми се е случило ще си взема внесените пари с лихва.застраховката е в евро и внасям сумата си веднъж годишно.
Цитирай

Stara Zagora

Лично аз нямам никаква,но брат ми и баща ми имат застраховка живот.
Цитирай

София

Аз имам застраховка живот в Алианц.
Цитирай

София

Никаква. Против застраховките съм.
Цитирай

София/Ямбол

Аз имам застраховка "Живот и трудова злополука" към AIG
Цитирай

Да се възползвам и аз от темата. Имаме ипотечен заем, направиха застраховка на мъжа ми в AIG, банката е ОББ. Трябва ли всяка година да я подновяваме или банката го прави, или самата застраховка важи за целия период?
Цитирай

София

Съвсем скоро направихме застраховка "Живот" и аз, и съпруга ми в полза на детето. За срок от 20 години е и в края на периода ако няма ( дано няма  Praynig ) събитие, получаваме застрахователната сума + натрупаните лихви. Застраховката е в евро, в Алианц. Тъй като дъщеря ни е на 7 години, детската спестовна застраховка не е много удачна, защото вноските до навършването на 18 години ще са в по-голям размер.
Цитирай

Аз имам застраховка "Живот и трудова злополука" към AIG

Това AIG, онова AIG ли е, което го финансира Буш. И какво ще стане ако фалира? Някой знае ли?
Цитирай

sf

Опасно е да имаш застраховка живот за голяма сума. Стаяваш потенциална жертва в буквалния смисъл на жена си.

Бо, да! Това е същото AIG. AIG e огромна корпорация и има интереси в много сфери на бизнеса. В Бг присъства с AIG Животозастраховане и като собственик на БТК, чрез свой фонд.
Кво ще стане ли? Зависи. Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 32 отговора