Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 авг. 2008, 17:41 ч.

Имуностимулаторите на AD Liquid?

• 7 739
  • 21
  •   1
Отговори

Анкета

Доволни ли сте от имуностимулаторите?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 28 ное 2008, 16:41
* Може да изберете максимум 2 опции.

• София
Ето я старата тема

Пускам нова, защото в старата не е писано отдавна. Минало е доста време, откакто писалите в старата тема /а и други потребители/ са започнали да дават на децата си някой от двата продукта и могат да дадат по-обективно мнение за продуктите и дали има ефект от тях.
Споделете, доволни ли сте от някой от двата или и от двата имуностимулатора!

# 1
  • Sofia
Не съм давала нито един от двата. Но ще следя темата.

# 2
  • Варна
Докато го пиеше беше добре след като изпи три шишета го спрях, отогава не е спряла да боледува ами не съм доволна. Няма да и купя повече.

# 3
  • София
Побут  Simple Smile

# 4
  • София
Аз давах на Марти AD Liquid for kids-започнах да му го давам като тръгна на ясла-беше на 2г и 7м.Дотогава само 4 вируса беше прекарал-като тръгна миналата година септември месец до края на юни изкара над 10 вируса-всички сравнително леко,с изключение на един,за който си мисля,че беше грип-вдигна над 40 градуса Т,направи отит ,та чак в болница лежахме.Тогава пи за първи път антибиотик.Не мога да кажа дали съм доволна или не.Сега му давам клеева тинктура и се надявам да е изградил имунитет,но ако започне често да боледува,мисля да започна Цитросепт.

# 5
Не съм доволна. Въпреки че пихме For kids, детето не спря да боледува от септември до маи. Ефектът е нулев.

# 6
  • София
Това, което на мен ми прави впечатление е, че детето е някак странно превъзбудено, особено, когато го пие вечер. Като хиперактивен е, трудно заспива и е капризен. Спрях да го давам и се детето се успокои.

# 7
  • София
Това, което на мен ми прави впечатление е, че детето е някак странно превъзбудено, особено, когато го пие вечер. Като хиперактивен е, трудно заспива и е капризен. Спрях да го давам и се детето се успокои.

Това от самото начало ли се прояви?

# 8
  • Варна
 Аз давах миналата година Фор кидс. Не искам чак пък толкоз да го хваля, но боледуванията спряха като с магическа пръчица.  Shocked Изпи две шишета, даже второто не го изпи до край. За целия прием е изкарал само две ангини (понеже те са му специалитет). След двете шишета около четири месеца не е боледувал изобщо. След това пак почна, макар и не с такава честота - около веднъж на месец. Преди приема боледуваше два до три пъти всеки божи месец.
 Ако си спомняте имаше нещо с произхода и неясен състав. Май не се знае кой и къде точно го забърква, та се чудя за тази година дали да взимам.

# 9
  • Варна
Давах For kids миналата зима от октомври до март-20 дена давах, 20 дена почивка. Доволна съм, не е боледувала сериозно - много рядко имаше хрема, един път-кашлица, за която назначиха АБ/ненужен според мен, но го дадох/. Не е била превъзбудена. След спирането му също не е боледувала сериозно. През цялото време ходеше на ясла, сега е на градина.
Тази зима мисля пак да давам в комбинация с Ескимо кид.

Всъщност не знам дали това, че не боледува сериозно се дължи на сиропчето или просто си е изградила някакъв имунитет първите три-четири месеца в яслата, когато се побъркахме от болести и АБ.

# 10
  • София
  Давала съм AD Liquid for kids, не съм доволна. Давах и Есберитокс по доволна бях, тази година мисля да не давам нищо пък да видим, само Мулти саностол давам чат пат.
Според мен си е до дете, на една приятелка детето не е пило нищо за имунната система и много рядко боледува, моя пие и си боледува, а двете деца са отгледани от първите си дни заедно няма лято няма зима те са навън всеки ден  Peace

# 11
  • Марс
Аз се опитах да дам For kids, но малкото дзвере само като го лизна и ми отказа тотално, после само при вида на шишето почваше рев до небесата. Лично не мога да дам отзиви, но пони четири докторки го дават лично на децата си и са много доволни, може би е  пак до организъм, знам ли?...

П.П. Между другото шишето ми е пълно почти догоре и стой в хладилника, ако някой го иска може да ми пише, че не ми се хвърлят в боклука почти 50 лева Thinking

# 12
  • Бургас
Миналата зима изпих ме 2 шишета,ефект 0.

# 13
  • София

Това от самото начало ли се прояви?
Да, от самото начало на приема. Мъжът ми казваше, че е като надрусан. Преди приема и след като го спряхме, такъв проблем вече не сме имали.

# 14
Давах Фор Кидс. Немога да кажа дали имаше ефект....Пак си боледуваше, може би не толкова често но, рязко подобрение май не усетих....Незнам...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт