Гел душ?

  • 6 290
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 291
Добре де... а каква тогава е разликата м/у душ-гела и пяната за ванна  newsm78

# 31
  • Мнения: 7 186
Добре де... а каква тогава е разликата м/у душ-гела и пяната за ванна  newsm78
В случая не виждам разлика,защото тази пяна върши чудесна работа като душ-гел.Разликата е в количеството-разфасовки от 500 и 1000 мл.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Докладвам  Laughing разгледах тези на Бетина Барти и никой не ми хареса как мирише ooooh!

Мъжкия на Бетина Барти е много хубав, прозрачен в туба.

# 33
  • Мнения: 7 106
Любим гел-душ за лятото ми е Bionsen - мирише страхотно на море, миризмата му е трайна и не изсушава кожата.
Иначе харесвам също и Palmolive.

# 34
  • Мнения: 590
Днес си взех  на Бетина Барти двуфазен крем за баня Ванила.  Супер овлажнява. Кожата е много мека и гладка, а аромата се усеща с часове. Имат и тоалетна вода и ролка с този аромат.

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Защо не пробваш с душ гела на Doir -Addict, превъзходен е, също така и това, за което ти е споменала Лейди Мармалад- Бетина Барти, бялата опаковка. Гош също имат страхотни душ гелове точно за този сезон, а накрая ако искаш и Нивея- овлажняващ с витамини и мляко(колко е мляко, не зная) но е доста добър.

# 36
  • Мнения: 2 849
Доволна съм от Нивеа и Дав. Доказано качество! Не си струва да експериментираш с разни каталожни продуктчета.  Naughty
напълно съм сагласна. Joy

# 37
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
От душ-гелът на ДАВ по-доволна не мога и да бъда. Страхотен аромат, който се усеща дълго време по кожата ми. Тя е мека, мирише страхотно,  а Банята се ароматизира на него и все там ми се иска да седя. Пробвала съм какви ли не марки-но крайният резултат е пак този ДАВ. На всичкото отгоре антицелулитният е уникален също. Ползвах го миналата година и ако искате вярвайте, но зе по-малко от две седмици краката ми нямаха нищо общо с това преди да го започна. Целулитът не намаля,ами просто изчезна. Сега пак съм се подкарала с него и реултатът е видим.

# 38
  • София
  • Мнения: 10 291
От душ-гелът на ДАВ по-доволна не мога и да бъда. Страхотен аромат, който се усеща дълго време по кожата ми. Тя е мека, мирише страхотно,  а Банята се ароматизира на него и все там ми се иска да седя. Пробвала съм какви ли не марки-но крайният резултат е пак този ДАВ. На всичкото отгоре антицелулитният е уникален също. Ползвах го миналата година и ако искате вярвайте, но зе по-малко от две седмици краката ми нямаха нищо общо с това преди да го започна. Целулитът не намаля,ами просто изчезна. Сега пак съм се подкарала с него и реултатът е видим.
И аз го ползвах миналата година, не помня колко време  newsm78 предполагам колкото да изхабя опаковката  Mr. Green Антицелулитният ефект беше нулев  #Crazy твойто ми прилича на чисто внушение... хайде от лосион или ампули по-може да има ефект, ама от душ-гел  Sick

# 39
  • София
  • Мнения: 6 522
Трудновата задачка поставяш - хем да е добре ароматизиран, хем да не изсушава кожата. Преди време бях писала за тонизиращия душ-гел на Галеник - зелен, в прозрачна туба, с тотално тонизиращия боров аромат. Ей, почти спяща съм се пъхала под душа и , ако щете вярвайте - има описаното действие гелът. Не изсушава кожата, неутрален е. И все пак - ако кожата е по-капризна, не бива да има аромати в това, с което я мием. Нито пък сапун /като говорим за пенливи гелове/.
АбЦЕлютно подкрепям!

# 40
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
nad_tab, казвам че съм изключително доволна от душ-гелът, който ухае страхотно, а по повод антицелулитният крем - той заличи целулитът ми. /а не душ-гелът/.Не съм на 5 години за да си въобразявам разни неща-резултатът беше на лице. Не съм тук за да ви агитирам за нещо, още по-малко за да лъжа. Чисто и просто казах че на мен ми е действал страхотно. Ти може 20 опаковки да измажеш и да нямаш ефект-въпрос на кожа, структура, упоритост и целулит. Сугурна съм че има козметика от която ти ще си доволна, а пък аз не!

# 41
  • Мнения: 1 616
Имам много приятни спомени от един душ гел на Орифлейм с мед. Иначе в момента ползвам Нивея с масло от авокадо. Доволна съм и от душ геловете на Палмолив и Дав.

# 42
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Добре де... а каква тогава е разликата м/у душ-гела и пяната за ванна  newsm78
Пяната за вана се пени повече. Това е единствената разлика.

# 43
  • Мнения: 5 539
Добре де... а каква тогава е разликата м/у душ-гела и пяната за ванна  newsm78
Пяната за вана се пени повече. Това е единствената разлика.
А каква е разликата между душ-гела и шампоана? Crazy И защо в мъжките серии има продукти за коса и тяло едновременно?
Накрая ще вземе да излезе, че и трите са едно и също, само дето ги слагат в различни туби #Crazy

# 44
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Добре де... а каква тогава е разликата м/у душ-гела и пяната за ванна  newsm78
Пяната за вана се пени повече. Това е единствената разлика.
А каква е разликата между душ-гела и шампоана? Crazy И защо в мъжките серии има продукти за коса и тяло едновременно?
Накрая ще вземе да излезе, че и трите са едно и също, само дето ги слагат в различни туби #Crazy

Ами всяко си има предназначение мисля. Имах една позната дето с крема за ръце си мажеше лицето (щото бил по мазен) , та ако искаш може да пробваш да се миеш главата с душ-гел... ама после да не се чудиш от какво ти пада. Wink

Общи условия

Активация на акаунт