Внимавайте с примамливи оферти от Royal Lodge Пампорово!

  • 5 456
  • 22
  •   1
Отговори
Здравейте мами!
Ако все още планирате почивка - не отивайте в Royal Lodge Пампорово!
Офертата за този хотел открих в Интернет - маса туроператори я предлагат, а на сайта на хотела е пълно с красиви снимки, явно дорисувани. Търсех добри условия за бебе, което и ми предложиха дори с промоция на не ниска цена от хотела.
Оказа се, че път до това място все още няма - над километър баластра, минава се през куп строителни машини и съоръжения, а като стигнете до "хотела" ще го намерите в строеж, коренно различен от картинките в сайта, а наоколо щъкат строителни работници и бетонобъркачки.
Днес приятелка ми разказа за случай в Банско с хотелска оферта в интернет, а там било още груб строеж!

Мисля, че трябва да се споделят подобни преживявания, та дано българските туристически бизнес да си вземе поука. Naughty

# 1
Здравейте всички!
Искам да споделя с вас преживяванията си от почивката в този хотел, който наистина се оказа страхотен. Хотела е разположен на уникално място сред природата, заобиколен с тучна зелена гора. Истинско райско място, на което със сигурност може да релаксирате, в пълния смисъл на думата. Мога да твърдя, че обслужването е на много професионално ниво, може би е единственият хотел на пампорово с такова обслужване. Смея да твърдя това, защото съм била в повечето хотели там. Що се отнася до глезотийки за мамите, те наистина са зашеметяващи, предлагат услуги за които може би не сте и чували. Ние бяхме с малкати ни дъщеря, която е на три години и просто нямахме никакъв проблем относно детето, бяха ни предоставени грижи на детегледачка и куп други занимания. Така че ако наистина сте планирали да си починете на Пампорово не изпускайте възможността да посетите Роял Лодж. Ще останете доволни.   Grinning

# 2
  • Мнения: 2 175
Вие двете/двамата що не се разберете помежду си?

# 3
  • София, България
  • Мнения: 5 566
Ако се остави на страна кощунството да изсечеш път 1 км в гората, за да направиш хотел, то този хотел наистина е посторен супер луксозно.
Друг е въпроса, че този тип мутренски лукс сред планини от кал и камъни не ми е по вкуса...
Не бих отишла вече в Пампорово и пари да ми дават.

 

# 4
  • Мнения: 3 695
Вие двете/двамата що не се разберете помежду си?
абсолютно  Thinking
не им ли писна на някой хора да ни занимават с глупости

# 5
  • Мнения: 4 784
Сестра ми и родителите ми зимата бяха в този хотел и изказаха страхотни впечатления. Особено цена - качество! Всичко ново, хубаво и чисто, а направо за "без пари" имайки предвид Пампорово и цените през ски сезона.

Първите два конкурентски поста въобще не ми се коментират.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 247
Аз мисля, че пак трябва да се затвори под форума  Rolling Eyes Вторият пост определено ми прилича да е писан на някой от хотела, а първия..хммм не знам, може да е от конкуренцията newsm78 Аз лично не съм била в хотела, но обмислях дали да не планирам някой уикенд там в сезона.... Rolling Eyes

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ето малко инфо за хотела и от мен.

Бях през март тази година. Това за пътя е абсолютно вярно. Ето малко снимки

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8190913
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294754&pid=8190918
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294754&pid=8190920
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294754&pid=8190922
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=294754&pid=8190933
Като тръгнахме да го търсим, се върнахме, защото помислихме,че не може да е истина това просто ... #Crazy И аз се чудех дали наистина са изсекли гората, за да се сигне до там, или е имало и преди път до някаква почивна станция наблизо newsm78. Ако е първото  #Cussing out
Бях бясна, защото от две агенции ни убеждаваха колко е добър, при изричното ми нястояване,че търся хотел, който не е до някоя строителна площадка. Е те ме пратиха на самата площадка - едното крило на хотела хо дострояваха...

Относно хотела - за там не мога да си изкривя душата,че имам някакви съществени забележки.  Беше ново ,чисто, топло...
До ресторанта имаше стая с играчки, в която да играят децата... Басейнът беше чист, но няма детски... Храната беше прилична.
За 'зашемететяващи глезотии' за децата наистина нито чух, нито видях... newsm78
Като цяло пак бих отишла, но като свършат с ремонтите и строителните работи Naughty
Пампорово със сигурност не е това което беше преди години за съжаление... Но децата ни са още малки и ако искам да ги заведа да покарат ски все още трябва да е в България... Та така ослушвам се за приемлив вариант...

Последна редакция: чт, 09 окт 2008, 18:50 от julisa

# 8
  • София
  • Мнения: 461
Аз пък съм го харесала този хотел и мисля да го посетим. Въпросът ми е дали някой е спал в студио? На сайта на хотела пише, че в студиото има разтегателен диван, а легла няма newsm78 Двама души дали ще се съберат?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Със сигурност ще се съберете двама души на разтегателния диван. Като се разгъне, дължината на дивана е ширината на леглото, т.е  става 2 или 2.20 на още толкова. Място има Peace
Ние бяхме в апартамент с една спалня, но казаха ,че студиото е със същия диван като този в нашия апартамент.  В момента цените им са атрактивни наистина.
Успех и приятно прекарване!

P.S. И сподели,моля те, след това как е положението в момента, оправили ли са пътя и свършили ли са със строителните работи... baby_neutral

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 14:59 от julisa

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Надявам се, че вече е приключил строежът. Praynig

julisa, кажи ми моля те какво точно има в кухненския бокс като посуда, ел.уреди и т.н. Peace

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Ами доколкото си спомням имаше: чинии, вилици,лъжици,ножове,чаши. От уредите - керамични котлони,аспиратор, термокана. Не съм сигурна за джезве, май имаше нещо подобно. Струва ми се смътно,че съм виждала някакви хора да разнасят тенджери в коридора  newsm78, та си мисля,че може би дават и още съдове, ако си поискаш...

# 12
  • Мнения: 1 844
с мъжа ми се върнахме преди седмица от почивка именно в този хотел.дори преди време и аз бях създала тема,за да питам за впечатления от него.така или иначе,отидохме и изобщо не съжаляваме!
истината е,че наистина пътят до хотела е кофти-разкопано е,кално е..но все пак става дума само за около 1км такова трасе.
едната част от хотела все още не е довършена,но доколкото видях вече работата,която остава е само тиха,тоест няма вече шумотевица от строене и тн,просто довършителни дейности.
иначе хотелът е страхотен!чистота,удобство,комфорт.а за обслужването да не говорим..рядко се среща такава любезност,наистина се чувстваш желан гост,а не натрапник.
ние бяхме в студио,наистина спалнята е малко импровизирана,всъщност е разтегателен диван,но е много удобно.в кухненският кът си има всичко необходимо-чаши,прибори,чинии,тостер,кафемашина,електрическа кана.нямаше тигани и тенджери,но предполагам,че при желание се набавят.
почистването на стаята става всеки ден,и то перфектно,а не на две на три.всеки ден се сменят кърпи,чаршафи,сапуни,всеки ден се пуска прахосмукачка,бършене на прах,основно миене на банята.
изключително съм доволна от хотела!с удоволствие бих отседнала отново там.още повече,че цените им са страшно атрактивни!на фона на другите хотели,там си е направо евтиния.а наистина получаваш лукс и добро отношение.
иначе не останах с добри впечатления от самия курорт.но все пак сега не му е сезонът и навярно за това като се разхождаш из пампрово се чувстваш като в забравена местност.
но за ROYAL LODGE-доверете се на примамиливите му оферти,защото са си абсолютно истински. Mr. Green

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Desinkata 85,  от това, която пишеш оставам с впечатление,че няма особена промяна от месец март насам newsm78. Жалко, а аз си мислех,че поне пътя са поопраили за това време. Ако имаш снимки отвън как изглежда сега, пусни моля те baby_neutral Че много му се чудя за Нова година... Аз пък се надвах да са свършили...

# 14
  • София
  • Мнения: 461
Успех и приятно прекарване!

P.S. И сподели,моля те, след това как е положението в момента, оправили ли са пътя и свършили ли са със строителните работи... baby_neutral

Благодаря ти Hug Ние сме резервирали за Коледа, така че няма да мога по-рано да пиша впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт