Свирката изневяра ли е?

  • 20 787
  • 98
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 947
Колкото и да е странно, темата ми е сериозна. Да? Не? Защо? Ако е "зависи" /няма го в анкетата/, от какво зависи? От това в кое от четирите положения си /свиреща, насвирен, отсвирена, отсвирен/? Или от друго? Благодаря за отговорите!

пп Темата НЕ е пързалка. Наистина ме интересува мнението ви.

# 1
  • Мнения: 25 551
Дефинирай изневяра.

# 2
  • Мнения: 2 448
Ако на мъжа ти друга му прави свирка, защото ти не искаш, а той в този момент си представя, че си ти, значи не ти изневерява.
Но ако ти си в ролята на свиркащата, при всички положения изневеряваш, защото няма как да си помисля, че го правиш поради такива подбуди, т.е., че много ти се свири, а твоя не ти позволява.  Mr. Green
отсвирен - чиста изневяра си е , това че той и го е подал, а тя му отказала, той мислено ти е изневерил.

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Изневярата е излъгано доверие.

Дефинирай свирка.

# 4
  • Мнения: 2 448

Ако може с нагледни мат'ряли. Може да влагаме друг смисъл и да не даваме точен отговор.

# 5
  • Мнения: 4 292
Той и Бил Клинтън разправяше едно време, че фелациото не било изневяра... Whistling

# 6
  • Мнения: 212
Ако приемем, че секса е изневяра (което е много спорен въпрос) то свирката изобщо секс ли е?

# 7
Да, ве... Може да се изневери на родината, на отбора, на професията... За момент си представих как някой политик или футболист изневеряват по описания начин... Т.е. като въртят свирки...  Joy
То свирката иначе е хубаво нещо... И аз много обичам да ми свирят... С хайдушко приклякане...  Joy

# 8
  • Мнения: 830
Абе в тоз подфорум голям купон било ooooh!
 Не чиста обмяна на флуиди е, за да е изневяра трябва да те хванат Joy

# 9
  • София
  • Мнения: 5 074
Значи, като те хванат как свириш, вече е изневяра  Laughing

# 10
  • Мнения: 2 229
bubanka, ама ти открадна темата от teenproblem.net, нали.. Joy

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=189010

Поне можем да видим какво мислят и младите, за да сравним. Whistling Laughing

# 11
  • Мнения: 191
Ако моят мъж ме хване да духам на друг със сигурност няма да остане очарован. Не знам дали е изневяра, но на мен лично не искам да ми се случва - нито да се налага да го правя скришом някому, нито да хвана мъжа ми в такава ситуация. А аз като цяло никога на съм правила само свирка т.е. без да получа моя си кеф в замяна, така да клекна да му "го" дам на някакъв случаен (т.е. не на моя мъж) не ми се е случвало, сигурно съм страшна егоистка  Laughing.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Е изневяра си е.

# 13
  • Мнения: 2 803
За мене е изневяра.

# 14
  • Мнения: 3 782
Има ли човек, който ще каже че това не е изневяра?  Shocked
Знам ли,всъщност нещата вече тотално се объркаха. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт