Lipo-reduktor Elancyl,Galenic

  • 5 985
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Някой ползвал ли го е? 100 мл. струва 44 лв. и се чудя дали да си го взема newsm78Има отслабващо действие и същевременно се бори с целулита ThinkingАко някой го е ползвал  да сподели впечатления,може и за друго мазило имащо ефект.

# 1
  • Мнения: 1 455
аз лично съм много доволна от продуктите на Галеник. Ползвала съм ампулите преди време, сега си ползвам душ-гела, който съшо се води антицелулитен (продава се с диск, но го има и без него - около 13 лв е без диска.). Аз се търкам всяка сутрин с него под душа (понякога с диск, понякога с масажна ръкавица), кожата ми стана страхотна. Новият им антицелулитен продукт мисля да го пробвам след раждането.
поздрави

# 2
  • Мнения: 781
на мен още по време на бременноста ми препоръчаха Галеник като най-добри и ползвах 4 тубички от кремът против стрии, но за съжаление не се спасих от последните Sad редуктора също много ми го похвалиха, но аз ползвам/след изчетената тема разбира се Embarassed/ Леокремата и съм доволна... Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Скоро го ползвах, добре е, има видим ефект. По принцип пише, че при правилно мазане трябва да стигне за 14 дни, но аз съм малокалибрена, слаба, целулит имам само в горната част на бедрата и съответно мазах само бедрата и то в задната част, и д..то и ми стигна за 20-тина дена. Определено до сега той най-много ми е харесал, пробвала съм и на Ейвън и разни други, но ефекта им е много по-слаб. Като прежаля отново 40 лева пак ще си го купя, защото остава малко целулит, но видимо положението е много по-добре от преди.

# 4
  • Мнения: 215
Пробвала съм го, останах доволна, имаше видим резултат, но докато се мажех, щом спрях - старата песен на нов глас....е не, че съм толкова зле, де...

# 5
  • Мнения: 1 313
аз съм ползвала ампулите и съм мнооогоо  доволна от тях, имаше страхотен резултат особено ако се съчетае с масаж както аз направих.Зотова си мисля че новия продукт трябва да е още по-добър

# 6
  • Мнения: 6 243
аз съм ползвала ампулите и съм мнооогоо  доволна от тях, имаше страхотен резултат особено ако се съчетае с масаж както аз направих.Зотова си мисля че новия продукт трябва да е още по-добър
точно така мисля и аз.

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А отслабващо действие има ли?  Значи да изтръскам моя любим Laughingоще утре,а?

# 8
Аз също прежалих 43 лв. и си го купих, но резултат 0. Умрях си от яд! От Леокрема съм много доволна, препоръчвам ти него.

# 9
  • Мнения: 6 243
А отслабващо действие има ли?  Значи да изтръскам моя любим Laughingоще утре,а?
ами като му гледам името - липо - редуктор, той е основно с отслабващо действие. Ако е предвидено антицелулитно - то поне не е водещото. Зависи какво искаш от продукта. Аз искам отслабване, защото целулит нямам.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А отслабващо действие има ли?  Значи да изтръскам моя любим Laughingоще утре,а?
ами като му гледам името - липо - редуктор, той е основно с отслабващо действие. Ако е предвидено антицелулитно - то поне не е водещото. Зависи какво искаш от продукта. Аз искам отслабване, защото целулит нямам.

Искам предимно отслабващо,имам и целулит,но той е малко и не ме притеснява толкова много.

# 11
az sushto sum polzvala razli4ni produkti i sum nai dovolna ot  Lipo-reduktor Elancyl,Galenic  ima oslabvashe otslabvasht efekt pri men i maxa celulita edinstven nedostatuk e 4e e dosta skup

# 12
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз го ползвах лятото.Резултатите ме смаяха, въпреки че не очаквах кой знае какво- имаше видим ефект и намаляване на обиколките само след 1 седмица(курса е 14 дни, но стига за по- дълго).Има отслабващо и антицелулитно действие.Прежали 44 лв и опитай.Нищо друго не ми е действало толкова добре, а и мирише страхотно. Wink

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз го ползвах лятото.Резултатите ме смаяха, въпреки че не очаквах кой знае какво- имаше видим ефект и намаляване на обиколките само след 1 седмица(курса е 14 дни, но стига за по- дълго).Има отслабващо и антицелулитно действие.Прежали 44 лв и опитай.Нищо друго не ми е действало толкова добре, а и мирише страхотно. Wink

Леле, бях забравила, че съм пускала такава тема Confused.

nefer, а колко ти премахна като см.? Аз така и не си го купих Embarassed, но сега отново се навих. Но след като спря да се мажеш целулита появили се отново или ефекта си остана същия?

# 14
  • Мнения: 666
 Аз го ползвах , ама не съм доволна - ползвах почти всички видове по- известни и скипи антицелулитни кремове в продилжение на две години , още продължавам да ползвам , но няма видими резултати , само спорт му е майката съчетание с диета и анти целулитен, но кой да го спазва?

# 15
  • София
  • Мнения: 1 621
nefer, а колко ти премахна като см.? Аз така и не си го купих Embarassed, но сега отново се навих. Но след като спря да се мажеш целулита появили се отново или ефекта си остана същия?

Ами аз нямам много целулит Wink, но исках да поотслабна преди морето. Махнах 4 см ако не се лъжа от обиколките на бедрата, ханша и корема. А целулита се изгуби съвсем. Laughing Но имам една приятелка, която казва, че има доста целулит и като ползва Elancyl беше страшно доволна, заличил се съвсем, но след време 1-2 месеца пак си появил Sad То нали пише, че след 14 дневния курс после продължаваш 1 път седмично за поддържане на ефекта.Явно си трябва мазане редовно.Но само с мазане ефекта е временен. Аз се мажех когато се сетя и поддържах постигнатото, но есента спрях.Сега пак ми е време за нова терапия. Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 4 966
Момичета,искате да кажете че този ефект настъпва след 14 дни?
И дугото е ,айде моля ви някоя от вас която го има вкъщи да погледне,може ли да се позлва по време на кърмене?

Общи условия

Активация на акаунт