Lipo-reduktor Elancyl,Galenic

  • 5 984
  • 16
  •   1
Отговори
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Някой ползвал ли го е? 100 мл. струва 44 лв. и се чудя дали да си го взема newsm78Има отслабващо действие и същевременно се бори с целулита ThinkingАко някой го е ползвал  да сподели впечатления,може и за друго мазило имащо ефект.

# 1
  • Мнения: 1 455
аз лично съм много доволна от продуктите на Галеник. Ползвала съм ампулите преди време, сега си ползвам душ-гела, който съшо се води антицелулитен (продава се с диск, но го има и без него - около 13 лв е без диска.). Аз се търкам всяка сутрин с него под душа (понякога с диск, понякога с масажна ръкавица), кожата ми стана страхотна. Новият им антицелулитен продукт мисля да го пробвам след раждането.
поздрави

# 2
  • Мнения: 781
на мен още по време на бременноста ми препоръчаха Галеник като най-добри и ползвах 4 тубички от кремът против стрии, но за съжаление не се спасих от последните Sad редуктора също много ми го похвалиха, но аз ползвам/след изчетената тема разбира се Embarassed/ Леокремата и съм доволна... Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162
Скоро го ползвах, добре е, има видим ефект. По принцип пише, че при правилно мазане трябва да стигне за 14 дни, но аз съм малокалибрена, слаба, целулит имам само в горната част на бедрата и съответно мазах само бедрата и то в задната част, и д..то и ми стигна за 20-тина дена. Определено до сега той най-много ми е харесал, пробвала съм и на Ейвън и разни други, но ефекта им е много по-слаб. Като прежаля отново 40 лева пак ще си го купя, защото остава малко целулит, но видимо положението е много по-добре от преди.

# 4
  • Мнения: 215
Пробвала съм го, останах доволна, имаше видим резултат, но докато се мажех, щом спрях - старата песен на нов глас....е не, че съм толкова зле, де...

# 5
  • Мнения: 1 313
аз съм ползвала ампулите и съм мнооогоо  доволна от тях, имаше страхотен резултат особено ако се съчетае с масаж както аз направих.Зотова си мисля че новия продукт трябва да е още по-добър

# 6
  • Мнения: 6 243
аз съм ползвала ампулите и съм мнооогоо  доволна от тях, имаше страхотен резултат особено ако се съчетае с масаж както аз направих.Зотова си мисля че новия продукт трябва да е още по-добър
точно така мисля и аз.

# 7
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А отслабващо действие има ли?  Значи да изтръскам моя любим Laughingоще утре,а?

# 8
Аз също прежалих 43 лв. и си го купих, но резултат 0. Умрях си от яд! От Леокрема съм много доволна, препоръчвам ти него.

# 9
  • Мнения: 6 243
А отслабващо действие има ли?  Значи да изтръскам моя любим Laughingоще утре,а?
ами като му гледам името - липо - редуктор, той е основно с отслабващо действие. Ако е предвидено антицелулитно - то поне не е водещото. Зависи какво искаш от продукта. Аз искам отслабване, защото целулит нямам.

# 10
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
А отслабващо действие има ли?  Значи да изтръскам моя любим Laughingоще утре,а?
ами като му гледам името - липо - редуктор, той е основно с отслабващо действие. Ако е предвидено антицелулитно - то поне не е водещото. Зависи какво искаш от продукта. Аз искам отслабване, защото целулит нямам.

Искам предимно отслабващо,имам и целулит,но той е малко и не ме притеснява толкова много.

# 11
az sushto sum polzvala razli4ni produkti i sum nai dovolna ot  Lipo-reduktor Elancyl,Galenic  ima oslabvashe otslabvasht efekt pri men i maxa celulita edinstven nedostatuk e 4e e dosta skup

# 12
  • София
  • Мнения: 1 621
Аз го ползвах лятото.Резултатите ме смаяха, въпреки че не очаквах кой знае какво- имаше видим ефект и намаляване на обиколките само след 1 седмица(курса е 14 дни, но стига за по- дълго).Има отслабващо и антицелулитно действие.Прежали 44 лв и опитай.Нищо друго не ми е действало толкова добре, а и мирише страхотно. Wink

# 13
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз го ползвах лятото.Резултатите ме смаяха, въпреки че не очаквах кой знае какво- имаше видим ефект и намаляване на обиколките само след 1 седмица(курса е 14 дни, но стига за по- дълго).Има отслабващо и антицелулитно действие.Прежали 44 лв и опитай.Нищо друго не ми е действало толкова добре, а и мирише страхотно. Wink

Леле, бях забравила, че съм пускала такава тема Confused.

nefer, а колко ти премахна като см.? Аз така и не си го купих Embarassed, но сега отново се навих. Но след като спря да се мажеш целулита появили се отново или ефекта си остана същия?

# 14
  • Мнения: 666
 Аз го ползвах , ама не съм доволна - ползвах почти всички видове по- известни и скипи антицелулитни кремове в продилжение на две години , още продължавам да ползвам , но няма видими резултати , само спорт му е майката съчетание с диета и анти целулитен, но кой да го спазва?

Общи условия

Активация на акаунт