Чийзкейк

  • 16 049
  • 93
  •   1
Отговори
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Хора, някой знае ли рецептата на чейзкейка на KFC?

# 1
  • у дома
  • Мнения: 1 581
ето тази рецепта мноооооооооого се доближава на вкус до чийзкейка на KFC  Crazy изпробвана дет се вика Peace Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 122
ето тази рецепта мноооооооооого се доближава на вкус до чийзкейка на KFC  Crazy изпробвана дет се вика Peace Mr. Green

подкрепям, много е вкусен така

# 3
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Ей, голямо благодаря! Още тези дни ще го пробвам!

# 4
  • София
  • Мнения: 3 789
Изглежда лесен!
Запис Peace
Охххх,  ooooh! тези дни и това ще се прави Crazy

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз ще пробвам рецептата. Много обичам Чийзкейка на KFC, но за жалост веригата в Пловдив вече я няма. Cry

# 6
  • Мнения: 201
Мерси за рецептата  bouquet
Чийзкейкът стана страхотен, аз леко го промених,в предвид наличните продукти. Използвах 1 пак, бисквити с орехи и един със сметана и сложих още орехи. И вместо боровинково сладко, ягодово. Стана ммммммммм.  Hug

# 7
  • Мнения: 3 550
Блуай, възможно ли е вместо Филаделфия да се направи само с Крема сирене? Опитвала ли си го така?

# 8
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Блуай, възможно ли е вместо Филаделфия да се направи само с Крема сирене? Опитвала ли си го така?

да, и с крема сирене е вкусно! Peace поне на мен си ми харесва  Crazy   аз рядко слагам само филаделфия, или 50 на 50 или само крема сирене  Hug

# 9
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Изглежда лесно и вкусно!  Peace

# 10
  • Мнения: 201
Блуай, възможно ли е вместо Филаделфия да се направи само с Крема сирене? Опитвала ли си го така?

и аз не го направих с Филаделфия, а 50 на 50 с крема сирене и Езкиза. И беше супер, дори като престоя вечерта в хладилника, само половината де  Laughing, на другия ден беше още по-хубав.

# 11
  • София
  • Мнения: 142
Ще ви дам рецептата която аз знам, но тя е на първия чийзкейк, който пуснаха KFC, защото в момента ми се струва, че малко са я променили. М/у другото тя много се доближава до тази която сте обсъдили вече тук. Продуктите са за цяла доза, която е доста като количество, но всеки може да я намали на половина например... 1 гол.пак. бисквити "Закуска", 0,5кг безсолна извара( крема сирене, Филаделфия или Маскарпоне), пудра захар( не посочвам количество, защото слагам на вкус, така ми дадоха рецептата), 2 гол. коф. заквасена сметана,250гр масло, сладко от боровинки. Разбиват се изварата със захарта, прибавя се сметаната и се разбива докато стане на пухкав крем. Бисквитите се натрошават на ситно и се заливат с разтопеното масло, разпределят се в купички и в/у тях се изсипва сметановата смес. Отгоре се слага сладкото от боровинки или каквото друго харесвате. Вкъщи не сме любители на сладката и аз заливам готовия чийзкейк с разтопен шоколад.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Искам да попитам направен със крема сирене не е ли солен на вкус чийзкейка?
За тези които се интересуват - днес случайно видях че в Кауфланд Маскарпонето е на промоция и си купих 500 гр. за 7,40 лв., което мисля е добра цена.

# 13
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Искам да попитам направен със крема сирене не е ли солен на вкус чийзкейка?

Не
Naughty Simple Smile

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Направих го по рецептата. Не мисля че е точно като в KFC, но се получи добре. Според мен меда е твърде много.

Общи условия

Активация на акаунт