Кипър и БГ=КБГ по-доброто КГБ!(12)

  • 25 761
  • 275
  •   1
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 1 456
Браво Гери - успяла си и двата начина на показване да
докараш. То и с такава силна подкрепа (Жабке,  bouquet) друг изход нямаш!
Значи при първия ти пост е само линк т.е така ще се вижда а ко избереш иконката със земното кълбо и искаш дададеш само връзка към инфото или в случая картинката.
При втория пост, където вече се виждат цветята копираш линка между таговете(скобите) които ще се появят при натискане на първата иконка , в ляво до земното кълбо. По принцип всеки таг има начало и край. Тагът(скобата) за отваряне е [..] и зазатваряне този [/..] На мястото на точките може да бъде img, url, b,  или каквото искате.

# 181
  • Мнения: 1 858
Вярно е! Мразя да мия чинии Mr. Green.
Кате за друго става въпрос...
Светли ми е на 5 годинки в момента. Нямам си идея като заминем дали ще останем или не но трябва да съм подготвена за всичко. За това ме интересува децата там от колко тръгват на училище. Има ли такси и Светли като е българче ...
Абе въобще всичко свързано с училището ме интересува.

# 182
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ООО Момичета и Баби много сте мили ....... Hug newsm51
Благодаря ви за пожеланията ..... newsm51...големия син е добре ама малкия определено ще е от мързеливите ....... newsm78дано да се лъжа ...... smile3506..ще видим
Муцка точно така както и предполагаше забравих фотоапарата smile3555...и понеже нали не се сещам за такива неща нито и с телефона се сетих да ги щракна smile3538.....нали си ме знаеш пък и дори не си се усъмнила за момент в резултата трябваше да ми пратиш смс че да ми напомниш.....ааааа.....какиното нали така smile3533..а на шестиците им викаме звездички до четвърти клас от там нататък ще ви светна догодина smile3503
Диди+++ здрасти душко сори ама звездичките немога да намеря че фраснах кръсчета.... hahaha
Яжке не така бе баби я са качи на моторчето пък знаеш ли може и да ти хареса ......и да возиш внуците ....... Mr. Green

Гери браво бе момиче успя ееее тва сме БГ хората мнооого сме умни newsm03 newsm03

Момичета извинете отивам да събирам учениците и да се наплюскам при свеки и после ще се включа отново.....  bouquet
Маатете писали сме заедно ще ти обясня като се върна.....

# 183
  • София
  • Мнения: 1 529
Здравейте момичета кипърчета. Аз съм баба ви Шпунц на 53 г.,в КГБ-то съм вече почти година от основаването му. Желая ви всичкото добро на света!

# 184
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 294

 Ами то като гледам половината вече са тук.Как може без баба ви Янка!Още повече,че в нашата темичка бях казала,че Кипър ми е слабост.Тъй де!Ще се отбивам сегис-тогиз!
 А това е за всички вас с много обич!

                       

# 185
  • Мнения: 1 858
Добре дошли на Шпунц и на baba qnka.
Шпунц тортичката е трепач.
baba qnka много красив букет си ни поднесла.
Кате мене ме интересува по принцип всякаква информация, която смяташ, че ще ние от полза пък даже и да не е никога не е лошо човек да знае. Много ще съм ти благодарна ако споделиш това онова.
Блонди искам да ти кажа, че друг човек като тебе не познавам! Възхищавам се на силата, която носиш в себе си.

п.п.Кате честит ви първи учебен ден! За първокласника недей да се притесняваш, нормално е да е уплашен в този ден света му се преобръща. Никога няма да забравя на моя първи учебен ден как ме заболя корема точно пред врата на училището. Казах на мама да се прибираме и да дойдем друг път като ми мине... ма не стана номера.

# 186
  • Мнения: 6
ехеее браво на вас бе кукли-аз докато се вредя на комп-а вие сте писали писали-браво,много сте активни!!!  Hands Clap
Аз минах да ви поздравя и да ви почерпя по едно следобедно кафе (питие) и се връщам да прочета писанията ви smile3529

# 187
  • тук и там
  • Мнения: 312
Кати, да ви е жив и здрав първолака.
Много да ви слуша и много да ви радва.
Чакаме снимки от първия учебен ден.
А това от мене.

 


http://www.bgvip.tv/play.php?vid=48028

# 188
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ето ме............. малееееее как съм се ядосала ....... newsm61..
направо съм бясна smile3514....аз като ви виках за малкия ама вие не вярвате ...днес първи ден на училище и имат домашно .......то пък едно домашно да си препишат името пет пъти .....по точно да го изрисуват щото още не знаят да пишат та от два следобед до сега сме рисували име и фамилия ....... smile3514..ми то го мързеше ми то ръкато го заболяла ми айде маме после да пиша.....ми какво ли не не измисли....и най накрая кат ми лепна.....Абе мами вика ....ти нали не си ходила на Кипърско училище ..... newsm78..може ли и аз да не ходя ..... newsm78..еееееее нееее smile3511 newsm62 newsm62 newsm62
Хубаво че бяха коктейлчетата на Бебешок и тортичката на Шпунциначе щях да се тръшна тотално smile3544 smile3544 smile3544 smile3544
Бабо Янче що ти слабост Кипър ... newsm78 я казвай клюката smile3508...аз само малко знам ама явно има и друго  newsm78 newsm78
Маатете Трябва да има навършени шест за да ходи на училище ....таксата е на държавно само 25евро за цялата учебна година ...всичко друго чанти и моливи  плюс униформи  си купуваш....Учебниците и тетрадките са безплатни..... smile3501 ТВоя обаче е малък и ще трябва да ходи на предучилищна може и на държавна ако единия от родителите работи няма проблем ...таксата е почти симвулично с точност я определят от градината но определено няма да превишава 40евро... newsm10
Трябва да тръгвам чака ме в къщи техник ще се включа после....Бай бай..

# 189
  • Мнения: 140
Добър ден и от мен!
Мерси за вкусотийките  bouquet Аз като маатете само ще се възползвам че ми е много слаб интернета и едвам публикувам отговор...
Вчера за първи път се престраших да тръгна с малката на плаж и слава богу стигнахме и се върнахме без да се загубим,че тука в Арадипу са едни тесни еднопосочни улички,ужас Sad после я заведох на площадката и милата беше много щастлива Simple Smile
Кати,да е жив и здрав първокласника и много звездички да носи вкъщи Hug Надвечер като са си написали домашните не ги ли извеждаш някъде newsm78 Ресторантчето ви е близо до площадката,а пък не съм ви засичала там Thinking
Маатете,днес за първи път си купувам тукашния БГ вестник и пише че в Лимасол има и БГ училище,което е съботно-неделно и могат да се записват деца от 6 до 18год. Peace
Айде това е от мен засега Heart Eyes

# 190
  • Видин
  • Мнения: 961
Хоп, ето ме пак Simple Smile
Кати, разбирам те напълно с вашите учебни проблеми Hug
Моят син ще бъде 5-ти клас, но и до сега се измъква с неща от рода-боли ме глава, сега ми се ходи до тоалетната, това госпожата не ни е казала да четем.....и т.н. Така, че желая ти мноооого търпение  за напред  bouquet
Гледам, че нашата групичка се смесва все повече с вашата, което ме навежда на мисълта, че от една грешка може да се роди добро приятелство Peace
Хубава вечер на всички!

# 191
  • Мнения: 953
Здравейте отново,
аз докато цял ден обикалям улиците с Елинорчето и баба й,вие сте писали,писали..........
Гери,ми питай бе мила,да ти се каже как стават тез ти ми работи с картинките.Ама умно дете си ми ти,/ми нали си си наше/,справила си се добре. Hug Hug
Кой тук има осмокласник,аз ли съм с най-голямо дете? Моят синковец - големия ще е 11кл.
То за малкия е рано.
Мале  какви торти се разнасят тук,направо .........Добре дошли и на другите.
Кате,честито начало на учебната година.Успех в училище ви желая.И на синчето и на теб,явно ще пишете заедно.
Айде стига от мен,отивам да готвя.

# 192
  • Мнения: 903
Кате, с огромно извинение за закъснението, ама честит първи учебен ден на твоите синчета!  bouquet  Картичката съм я избрала специално като за тях двамата... и недей да се косиш, че първокласникът ти бил мързелче, пък хитрувал да не си пише домашното... Споко - то сега се почва с номерата! Mr. Green  Сигурна съм обаче, че покрай примера на батко си ще влезе в крачка! thumbsup


Шпунц , добре дошла и на теб! Малейййй, страхотна торта си ни спретнала - много ги моря такива newsm22  Ако я метна, сама ще я омоцам, ама айде, няма да съм егоист, ще оставя всички да си кусат. Flutter

Шанкулова , много мъчничко ми стана за твойта сладурка, дето я отбягвали на детската площадка, щото не я разбират Sad  Лошото е че и ти не знаеш езика, за да им обясниш на момиченцата и да предложиш някаква проста игра, в която словесната комуникация не е необходима - напр. гоненица или жмичка...  На, ако се беше хванала овреме да го учиш гръцкия, докато ПДД беше на линия с педагогически и граматически издържаните си обяснения Mr. Green.., друго щеше да е сега. ----------- Ейййй, мацки, да ви кажа, като се замисля, от как си тръгна единственото ни мъжко попълнение от тук... и съвсем го удархме "лайф-из-лайф" hahaha - пропихме се значи с повод и без повод, като няма кой да ни респектира един вид Joy Joy

Маатете, недей ми се възхищава толкова, щото /колкото и неприятно да ми е да си призная/ днес по едно време вече ми се отприщи реването, ама почти естерично се отприщи... Embarassed... Но то ми беше ясно де, че все ще ми избие бушона по някое време - просто няма как де се "смели" лесно такава идея - че всичко в което си вярвал месеци наред с цялото си сърце, е било лъжа. Всъщност аз не мога да знам всичко ли е било лъжа.., но достатъчно е само за едно да е излъгал /което откри Люсиенчето/ + пълното му отсъствие да даде /или поне да опита да даде/ каквото и да било разумно обяснение - тия две неща са ми напълно достатъчни за да сложа кръст.  Взела съм в себе си решение и макар да знам, че и за напред ще имам такива изблици на болка, просто нямам друг избор освен да съм силна и да следвам неотклонно веднъж взетото решение...  Както казва една моя позната "По-добре ужасен край, от колкото ужас без край!"

# 193
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Ресторантчето ви е близо до площадката,а пък не съм ви засичала там Thinking
Ако знаеш къде е паркчето сууупер.... Heart Eyes..обаче ние не сме бебета да ходим там ние диагонално надясно като излезеш от главния вход ....има едно малко кръгово и там отляво се намира един огроооомен стадион викат му Старото ГСЗ та там си ритаме футбол понеделник ...сряда ....от 4.15 до 6.15 кисна там а в събота ходим от 10.00 и киснем до 12.00 еййй големи футболисти ще ги правя да знаеш трябва да доведеш мъжот ти да хвърли едно професионалон око да види как се справят.... Peace Peace
Моя мъж  в юношеските си години е играл професионален футбол но е спрял поради контузия в крака ...тъй че в тия среди имаме така да се каже вътрешни хора..... smile3503 smile3503...та ако искате някой ден заповядайте ....при нас..... Hug
жаклинче и деси не не не не приемам да пиша с него нито да си хабя нервите.... Naughty....той трябва да се научи сам както беше и батко му..... Naughty
от другия месец започва целодневно училище имат си учители ще ги учат ще си пишат там ......винаги педагогичната помощ е за предпочитане пред мамито дето за да обясни нещо кат хората трябва да отвори пет книги два речника и незнам още какво за да съм сигурна в крайния правилен отговор ooooh! ooooh!
блонди чудесна картичка Hugдори синковците я харесаха Peace
пдд верно се изгуби някой да го е засичал тайничко да поглежда newsm78 newsm78....веднага да го издаде .....абе може и в подфорума с татковците да се е покрил...да му пратим лично съобщение .... newsm78...ама да не се сърди женичката му и да ядем боя после... #Cussing out

# 194
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Бабка ви днес ви опущи края.  hahaha
Ма сте се разписали , то са китки , то е чудо. Hug
Малкия нощес дигна Т , спахме после до късно, а сега се гледаме.  Crazy
Мама отиде на форумска среща и ние около компа.  Peace
Сега пихме ефералганче и вечеряхме и сме добре. Дай Боже да не дига повече Т.  Praynig
Лека вечер , а за лека нощ ще се включа пак.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт