5-трика да бъдем съблазнителни.....

  • 4 599
  • 42
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 93
айде дамии развихряйте се.....нека всяка от нас издаде поне по 5 трика как да бъдем съблазнителни за мъжленцата си....а който няма свое...за чуждите.... Grinning....малко опит няма да е излишен на нито една от нас....споделяйте всичко което ви дойде на ум...грим,парфюм,секси белъо и тем подобни.... newsm78  love001

# 1
  • Мнения: 702
1 не се къпя поне седмица
2 оставям всичката растителност по мен да избуи никви пинсети никви епилирания
3 втривам чесън зад ушите
4 ям лук по много
5 нося се мърляво разбирай не се пера въобще а кото готвя се трия в дрехите с които съм

След всичко това мъжът ми е с мене вече много години и ме обича все повеч и повече явно е точния за мен  Wink Heart Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 1 783
Запис!

# 3
# 4
  • Мнения: 4 435
Запис и аз за идеи. Flutter Mr. Green

# 5
  • Мнения: 7 723
Запис, запис....и баба знае така Crossing Arms
Воайорки с воайорките им ньедни ooooh!

Аз пък ще споделя:
1. Правя си масаж на устните, и вазелин ползвам
2. Не си слагам маски на лицето пред него
(също и пред свекърва ми)
3. Скубя си редовно мустаците, а и ноктите на краката си режа
4. Събирам му доброволно мръсните чорапи из коридора
и лично му ги бутам в пералнята.
5. Не гълтам, ама се опитвам да симулирам гълтане
 ....мога и още. Нужно ли е?

# 6
  • Мнения: 4 435
Е хубаво де,и едно от мен,да не ми викат воайорка,използвам различно еротично бельо,както се вижда от снимката ми. bowuu Mr. Green

# 7
  • Мнения: 7 723
Е хубаво де,и едно от мен,да не ми викат воайорка,използвам различно еротично бельо,както се вижда от снимката ми. bowuu Mr. Green
Е, и аз си имам гащи за цикъл, ама не се фукам, нали Whistling

# 8
  • Мнения: 4 435
Е хубаво де,и едно от мен,да не ми викат воайорка,използвам различно еротично бельо,както се вижда от снимката ми. bowuu Mr. Green
Е, и аз си имам гащи за цикъл, ама не се фукам, нали Whistling

Не ме предизвиквай да си сложа другите. Whistling

# 9
  • Мнения: 1 258
Момичета,разсмяхте ме.И аз ще следя темичката. Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 1 783
`Айде от мен да мине, запишете си: Готвя много сгодни манджички. Въобще не нося бельо.

# 11
  • Мнения: 7 723
`Айде от мен да мине, запишете си: Готвя много сгодни манджички. Въобще не нося бельо.
....и аз това го мога, пък Crossing Arms
...даже и две деца наритвам, докато готвя и на трите котлона едновременно bowuu

(това, обаче въобще не му влияе съблазнително Rolling Eyes)

# 12
  • София
  • Мнения: 1 783
Децата са приучени сами да се наритват.

# 13
  • Мнения: 1 813
Смятам темата първо,че е не на място,все пак не е КМ тук.
Второ : напълно излишна е, ССФ е винаги съблазнителна без дори да прави нещо. Тя е природна изкусителка.  Crazy

# 14
  • Мнения: 25 563
Само пет?
Аматьорки!

# 15
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Само най важните  трикове или всички?

# 16
  • Мнения: 1 629
Ше четкам и аз Wink

# 17
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
дюшек на буци, така че цяла нощ да се върти и мира да няма
гащи под възглавницата
белезници под леглото

# 18
  • Мнения: 2 448
Ей то лятото свършва, каква е тази съблазнителна вълна дето залива форума?  Rolling Eyes
В петък, ако не се лъжа имаше подобна тема, макар и със зададена арт насоченост, но пак за трикове в тази област.

Аз ще съм от воайорките този път , няма да издавам тайните си пък.  Crossing Arms

Но признавам си трика на Руска за симулиране на гълтане ме разби тотално.  bowuu

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 953

То кой знае какви трикове не са необходими да за да съблазниш един мъж, зависи доколко ти се занимава...

Прочетете това http://www.menbg.com/index.php?option=com_content&task=view& … 772&Itemid=34

# 20
  • Мнения: 2 448

Дано поне мъжете еволюират и започнат да разчитат смешните послания на евтините жени с горната си глава...

Колко феминистко.   Mr. Green
Че то ако горната глава е целта, за кво съблазняване говорим. Направо да го поканя да изиграем партия шах.  bowuu  Joy

# 21
  • Мнения: X
Пак ли бе? За мъжленцата? Маминкоо.... ooooh!

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 5 629
1. Винаги лягам с анти секс бельо и бархетна пижама. - Когато "иска" обича да бъде настъпателен и да се чувства победител. Не бива да съм лесна.
2. Никога не спя винаги съм готова да пипна където трябва. Когато трябва да съм лесна де? Иначе убивам чувството от 1.
3. Поне месец никакъв секс после фойерверки.
та така. Трикове много, но само според случая  Mr. Green

# 23
  • Мнения: X

Дано поне мъжете еволюират и започнат да разчитат смешните послания на евтините жени с горната си глава...

Колко феминистко.   Mr. Green


Не, по-скоро: "колко злобно!"

# 24
  • Мнения: 2 759
                        Направо си е злобно. Друго си е да се запознаете в библиотеката, докато пишете реферат... Сваляте очилцата и хоп: мъжът на мечтите ви чака до бюрото на библиотекарката.

# 25
  • Мнения: 122
Съблазън до съблазън чета тук... спукана ми е работата...  Whistling

# 26
  • Мнения: 851
На мен статията ми хареса и то не за друго, а защото и аз съм същата. Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази. Моя грешка, но за едни грешка, а за мен предимство. Отвратена съм от "курветата". Още повече от мъжете дето им се връзват. Също и от мъжете тип гларуси.
Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.

# 27
  • Мнения: 2 759
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?

# 28
  • Мнения: 2 388
Запис. Mr. Green

# 29
  • Мнения: X
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?


И аз не я схванах. По същата логика някоя още по-неуверена в съблазанта си жена, ще сметне твоята деликатно разкопчана ризка за върховен курваджилък. Статията е безумно написана,крайно субективно( особено онова със дупето- чиста доза завист си е откъдето и да го погледнеш), явно жената е била заслепена от яд, пишейки тези задъхани и вулгарни редове.

# 30
  • Мнения: 210
Единственото нещо което мога да правя и го считам за върховна съблазън е да връзвам дръжката на черешката с език.Но за съжаление това се случва само в периода на черешите.През останалото време съм гола -вода.
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused

# 31
  • Мнения: 851
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?


Разликата е в броя разкопчани копчета Mr. Green

# 32
  • Мнения: 2 759
...Разликата е в броя разкопчани копчета Mr. Green ...
                    Честно казано мислех, че разликата е, че ти го правиш. Понеже всеки мисли, че прави нещата най-добре и единствено правилно... В такъв случай искам да знам точно кое копче дели курвата от свястната жена, да не се излагам  Whistling.

# 33
  • Мнения: 122
...
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused

... по филмите съм гледал, че когато трябва насилствено да го накарат някой да гълта му запушват носа, друг го удря в корема... и се получава... нещо такова ще да е...  Whistling

# 34
  • Мнения: 210
Те по филмите много неща показват.Аз искам подробности от първа ръка-хора с опит и авторитет в бранша.А и това което ми описваш ми прилича направо на оргия

# 35
  • Мнения: 566
Аз не използвам трикове, съблазнителна съм по природа Blush

# 36
  • София
  • Мнения: 2 430
Виагра изигра номер на ”кавалер”
02 септември 2008 / News.dir.bg
Осемдесетгодишният Светозар Вармедя от Сидни ще трябва да заплати на младата си съпруга обезщетение от 27 000 австралийски долара заради психически и сексуален тормоз.
80-годишният съпруг настоявал от 27-годишната си жена да правят най-малко три пъти дневно любов, предаде БГНЕС.
Австралийският съд не съобщава името на младата жена, която също е родена в Сърбия, но уточнява че жертвата е обяснила, че съпругът й най-малко 60 пъти я заплашвал със смърт, в случай че откаже да задоволи сексуалните му желания.
"Беше голям кавалер и наистина много добър човек. Но преди седем години започна да взема Виагра. Той пиеше по три хапчета на ден и всичко се промени. Започна да ме третира като робиня", споделя съпругата на Светозар и уточнява, че много често е била принудена да се съгласи и на по четири пъти секс дневно.
Междувременно двамата са се развели, но този необикновен спор е приключил с отхвърляне на жалбата на Светозар, че сумата е прекалено висока.
"Въпреки, че нямаше доказателства за физически тормоз по време на брака, обезщетението е справедливо, защото обвиняемия безкрайно безобразно се е отнасял към тогавашната му съпруга", казва съдията.












 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 37
  • Мнения: 93
Виагра изигра номер на ”кавалер”
02 септември 2008 / News.dir.bg
Осемдесетгодишният Светозар Вармедя от Сидни ще трябва да заплати на младата си съпруга обезщетение от 27 000 австралийски долара заради психически и сексуален тормоз.
80-годишният съпруг настоявал от 27-годишната си жена да правят най-малко три пъти дневно любов, предаде БГНЕС.
Австралийският съд не съобщава името на младата жена, която също е родена в Сърбия, но уточнява че жертвата е обяснила, че съпругът й най-малко 60 пъти я заплашвал със смърт, в случай че откаже да задоволи сексуалните му желания.
"Беше голям кавалер и наистина много добър човек. Но преди седем години започна да взема Виагра. Той пиеше по три хапчета на ден и всичко се промени. Започна да ме третира като робиня", споделя съпругата на Светозар и уточнява, че много често е била принудена да се съгласи и на по четири пъти секс дневно.
Междувременно двамата са се развели, но този необикновен спор е приключил с отхвърляне на жалбата на Светозар, че сумата е прекалено висока.
"Въпреки, че нямаше доказателства за физически тормоз по време на брака, обезщетението е справедливо, защото обвиняемия безкрайно безобразно се е отнасял към тогавашната му съпруга", казва съдията.




hxhahahxhahhxahhahhahxh Joy Joy Joy Joy







 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 38
  • Варна
  • Мнения: 2 171
1. да бъдем себе си
2. да обичаме секса/ама наистина/
3. да се обичаме /себе си/
4. да се обичаме /себе си/
5. да се обичаме /себе си/
 Sunglasses

# 39
  • Мнения: 824
1- Събуждам Патиланеца с целувка. Rolling Eyes
2- Мъркам и мрънкам,докато събудя интереса на съседите. Mr. Green
3- Носът ми винаги е запушен/за справка,чети по-горе/. Crazy
4- Винаги му ям манджите Grinning
5- Той винаги е в командировка,имам време да мисля за още трикове,докато се прибере.
ooooh!

# 40
  • Мнения: 93
айде аз като авторка на темата нека е включа и аз....
1. винаги ходч полу-гола вкъщи
2.задължително ухая на парфюм
3.секси белъо
4.в такава ситуация съм с пусната коса(мъжете харесват допира на косите ни по голото им тяло....или поне моя)
5.винаги му подсказвам сама....докосвания,мръсни думички и т.н.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 783
Бравос!

# 42
  • Мнения: 1 258
...
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused

... по филмите съм гледал, че когато трябва насилствено да го накарат някой да гълта му запушват носа, друг го удря в корема... и се получава... нещо такова ще да е...  Whistling



хахахаха,това ми звучи като филм на ужасите.Ще ме удари в корема и няма да е жив да види как гълтам. Crossing Arms

По темата-когато сме заедно-закуска в леглото и то сервирана върху голо коремче Crazy

Общи условия

Активация на акаунт