Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора

вкъщи

Аз много се дразня защото после става неспокойно и почвава да плаче.Може и да ми се изсмеете но от бабите съм чувала че има хора с лоши очи.Вие как мислите споделя ли някой моето мнение?
Цитирай

Не, не се дразня и не вярвам в подобни щуротии.
Напротив - много ми е приятно, когато някой непознат искрено се зарадва на сина ми.
Цитирай

София

Едва ли на бебетата им е много приятно разни непознати да ги мачкат и да им грачат. Още имам спомени от моето детство как лелите ми ме целуват по бузите, а аз се бърша и гледам лошо.
Освен това хич не понасям превземки и кудкудякане.
Цитирай

Стара Загора

не се дразня-малката е много общителна и се усмихва на всички....как да не я закачат Wink
Цитирай

София

Йовета, беше писала и в темата за леенето на куршумите.
Според мен трябва да вземеш да се успокоиш.
Зарежи ги тия лоши очи и лоши енергии. Само беля ще ти докарат.
 Peace
Цитирай

Оф, пак ли такава тема?  Ами не, не се дразня изобщо. Дразня се на ей такива като авторката, дето все си мислят, че някой им уручасва бебето.  Twisted Evil
Цитирай

Неее Naughty
Да я държа вкъщи ли, никой да не й се радва?  newsm78

Цитирай

Burgas, Bulgaria

не се дразня дори напротив-а и на него му е приятно много оби4а бабите  35
Цитирай

София

Абе няма да свършат тия теми, докато официално не се забранят от форумната управа.
Ама не знам дали има резон да го поставям като официално предложение  newsm78
Цитирай

София

Не се дразня, когато го гледат. Дразня се, когато го пипат или закачат без да питат.  Wink
Цитирай

Sofia

Не се дразня, когато го гледат. Дразня се, когато го пипат или закачат без да питат.  Wink

И аз така. Също ми се е случвало да я обсъждат - колк малко коса имала (на 6месеца), колко са й малки ръчичките, колко е еди какво-си незнам кое-си. Абееее яяяяя у лево  smile3513
Цитирай

Ами а гледат - хубави са ми децата Laughing. Ако на детето му е интересно и приятно - защо да се дразня? Е, в случай, че го дразнят с нещо и аз няма да съм доволна, но не ми се е случвало.
Цитирай

Пловдив

Не се дразня.Той е общителен и усмихнат.
Цитирай

Не се дразня, стига да не я пипат или да не се сърди тя.
Цитирай

Белгия/София

Абе, момичета, какви са тези непрекъснати теми с оплакване от радването и добрите думи на непознати към бебето ви?  ooooh! Разбира се, че се радвам  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 72 отговора