повръщане след прием на хапче

  • 1 197
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Здравейте. Пия Ясмин заедно с Андрокур от година и няколко месеца. Никога досега не съм повръщала, но на 10-я ден май попаднах на фалшив алкохол и от 2 коктейла след 4 часа и 20 минути не можах да го избегна и повърнах. В листовката пише, че при повръщане 3 до 4 часа след приема на хапчето трябва да се вземе ново. И в този случай все пак реших да взема ново. Направих го след 8 часа някъде.

Все пак това беше хапче от втората седмица, а пише, че тогава дори да вземеш 2 хапчета наведнъж, контрацептивната защита остава надеждна. По принцип съм паника и приятелят ми никога не свършва в мен дори с хапчетата. След този случай го правихме два пъти отново без да свършва в мен. А и на всичкото отгоре нямам резервна опаковка и затова второто го взех от мястото на последното за тази опаковка и сега мисля просто да броя последното за пропуснато и да почна следващата опаковка един ден по-рано.

Мислите ли, че има опасност да стане нещо в този случай?

# 1
  • Мнения: 205
Не мисля, че задаваш въпроса на правилното място.

Това, което за теб е "опасност", за нас, в този форум е съкровена мечта.

# 2
  • Мнения: 153
Като си толкова уплашена да не забременееш /което не е страшно, а хубаво /защо не използвате презервативи. Аз все още нямам деца, но винаго съм била против хапчетата за контрацепция. Бяха ми изписали такива за регулиране на цикъла, изпих 2 и хвърлих останалите. След два месеца се регулира сам. А докато се пазехме използвахме само презервативи.
Е, сега вече не са пазим... Време ни е! luvbed preggo  ylinfant

# 3
  • София
  • Мнения: 2 908
suppression тук всички искаме бебе и теми и въпроси като твоя много много не ни допадат.

# 4
  • Мнения: 179
знам и затова много се зачудих къде точно да пиша. извинявам се, но знам, че сред вас има и такива, които са ги ползвали дълго време, преди да решат да имат бебе
иначе, пия ги главно заради поликистозата, но разчитам и на контрацептивния ефект. надявам се, че след 4-5 години ще съм напълно ок и тогава ще мога да забременея без проблем (сега съм на 20).

# 5
  • София
  • Мнения: 2 908
ок,успех за напред.

Общи условия

Активация на акаунт