Спукано гърне или хванати в изневяра.

  • 13 465
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Ако хвана няма да простя. Ако ме хванат, няма да ми простят.

просто и ясно.....

# 31
  • София
  • Мнения: 23 036
Да - хващала съм гадже (вече бившо разбира се). Съвсем случайно стана, засякох го да целува една девойка в нейната кола, която беше паркирана до блока ми! Добре, че вратата й беше заключена, защото щях да я изкарам за косата оттам (такова намерение имах тогава, сега на дърти години не бих го направила)...
А мен не са ме хващали, поне засега  newsm44

# 32
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Нито аз съм хващала в изневяра нито мене са хващали.Просто нямаше смисъл да си изневеряваме

# 33
  • Мнения: 2 448
Аз съм гледала такова предаване, доста серии, не си спомням по коя телевизия го даваха, не българско. Хванати в крачка , мисля, се казваше. Ей, нема такъв цирк. Mr. Green  Винаги се стигаше до бой.  #2gunfire

# 34
  • Мнения: 5 370
Не са ме хващали. Не съм хващала. Но не мога да бъда на 100 % сигурна кога и дали нещо е ставало. Мъж е, все пак. Да бъдем снизходителни към мъжете. Flutter

# 35
  • Мнения: 1 875
Никога не са ме хващали.
И не защото съм много хитра - в нищо друго нямам такъв късмет, както в това - как да не го практикува човек  Outta Joint

# 36
# 37
  • Мнения: 90
Да хващали са ме и аз съм го хващала и разбира се много отдавна не сме заедно Crossing Arms

# 38
  • Мнения: 1 128
Не съм хващала. Не дебна. Но напоследък мен много ме дебнат.....ей, много е неприятно.

# 39
  • Мнения: 435
Тази тема ми намирисва на пазарно проучване, относно готовността за потребление на GPS-тракери за следене и подслушване newsm78

# 40
  • Мнения: 824
 tiptoe

Последна редакция: вт, 02 сеп 2008, 09:56 от Esscape

# 41
  • Мнения: 122
Не съм хващала. Не дебна. Но напоследък мен много ме дебнат.....ей, много е неприятно.

Организирано ли те дебнат...  ooooh!  Joy


 Whistling

# 42
  • Мнения: 1 952
Много крайно ми звучи това "няма да простя". Крайно, безсмислено и тъпо.

# 43
  • Мнения: 35 891
Нали знаете, че има едно правило:

Дай да не се дебнеме, щото ще се хванеме Twisted Evil


ей за т'ва не се дебнем - все пак се уважаваме - ако е трябвало да знам нещо, значи съм щяла да го науча от него /важи и обратното с пълна сила/, а не защото съм загубила чувството си за собствено достойнство

# 44
  • Мнения: 128
Много крайно ми звучи това "няма да простя". Крайно, безсмислено и тъпо.
Крайно е, наистина! Не го осъзнавах, докато не го преживях!

От тук споделените мнения, никой никога не е простил...за мен е странно  Rolling Eyes. В реалния живот познавам много хора, които са прощавали  newsm78.

Общи условия

Активация на акаунт