Победителят от "Танцувай с мен" е потрошил заведение в Бургас

  • 2 429
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 992
Ако не беше Метин, даже нямаше да бъде отразено като новина. Поредното сбиване в поредното заведение.

# 16
  • Мнения: 2 759
...Да кажеш "голяма работа" на каквото и да е спречкване в каквото и да е зеведение, дори без бой, си е най-малкото липса на някоя годинка от онези първите!...
                   А да коментираш неща, за които не си благоволил да се осведомиш - това какво е? Нямало е бой в заведение. Дай си мобилния, да ти прочета 'новината' на глас.
                    Ей такива като вас всеки ден ми бъркат поръчките от пицарията  Tired.

# 17
  • Мнения: 87
какво общо има пицарията не разбрах, но както и да е...

# 18
  • Мнения: 2 759
какво общо има пицарията не разбрах, но както и да е...
                     Поръчвам им едно, а ми носят квото те решат, че са прочели. И не е смешно.

# 19
# 20
  • Мнения: X
Това, че е участвал в сбиване, не означава, че той е започнал всичко или, че е виновен за потрошения инвентар. Просто са използвали това, че е известен, иначе е поредната новина, която няма да впечатли никой.

Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 20:01 от Анонимен

# 21
  • Мнения: 592
                   А да коментираш неща, за които не си благоволил да се осведомиш - това какво е? Нямало е бой в заведение. Дай си мобилния, да ти прочета 'новината' на глас.
                    Ей такива като вас всеки ден ми бъркат поръчките от пицарията  Tired.
Осведомих се и абсолютно точно съм коментирал - някой не чете внимателно, а е възпален в мозъка повечко! Никъде не съм казал имало ли е и какъв бой, дори думата не съм я употребил, а си позволих да употребя далеч по невинната форма - спречкване! Ало, да? И да се изясним - на заведение се яде, пие, танцува!!! За всичко друго си има място - това устройва ли треньорката на джудистките?

# 22
  • Мнения: 2 759
...И да се изясним - на заведение се яде, пие, танцува!!!...
                       Не са били в заведение, приятелю. Върни се да прочетеш пак. Какво да изясняваме, като не ти се чете в понеделник?

# 23
  • Мнения: 592
                       Не са били в заведение, приятелю. Върни се да прочетеш пак. Какво да изясняваме, като не ти се чете в понеделник?
"В резултат на скандала и сбиването има нанесени материални щети на заведението, като е счупено стъклото на входната врата" - еми не ми се чете повече, затова само цитирам! Мисля, че много време отделих на тази простотия!

# 24
  • Мнения: 2 759
...еми не ми се чете повече...
                       Това ти пролича още в първия постинг. И все пак темата не е за теб, нито за другите нечетящи, тъй че спирам  Peace.

# 25
  • Мнения: 87
просто съм много изненадана от ентусиазма ти да го защитаваш тоя келеш

# 26
  • Мнения: 592
hida - не се ядосвай, тя му е или братовчедка, или някоя от многото, пък и е мазохистка - обича като си пие кафето да се търкалят около нея пуберите и да чупят всичко. Поне днес в 24ч. пише че не е само вратата, но "мен не ми се чете"! Тя е .....

# 27
  • Мнения: 2 759
                       О, на път сте да ми посветите тема  Twisted Evil. Колко мило, благодаря  Blush! Само не прекалявайте с обидите, че съм малко чувствителна, мерси.

# 28
  • Мнения: 9 865
Общо взето тук се е получило словесно онова, което се е случило и на човека със сложното име дето е победил в някакъв допотопен кОнкурс. Нищо ново под слънцето. Не казвам, че е нормално или че ми харесва. А вие пък как от нищо го направихте това да ви се чуди човек. Професионалисти!

# 29
  • Мнения: 87
нещо не мога да те разбера какво искаш да кажеш... Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт