Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 1 069 отговора
Хей някой знае ли рецепта за много бледа кожа, която да придава тен.  Rolling Eyes
« Последна редакция: вт, 20 дек 2005, 09:56 от kopche »
Цитирай

Пловдив

Хей някой знае ли рецепта за много бледа кожа, която да придава тен.  Rolling Eyes
солариум,ф.д.тен,пудра,бронзант Mr. Green
Цитирай
Може ли накой да ми помогне. Искам подхранваща маска за мазна кожа.
Цитирай
Tova emnogo gotina maska za podhranvane na problemnata koja!!!Edna supena lujitza med se raztopiava na kotlona dokato meda stane bistur.No ne pove4e!!Kum nego se dobavia polovin 4aena luji4ka kanela i se razburkva mnogo dobre.Nanasia se na litzeto za okolo 4-5 min. i se otmiva s hladka voda.Posle si slaga6 krema za litze.Moje malko da te 6tipka ili gadeli4ka maskata no kojata stava strahotno meka, i to bez da se omazniava!!!
Цитирай
И аз имам една добра рецепта за вас! За подхранжане и засилжане растежа на важдите и миглите(може да се ползва и за коса): бадемово масло се затопля на водна баня, изчаква се да поистине и се нанася с памучен тампон в/у веждите и миглите. стои 30-тина мин. и се измива с розова вода.Бадемовото масло също омектява кожата и може да се ползва вместо крем за ръце. Препоръчвам ви бадемовото масло на Икаров, а също и останалите продукти на тази фирма не са лоши и има полезни съвети в упътванията!
Цитирай

Sofia

http://magi.triada.bg/contents.asp?topic=KR&sort=d&page=2
тук има много полезни неща, маски, диети и други...
Цитирай
Zdraveyte imam mnogo suha koja na liceto nyakoy 6te mi kaje li mnyakoya maska za lice. newsm12
Цитирай
zdraveite ot edna redovna 4itatelka mnogo hubava tema
pi6a vi za6toto iskam savet za strii kak se spravihte s tqh
znaete li nqkoq doma6na recepta za strii podhodq6ta za bremenni
predvaritelno mersi
Цитирай

Montana

Smile Здравеите всички настоящи и бъдещи майки,аз сам в 3 месец от бременността и най-много ме трвожат стрийте. Моля ви да ми кажете някой сигурен и изпитан продукт. От моя позната знам, че дори много скъпа козметика не и е помогнала.
 Надявам се да има наистина ефикасни рецепти.
 Зная маска за мазна или смесена кожа /много еикасна/, ето я и нея:

Сложете на филийка хляб кисело мляко ,след като престои 7,8 часа се отделя  и към него се прибавя 1 белтък  /или по-малко, в зависимост от количеството мляко,разбит на пяна, стрит аспирин и щипчица сода /не прекалявайте с нея/ и няколко капки лимонов сок.
 Маската е стягаща и действа още по-добре, ако преди това си направите парна баня с някаква билка. Аз я слагам на слоеве с интервал от 2,3 мин. Престоява около 1 час и се измива с отварата от парната баня./содата не е задължителна/

Една страхотна маска за кадифена и мека кожа:

Прясно мляко /не студено/ се смесва с мая за хляб /не на прах/ , като каша и престоява около 30 мин., измива се с хладка вода. Love
Цитирай
zdraveite ot edna redovna 4itatelka mnogo hubava tema
pi6a vi za6toto iskam savet za strii kak se spravihte s tqh
znaete li nqkoq doma6na recepta za strii podhodq6ta za bremenni
predvaritelno mersi

Здравейте!
Преди време моя приятелка очакваше бебе и за да не й се появят стрии всеки ден (по няколко пъти) мажеше коремчето, гърдите и дупето с бебешко олио. Тя прояви постоянство през цялата бременост и наистина няма дори и една стрия по тялото.
Другото, което съм чувала от бабите за случая е следното:
Сварете 3-4  пакетчета ментов чай в 250-300мл вода, нека се запари много добре. После разтопете (без да прегаряте) 2 лъжици пречистена свинска мас, стоплете и отварата от мента и внимателно смесете двете в едно бурканче (само внимавайте някоя от съставките да не е дореща, че почва да пръска). Хубаво разбийте сместа и то се получва нещо като малко по-гъст мазен крем с миризма на мента. Мажете с това коремчето и дано бабите да са били прави  Thinking
А най-доброто за бъдещите майки е изпитаната рецепта  - зехтин, вместо каквито и да е кремове...и много, много усмивки Very Happy
Цитирай

На погрешната планета

Не успях да прочета всички теми и се извинявам,ако повтарям някого.Ще ви споделя изпитан метод за премахване на целулита с мед.Намазват се проблемните зони с чист пчелен мед(най-добре купувайте от производители,а не от магазина) и с ръка започват да се правят потупващи движения.Така докато медът стане на пяна.След това се измива.Прави се всеки ден по 1-2 пъти,докато се постигне желания резултат.Процедурата е малко болезнена и неприятна,но има видими резултати Very Happy!
Цитирай
Прегледах темата и искам да ви предложа някои мои маски, дано не са били писани вече и да не съм ги видяла  Smile
- разбива се един белтък на сняг и се смесва със ситно нарязан магданоз - белтъкът стяга мазната кожа и свива порите, а магданозът прави кожата вълшебно мека и нежна
- правила съм си и маска пак с разбит белтък и нарязани череши също я бива  35 макар,че отстрани изглежда доста смешно
Цитирай

on the beach

искам да ми предложите ако има маски с хума за суха и за мазна коса.бях чела по назад в темата че от ревенът цвета ставал червен(или нещо подобно)но всъщност от ревена не става ли русо?
Цитирай

там някъде

искам да ми предложите ако има маски с хума за суха и за мазна коса.бях чела по назад в темата че от ревенът цвета ставал червен(или нещо подобно)но всъщност от ревена не става ли русо?

маска за коса от хума - Смесват се хума, оцет и мед на гъста каша. Може да се сложи и едно яйце. Маже се косата и се стои колкото да поизсъхне косата. Измива се с шампоан.
Цитирай

Маска за коса:
1 с.л. мед
1 с.л. кисело мляко
1 с.л. зехтин
Вит. А, Е, В6 или В- комплекс
Всичко това се разбърква и се нанася върху суха коса. Прави се загряващ компрес за около 2 часа. След това се отмива.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
90-104 от 1 069 отговора