Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мнения: 804
 Не става въпрос за оцветяване от храна, просто няма как  една седмица и повече детето да е с катранено черен език в основата, без промяна на цвета.Явно проблема няма да се реши от УНГ специалист, защото той казал че нямало нищо страшно. Детето (близо на 2 годинки) е падало два пъти от високо.Може ли да има някаква връзка, при положение че видимо нищо му няма.Някой сблъсквал ли се е с подобно нещо?
Цитирай

Пловдив

Мнения: 1 640
Не че съм компетентна (не съм лекар), но според мен няма много връзка с падането.
За всеки случай потърси второ мнение от специалист и успех   bouquet
Цитирай

Oslo

Мнения: 655
Пило ли е антибиотик скоро(Клацид например)?
Цитирай

София

Мнения: 804
не е пило
Цитирай
бебето или има гаден вкус в устата или не усеща някой вкус ,можелид а говори и да каже
Цитирай

София

Мнения: 89
Трябва ви стоматолог-пародонтолог-преглед при такъв специалист би изяснил нещата.Потърсете в Стоматологичния факултет(имаше такава нозологична единица lingua nigra)
Цитирай

софия

Мнения: 538
Мисля че и аз бях пускала такава тема преди - голямата ми дъщеря, след прием на един АБ (Май Клацид беше) - 5 дена след това и почерня езика - т.е. стана и тъмно кафяв в срезата - все едно е смукала кафяф бонбон. Тогава кой ли не питах - всеки доктор вдига ръце. По късно на малката давах оспамокс и прочетох в листовката че това е възможна странична реакция. Мися си , че тогава при нея беше от АБ, нищо че и почерня след няколко дни.
Цитирай

Oslo

Мнения: 655
Мисля че и аз бях пускала такава тема преди - голямата ми дъщеря, след прием на един АБ (Май Клацид беше) - 5 дена след това и почерня езика - т.е. стана и тъмно кафяв в срезата - все едно е смукала кафяф бонбон. Тогава кой ли не питах - всеки доктор вдига ръце. По късно на малката давах оспамокс и прочетох в листовката че това е възможна странична реакция. Мися си , че тогава при нея беше от АБ, нищо че и почерня след няколко дни.

И аз се усъмних за подобна причина, но авторката каза, че детето не е пило АБ.
Пило ли е антибиотик скоро(Клацид например)?
Цитирай

София

Мнения: 804
момичета, благодаря ви за предположенията. Педиатърката даде направление за детски гастроенеролог, защото детето има и леко завишени норми на черен дроб. Утре пак ще го водят на друг гастроенеролог, защото не са доволни от този. В черния списък на лекарите съм го вписала.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.