Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте, момичета. Утре съпругът ми има рожден ден и ще правим голямо парти. Въпросът ми е мога ли да си позволя чаша вино. Купонът е обявен за 22 часа, а към 21 обикновено къпем бебето. Следователно към 21.30 го кърмя, а след това ще се присъединя към празнуващите. Нощното кърмене е между 3.00 и 4.30. Нямаме точен час. Интересувам ме, ако изпия чаша вино ще навредя ли на бебето?  newsm78  До момента съм си позволявала само няколко глътки бира. Ще съм благодарна на всеки, които ме посъветва. Ако темата се дублира нека бъде премахната. Благодаря предварително за всеки отговор.
« Последна редакция: пн, 01 сеп 2008, 15:33 от afinora »
Цитирай

Спокойно можеш да пийнеш и 2 чаши вино. По никакъв начин няма да навредиш на бебето. Peace
Цитирай

Варна

Ухааа винце и биричка! Аз вече си пийвам и ракийка , ама моя кърмак е голям. Наздраве! Drunk
Цитирай

Германия

Една чашка винце няма да навреди, така или иначе има достатъчно време между кърменията и ти няма да я пиеш на гладен стомах предполагам. Ей, и кърмачката душа носи, не забравяйте!  Wink
Цитирай

Спокойно можеш да пийнеш и 2 чаши вино. По никакъв начин няма да навредиш на бебето. Peace
Бих казала еднократно до 3 чаши нищо няма да му стане, ако искаш са си пийваш "по-редовно" или 1 чаша вино или 1 бира изобщо няма да достигнат до бебока.
Цитирай

Айтос

Отпусни душата!
Само запомни че около 40% от поетия от майката алкохол преминава в кърмата. В случай че ти се услади! hahaha
Цитирай

London/ Варна

И сега,и докато бях бременна,си позволявах по чаша бира или вино. Не мисля,че такова малко количество може да има ефект върху бебето Peace
Цитирай

София

Момичета, благодаря ви за бързите отговори.   bouquet Прекарах си страхотно снощи, а и си позволих чаша вино.  Peace Не бях пила алкохол от 1 година (9 месеца бременност и 3 месеца кърмене). Rolling Eyes
Цитирай

София

hahaha Можеше и още една чашка да изпиеш.
Радвам се,че си изкарала страхотно парти!
Цитирай

Стара Загора

Аз през бременността и кърменето си пийвах по 1-2 чаши вино,когато е имало поводи Peace
Цитирай

Супер Smile
При следващ повод си отпусни още 1-2 чаши, и ти душа носиш Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.