Хидратиращи продукти за коса

  • 3 624
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Препоръчайте ми шампоан и балсам(маска)-хидратиращи!Косата ми в последно време стои бухнала и си мисля че това е така защото е суха.Искам да е гладка и права ,но не ми се ползва преса,а да пробвам с хидратиращи продукти!  bouquet

# 1
  • Мнения: X
 Мисля,че този не е лош

# 2
  • Мнения: 144
Не мога да разбера от снимката кой е.

# 3
  • Мнения: X
Не мога да разбера от снимката кой е.
Ох, извинявай. Това е шампоан на Лонда. Води се овлажняващ.

# 4
  • Мнения: 146
От две седмици ползвам Phyto Sesame и съм изключително доволна. Още след първото ползване имаше ефект, а след третото косата ми беше възстановена, а бях я поизсушила с пресата. Ползвам го обаче като маска - оставям го да постои около 20-30 минути. Косата ми беше суха и непокорна, а сега е хидратирана, жива и някакси по-тежка дори.
Балсам за експресна хидратация с масло от сусам.


PHYTOSESAME осигурява необходимата влажност на косата и улеснява нейното разресване и оформяне още след първата употреба на продукта. Маслата от сусам, жожоба и карите подхранват косата в дълбочина и регенерират външния й защитен филм. Екстрактът от хибискус има тонизиращо действие, а витамин Е неутрализира ефекта от външните агресии.

PHYTOSЕSAME се нанася като балсам по дължината на косата и се оставя да престои 3 мин., за да улесни разресването, оставен да действа по-дълго време (15 мин.), той прониква в дълбочина на косъма и го възстановява като подхранваща маска.

Последна редакция: ср, 03 сеп 2008, 20:08 от miniemouse

# 5
  • Варна
  • Мнения: 3 415
miniemouse, ползвала съм го...но 20-30 мин. не ти ли идва малко множко  Crazy
Phyto 9 е хубав продукт за суха коса  Whistling

# 6
  • Мнения: 146
Не, никак не ми е множко. Ползвала съм и Phyto 9 - харесва ми, има ефект, но това действа доста по-бързо и цялостно. А 9-та ми харесва повече само за крайчетата.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Интересно звучи ... но аз лично съм против такъв тип продукти да се оставят повече върху косата, отколкото е написано...но всеки си преценява сам  Peace

# 8
  • Мнения: 17 402
От фито 9 при мен се получи обратен ефект пък.

# 9
  • Мнения: 2 936
ползвах това лято този спрей на Лореал

# 10
  • Мнения: 2 229

Колко парички е това? И дали става за нормална към суха коса? Thinking

# 11
  • Мнения: 2 936
моятя коса е нормална към суха ,пръскам я от средата към краищата.
оф,за цената помня ли вече  Confused аз като вляза при фризьорката винаги излизам с няколко неща...но някаква сума към 25 лв. мисля.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 3 415
ползвах това лято този спрей на Лореал [img]http://tbn0.google.com/images?

И доволна ли си...аз го имах...за мен си е чиста водичка...никакъв ефект не видях  Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 146

Колко парички е това? И дали става за нормална към суха коса? Thinking
Около 22 лв. Ако го използваш само като балсам предполагам че би трябвало да става.

# 14
  • Мнения: 144
От къде се купува този балсам?  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт