Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • При гларусите
Сега чета във Фокус спорт че май Манчестър Сити дават 32 милиона паунда и ще го вземат... newsm78 newsm78  http://www.focus-sport.net/
Според мен е по добре обаче да отиде в Юнайтед - доста по-стойностен клуб и с традиции..??
Ако някой има инфо нека пише бързичко...

# 1
# 2
  • София
От един месец следя нещата и чета Сън.
Последната новина е, че сега и Манчестър Сити го искат!
А днес е последният ден на трансферния прозорец!
Все пак стискам палци на Бербо за Юнайтед!

# 3
  • Там, където всичко е възможно!
Футбол: Бербатов е приел условията на Манчестър Сити, ще получава по 150 000 паунда на седмица

01 септември 2008 | 17:41 | Агенция "Фокус" 

Манчестър. Капитанът на българския национален отбор Димитър Бербатов е стигнал до споразумение относно личните си условия в тима на Манчестър Сити. Според сайта www.fansfc.com Бербатов е дал съгласието си да премине в Сити, като ще получава по 150 000 паунда седмична заплата.
Както е известно по-рано през деня мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз потвърди пред ”Скай Спортс”, че неговият тим е стигнал до споразумение с Тотнъм относно трансферната цена на Бербатов.

# 4
  • София
Простете пълната ми неинформираност по отношение на футбола, но Бербатов знам кой е, бегло чух и, че има някакви проблеми. Сега чета тук, че се шегувате нещо с него. Ще ме светнете ли за какво иде реч? Станал е по-кофти футболист или има някакъв здравословен проблем? Манчестър Сити не е ли по-кофти от Тотнъм?

# 5
Каквото и да е, до 12 няма да го обявят. Все пак има организирани залагания по въпроса.

# 6
и вчера не игра , явно е пред продажба , дано стане нещо ,
в Юнайтед няма да е , въпреки , че Роналдо е контузен за няколко месеца , но щом досега не са го взели , няма да стане , тяхната политика е друга ,
но и в Сити не е зле ...

# 7
Сега чета тук, че се шегувате нещо с него. Ще ме светнете ли за какво иде реч? 1.Станал е по-кофти футболист или 2. има някакъв здравословен проблем? 3. Манчестър Сити не е ли по-кофти от Тотнъм?
1. Не
2.Не
3. Не

Бербатов - е красив , успял ,  талантлив , здрав , богат , станал е милионер на 20 години , благодарение на собствения си талант , занимава се с това , и което е най-известния спорт в света , постига нещата с лекота ,
животът е доста щедър с него и той дори изпитва някакво неудобство от това , много е свестен

сигурно е хвърлил някой презрителен поглед на голото дупе на на форумското хай-лайфче Славчето , дет' всички мутри знае , та така му е набрала  Grinning

# 8
  • Разпиляна във въображението
За мен Бербатов е талантлив футболист. Може да постигне много успехи и дори да го сварвяваме с Христо Стоичков но без ужасния език на последния и просташкото му поведение.
Много искам да отиде в МанЮ защото те са един от любимите ми отбори, но от друга страна там има много звезди и не искам Бербо да почне да лъска пейката и да играе резерва. По-малък отбор - по-голяма звезда.

# 9
  • София
Сега чета тук, че се шегувате нещо с него. Ще ме светнете ли за какво иде реч? 1.Станал е по-кофти футболист или 2. има някакъв здравословен проблем? 3. Манчестър Сити не е ли по-кофти от Тотнъм?
1. Не
2.Не
3. Не

Бербатов - е красив , успял ,  талантлив , здрав , богат , станал е милионер на 20 години , благодарение на собствения си талант , занимава се с това , и което е най-известния спорт в света , постига нещата с лекота ,
животът е доста щедър с него и той дори изпитва някакво неудобство от това , много е свестен

сигурно е хвърлил някой презрителен поглед на голото дупе на на форумското хай-лайфче Славчето , дет' всички мутри знае , та така му е набрала  Grinning

Склонна съм да се съглася с Каренина. Хубав младеж е Бербатов. Чух и че е станал милионер тази вечер - рекорден трансфер вероятно... Изслушах аз спортните новини заради тази тема и се успокоих, че нищо лошо не му се случило.
Браво на него! А, моля, не го сравнявайте със Стоичков - онзи е простак, пък и не е хубав. Този много повече става!

П.П. Аз съм била футболен фен два пъти в живота си - на Левски през между 14 и 16-годишна възраст и на националния отбор през 1994 г.

# 10
  • Разпиляна във въображението
Сравнявам със Стоичков само по спортни успехи

# 11
Като привърженик на теория на конспирациията ми се виждат две неща: 1. И с просто око е ясно че става въпрос за крънкане на пари, а западняците го умеят, но е за сметка на нашто момче, коено ме навежда на 2. Ако си спомняте, как смятаха след великото американско лято на 94г. колко пари ще вземем за нашите футболисти и едва ли не във всеки град ще има изкуствено игрище... И какво стана - няколко от футболистите ни отидоха в смешни отбори и като ги смениха с още 1-2 и залязоха. Даже и доста резерви постояха. Просто там не търпят селянче да е по-добро от тях или да им прави вратарите на риби. Просто ги смазват. Уви, имам лошо предчувствие за Митето!... Дано не съм прав!

# 12
  • Русе
В 23:30 по Нова ТV казаха, че щял да заминава в МанЮ. Щяло да се разбере до часове.

# 13
# 14
Още 90 минути мъка!

02 септември 2008 | 00:25 | Агенция "Фокус"

Манчестър. Трансфер на Димитър Бербатов в Манчестър Юнайтед към този момент няма, съобщи за Агенция "Фокус" участник в преговорите. Причината е, че Тотнъм не дава разрешение за сключване на сделката. Според правилника в Англия от ръководството на лондонския клуб трябва да изпратят своето съгласие по факса във Футболната асоциация. Към този момент, 95 минути преди затваряне на трансферния прозорец, това не е станало. Бербатов е на "Олд Трафорд" в очакване на официалното подписване на договора. Ако Тотнъм, обаче не изпратят нужните документи до 2,00 часа българско време, трансферът пропада.
ВЕСЕЛИН МИШЕВ

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт